Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться істерика?

До чого сниться істерика?

Зміст:

Сонник істерика

Стан істерики може відвідати кожної людини, і наяву, і уві сні. До чого сниться істерика уві сні?

Цікаво те, що більшість тлумачів снів вважають, що якщо ви билися в істериці уві сні, то в реальності вас чекають спокійні часи.

Неконтрольовані емоції

Постарайтеся і згадайте своє бачення, тоді сонники зуміють надати вам посильну допомогу. Слід вказати всі, що стало причиною нервового зриву: з якої причини були сльози, хто був поруч з вами, що ви робили.

Тлумачі віщають

У сонниках зустрічається інформація про те, що якщо уві сні вас довели до істеричного стану, то варто звернутися до лікаря. Якщо не станете нічого робити, будете мати негативні наслідки.

Правда, не всі тлумачі так категоричні. Постарайтеся знайти більш позитивне передбачення.

Наснилося неадекватний стан

Тлумач Мандрівника

Бачити уві сні свої сльози, крики, неадекватна поведінка — сновидіння, що говорить про вашому внутрішньому стані. Зараз ви відчуваєте повне умиротворення.

Тлумач від «А» до «Я»

Хтось довів вас до істеричного стану? В реальності не зайвим буде записатися на прийом до психолога. Якщо ви відвідаєте фахівця, то він допоможе вам впоратися з вашими душевними травмами.

Наснилося, що в істерику впав інша людина, ви бачили його сльози — в житті ви допоможете людині, який потрапить в біду.

Тлумач Морозової

Морозова вважала практично так само, як і тлумач від «А» до «Я». Якщо ви спостерігали чиюсь істерику, то вам слід більше уваги приділяти родичам.

Бачити уві сні істеричне сосотяніе у дитини

Неадекватна поведінка іншу людину — знак, що в родині сплячої людини спалахне конфлікт.

Істерика у дитини

Як часто в реальності доводиться бачити, як діти намагаються вблагати батьків зробити те, чого вони бажають. Якщо ж уві сні ви бачили подібне, то сам сновидець повинен подорослішати.

Вважається, що ви повинні ретельно зважувати кожне своє слово, продумувати свої вчинки, інакше ризикуєте потрапити в досить неприємну ситуацію.

Бачити сльози своєї дитини, які котяться у нього по щоках — станете відчувати труднощі з грошима. Саме так вважає тлумач Цвєткова.

Сняться сльози малюка

Сняться крики дитини через те, що батьки відмовилися йому що-небудь придбати? Спляча людина не відрізняється твердістю характеру, йому легше поступитися, піти проти власної волі, ніж відстоювати свою думку.

Осінній тлумач говорить про те, що оточуючі люди прекрасно вивчили ваш характер і використовують вас у своїх цілях. Якщо не змінитеся в найближчому майбутньому, тоді ризикуєте повісити на себе безліч непотрібних вам справ.

З вами абсолютно перестануть вважатися, і ваш власний інтерес абсолютно не буде враховуватися.

Бути провокатором істерики

Якщо чоловік бачить уві сні, як він доводить свою дружину до істерики, то в реальності він відчуває муки совісті. Сновидець прекрасно розуміє, що він не приділяє своїй дружині належної уваги, не зовсім справедливий з нею, але не бажає змінюватися.

Сниться як хлопець тихо плаче

Якщо дівчина в своїх снах доводить другу половинку до крику і плачу, то тлумачі кажуть про те, що між молодими людьми все не так гладко. Ви часто не знаєте один одного, сваритеся через дрібниці, ображаєтеся. Вам складно першої йти на примирення, і партнер також не бажає цього робити.

Доводили свого хлопця, але він уперто мовчав і тільки тихо плакав — вам варто проявляти до нього більше теплоти і ласки, інакше він просто піде до іншої молодої особи.

Жінка, що стала свідком чужої істерики, повинна зрозуміти, що вона занадто захопилася своєю роботою. Не варто забувати про своїх рідних, не замінюйте спілкування з ними роботою.

Не варто переживати

Сновидіння, де ви билися в істериці, текли сльози, але не видали жодного звуку — бачення позитивне. Незабаром у вашій родині запанує спокій.

Втішати уві сні людини

Постарайтеся пригадати свою реакцію:

Як говорить сонник, істерика може бути різною. В першу чергу ви повинні покладатися на свою інтуїцію, і тільки потім прислухатися до прогнозів тлумачів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: