Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться йти по снігу?

До чого сниться йти по снігу?

Зміст:

Сонник йти по снігу

Тлумачі одноголосно радять розглядати лише ті сновидіння, які були яскравими, запам’ятовуються, барвистими.

До чого може привидітися багато снігу? До чого ходити по ньому? У сонників є відповіді практично на будь-які питання сновидіння.

Сниться сніг

Тлумачення таких снів взимку

Будь сонник скаже: якщо сніг сниться в зимову пору року, то не варто витрачати свій час на розшифровку даного способу. Цей символ розглядається тільки в тому випадку, якщо бачення відвідало вас в той період, коли на вулиці тепла весняно-літня погода.

Популярні тлумачення сонників

Сніг — символ хороших змін, відмінного здоров’я, приємних звісток, життя в достатку.

Кожен сонник може давати своє унікальне тлумачення даного символу, як позитивне, так і негативне. Сновидінню лише залишається вибрати найбільш відповідний в його ситуації.

Сонник Менегетті

Сниться сніг — у вас є проблеми з сексуальною функцією. Але, разом з тим, такий сюжет є символом чистоти і непорочності.

Йти під снігопадом — ви свято вірите в те, що чисті душею, ваші помисли добропорядні. Хоча тлумач вважає, що в глибині душі ви не так сильно вірите в свою святість, вважаєте, що могли б бути на порядок краще.

Йти по снігу, який щойно випав — ви володієте невгамовним сексуальним бажанням, ваші думки зайняті тим, як би задовольнити свої запити.

Якщо сніг був брудним, то ви відчуваєте свою вину перед партнером, відчуваєте невпевненість. Недомовленість і образи заважають вашим відносинам.

Сниться брудне місиво замість дороги

До чого бачити, що сніговий покрив тане під ногами? Ви прагнете до розкріпачення в сексуальному плані, хочете забути про свої комплекси.

Сонник для всієї родини

Сніг уві сні символізує веселощі. Якщо ви потрапили під снігопад, то попереду вас чекає весела вечірка, приємний вечір з друзями, сміх і радість.

Розрізняти кожну падаючу сніжинку — приємно проведете час з другою половинкою. Для подружжя такий сон обіцяє радісну сімейне життя, повну любові та взаєморозуміння.

Також даний сонник дає досить точні прогнози певним нічним баченням:

Жіночий сонник

Бродити уві сні по заметах

Сниться танення снігу під ногами — незабаром ваші страхи розвіються, життя заграє новими фарбами.

Бродити по заметах, намагатися вибратися з них — вас будуть переслідувати невдачі протягом тривалого часу.

Сонник Цветкова

До чого йти по снігу уві сні — будете приємно здивовані, отримаєте сюрприз, відчуєте захват. Чим біліше він буде, тим краще майбутнє уготоване вам долею.

Сонник 21 століття

До чого йти по снігу босоніж — до фінансових труднощів, відсутності грошових коштів.

Якщо він буде падати на вас, то вам гарантований успіх у всіх починаннях. Можете сміливо братися за будь-, навіть найскладніша справа.

Ходити по снігу згідно сонникам різних народів

Цигани вважають, що сніжні покриви уві сні обіцяють успіх в тій справі, яку для вас важливо. Залежно від сфери діяльності, вам пощастить саме в ній.

Французи негативно розглядають подібні бачення. Вони вважають, що сніг у сні обіцяє печаль і горе. Якщо ви будете його згрібати, очищаючи собі шлях, то вам належить судовий розгляд, яке, можливо, завершиться не на вашу користь.

Згідно з українськими провісників, йти босоніж по сніжному покриву — до злиднів, позбавленням, бідності. Але якщо ви були взуті або не відчували холоду, то вас чекає приємне здивування.

Русский сонник вважає: бачити все навколо в білому снігу — вам не вдасться здійснити задумане. Буквально все будуть проти вас.

Ходіння по снігу босоніж

Неможливо однозначно розглядати даний символ. Справа в тому, що на тлумачення буде впливати безліч факторів: больові відчуття, навколишнє оточення, ваше самопочуття і інше.

Сниться йти босоніж по сніговій кірці — деякі події в житті змусять вас похвилюватися. Ви будете переживати і не знаходити собі місця. Постарайтеся пригадати зовнішній вигляд снігового покриву:

Сниться прогулянка босоніж

Не просто йти, а бігти по снігу босоніж — неприємності зі здоров’ям. Це може бути і дрібне нездужання, і досить серйозне захворювання. Передбачити, що саме трапиться з вами, допоможе ваш стан під час бігу.

Спостерігати за тим, як ваш знайомий йде по снігу босоніж через те, що у нього вкрали взуття — він потрапить в досить складне фінансове становище. Це станеться через його пристрасті до грошових махінацій.

Сниться, що ви позичили іншій людині, який ішов босоніж, своє взуття — незабаром у вас з’явиться серйозний суперник. У нього будуть реальні шанси зайняти ваше місце.

Інші тлумачення сну

Сниться, що вам важко пересуватися по снігу, ноги постійно потопають у заметах — виникнуть складнощі у відносинах з другою половинкою.

До чого відчувати сильний холодний вітер, заметіль? Ваша повсякденна життя буде захмарюватися судовими розглядами, брехливими плітками, нерозумінням оточуючих людей.

Ходити по білому полю, на якому немає ніяких слідів — ви страждаєте від самотності, відчуваєте труднощі в спілкуванні з протилежною статтю.

Замітати свої сліди — ви не довіряєте своїм друзям і знайомим. Ви замкнуті і не хочете ні з ким спілкуватися, боїтеся підпустити іншої людини ближче, відкрити йому свої почуття.

Бродити по засніженому лісі, шукати вихід, але не знаходити його — невдачі будуть переслідувати вас, ви ризикуєте втратити щось важливе.

До чого відчувати сильний холод в ногах через те, що ви йдете босоніж? Ніякі дії не зможуть уберегти вас від банкрутства.

Сниться сніг на підлозі в вашому домі — в родині піде низка сварок і конфліктів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: