Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться йти під дощем?

До чого сниться йти під дощем?

Зміст:

Сонник йти під дощем

Дощ — звичайне природне явище, яке ми спостерігаємо безліч разів у своєму житті. Тож не дивно, що часом нам сниться подібне явище. До чого може привести даний сон? Чи може він відкрити перед вами завісу майбутнього?

До чого потрапити під дощ уві сні

Вважається, що дощ уособлює внутрішній стан сплячої людини. Подібне сниться тим людям, які очікують змін, хочуть змін в звичному укладі, намагаються розвиватися духовно.

Наснилися опади

Кожен читач снів дає своє унікальне передбачення такому природному явищу, побаченому в сновидінні. Хоча багато хто сходиться на думці, що подібне бачення — це сигнал згори. Приступайте до рішучих дій.

Сонник Апостола Кананіта

Даний сонник вважає, що, чим сильніше буде йти злива, тим позитивніше сновидіння. Але промокнути від негоди, відчувати на собі мокрий одяг — до швидкого захворювання.

Бачите, як яскраво світить сонечко, йде дощ, а ви вирішили гуляти — вас відвідають приємні зміни в житті.

Сонник Тафлісі

Даний сонник розглядає дощ як позитивний знак змін. Людина з поганим здоров’ям знайде хороше самопочуття, укладений — в найближчому майбутньому отримає свободу, якщо людину мучить невирішена проблема, то вона днями вирішиться.

Езотеричний сонник

Промокнути під дощем — до очищення. Ваша душа знайде спокій, можливо, станеться так зване «умивання» сльозами полегшення, мир і спокій наповнять ваше серце.

Сонник чаклунки Медеї

Промокнути під теплим літнім дощем — на щастя в любовних справах. До чого ще сниться подібне — відбудеться стресова ситуація, яка, тим не менш, буде приємна і корисна для вас.

Йти під зливою, відчуваючи незручності від сильного вітру, холоду — поява перешкод в справах.

Сниться, що вас буквально затопило дощем — відчуєте захоплення, приємне потрясіння.

Сонник 21 століття

Даний тлумач розглядає це нічне бачення як несприятливий. До чого може привидітися подібне:

Чим сильніше буде негода, тим більше бід випаде на вашу долю.

Сильно промокнути — приділіть увагу своєму здоров’ю, воно може підвести вас.

Сонник для всієї родини

Стояти під дощем, але при цьому абсолютно не промокнути — зможете уникнути конфліктної ситуації, яка б сильно зіпсувала ваші ділові взаємини.

До чого йти під дощем і вимкнути до нитки — на жаль, відбудеться ситуація, внаслідок якої ви істотно зіпсуєте стосунки з оточуючими вас людьми. Дане сновидіння негативно відіб’ється і на обстановці в вашій родині.

До чого бачити, як від негоди потерпає ваш родич? У нього виникнуть непередбачені неприємності, впоратися з якими він зможе тільки при сторонньої допомоги.

Сниться, що вам все ж вдалося сховатися від негоди — знайдете людину, яка стане для вас впливовим покровителем, зможе вирішити ваші проблеми.

Стояти під потоками брудної, іржавої води — вас домовилися щодо, доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб повернути своє добре ім’я.

Сонник вважає: відчувати на своєму тілі краплі дощу — у вас незабаром почнуться неприємності зі здоров’ям. Необхідно вчасно вжити відповідних заходів.

Тлумач Езопа

Сховатися уві сні від негоди

Це джерело досить сприятливо ставиться до сновидінь, пов’язаних з дощовою погодою:

Затяжна злива — вказівка ​​з небес

До чого протягом усього нічного сну спостерігати за мрячить, одноманітним проливним дощем? Вищі сили своєрідно запитують вас, чи не занадто нудна ваше життя, можливо, ви загрузли в сірих буднях, не даєте собі ні хвилини радості?

Таке бачення — це сигнал, що вам варто терміново щось змінити в звичному укладі. Внести новизну в вашу повсякденність.

Негативні прогнози сну про дощ

Якщо сниться, що ви промокли під зливою, то ви можете опинитися беззахисним перед діями деяких людей. Тлумачі навіть дають вам підказку, що підлість стосовно вас зробить близька людина, родич або друг. Відбудеться це в той момент, коли ви абсолютно не будете до цього готові. Крім того, вас ще довго буде мучити питання, до чого відбулися ті чи інші події. Ви помилково будете звинувачувати себе в події.

Йти під зливою з градом — почекайте з реалізацією ваших планів, зараз не найсприятливіший час. Справа в тому, що град символізує перешкоди, перешкоди, невдачі.

Бігти під зливою, намагаючись знайти укриття, на думку Міллера — до тривожних думок, неспокою.

Тлумач Цвєткова каже про те, що гуляти під дощем вночі — до того, що ви будете робити безглуздо, ніж викличте подив оточуючих людей.

Позитив сновидіння про дощ

Промокнути уві сні під зливою

Коли жінці сниться, що вона вимокла під проливним дощем, сон означає, що незабаром в її житті відбудуться глобальні зміни в кращу сторону. При цьому сонник не вказує сферу діяльності, в якій будуть помічені разючі зміни. Вас можуть підвищити за посадою, ви зустрінете впливового молодої людини, який стане вашою долею, а можливо, знайдете солідну суму грошей. Життя сновидіння заграє новими яскравими фарбами.

Єдиний негатив, який тлумач вбачає в тому, що сниться — ви будете викликати заздрість деяких людей. Але вони не зможуть нанести вам шкоди.

До чого спостерігати, як краплі падають на ваше тіло, при цьому вони прозорі і приносять вам задоволення або полегшення? Ви зустрінете приємних людей. Це може бути нове знайомство, зустріч зі старим другом, з яким не бачилися дуже давно.

Густав Міллер досить позитивно розглядає ситуацію, коли сниться злива, для людей, які недавно здобули свою другу половинку. Таке сновидіння говорить про те, що ваші взаємини будуть щирими, теплими і довговічними.

Попадання під теплий проливний дощ позитивно розглядала і провидиця Ванга. Вона вважала, що подібне сновидіння обіцяє сімейним парам потепління взаємин.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: