Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться індик?

До чого сниться індик?

Зміст:

Сонник індик

«Пихатий і зарозумілий, як індик». Найчастіше доводилося чути таке визначення пихатого і гордовитого людини. До чого сниться індик? Відповідь на це питання дають сонники, причому тлумачення залежать від того, як він виглядав, як себе вів, які емоції ви при цьому відчували.

Перната багатство

Чекайте поліпшення свого фінансового стану — обіцяє сонник. Індик, велика, випещена і важлива птах, асоціюється з багатим і задоволеним людиною.

Наснилася важлива домашня птиця

Напад

Зіткнулися уві сні з агресивною і злісної птахом. Запам’ятали, з ким конфліктували — з маленьким індичат або його розлюченим батьком, а може, на вас накинувся весь пташиний двір?

За вами гнався уві сні розлючений індик, змогли від нього втекти — вийдете переможцем в боротьбі зі своїми конкурентами, якщо дозволили себе наздогнати, зазнаєте фіаско.

Кулінарні шедеври

До чого сниться індик як продукт харчування? Уві сні ви пройшли всі етапи від умертвіння птиці до приготування вишуканої страви з неї. Визначтеся, що було найяскравішою подією сну.

Умертвіння птиці

Обскубувати уві сні птицю

Уві сні відрубали голову індички і Обскубують пір’я — приємні новини підвищать вам настрій. Вбивати птицю уві сні може означати також, що ваш бізнес балансує на межі законності.

Приготування

Приготували з індичатини смачна страва, а потім з’їли — висока оцінка вашої роботи гарантує вам кар’єрне зростання. Готували птицю на рожні — підсвідомо готуєтеся до веселого застілля в колі давніх друзів.

Хвороби

Пташиний двір усіяний мертвими птахами — ваша підсвідомість шле вам сигнал про приховані проблеми із здоров’ям. Бачити багато хворих птахів означає, що у вас можливий нервовий зрив, обумовлений ураженим самолюбством.

Купівля-продаж

Придбали собі в господарство чорного індика — вас чекає багато роботи, але вона принесе вагомий дохід. Купили білого — НЕ перепрацював, але і не заробите.

Намагалися загнати в приміщення, хотіли зловити індика, щоб потім відвезти на ринок, або самі його продавали — очікується новий напрямок у вашій роботі, яке вас зацікавить.

Інші тлумачення

Купувати чи продавати птицю

Залежно від сюжету сну різні сонники по-своєму розшифровують його значення. Подібні сновидіння можуть трактуватися по-різному.

Український сонник

Індичка може приснитися до сварки з жінкою похилого віку через дрібного непорозуміння. Дорослий, відгодований індик уві сні означає, що вам доведеться зіткнутися з недалеким, дурним людиною, який доставить вам масу неприємностей.

Сонник Гришиной

Дражнили уві сні індика — наяву зіткнетеся з упередженим ставленням оточуючих. Жирна птиця — винагорода за вашу працю буде щедрим, общипана — ви падаєте духом, вам не вистачає впевненості в своїх силах.

Сонник Міллера

Індик уві сні хліборобові обіцяє щедрий урожай, бізнесменові — стабільний прибуток. Летюча птах означає, що ви досягнете успіху і визнання. Вбивати її уві сні означає, що обраний вами спосіб збагачення не зовсім законний і чесний.

Сонник білого мага Ю. Лонго

Приснився індик — не поспішайте вкладати свої гроші в чужу справу. Зовні все виглядає чинно і благородно, але не варто зайвий раз ризикувати.

Сонник Гришиной

Уві сні дражнили індика — наяву відчуєте неприязне ставлення до себе. Красива індичка — у ваше життя увійде заможна і впливова дама. Общипана птах — ви зневірилися в своїх силах.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: