Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кабан?

До чого сниться кабан?

Зміст:

Сонник кабан

Кабан — дике, волелюбна тварина. Не можна однозначно сказати, до чого сниться кабан. Так як бачити уві сні кабана, повсюдно означає певні зміни, і в сімейному колі, і в діловій сфері. Даний символ досить-таки багатогранний, може приносити успіх, але разом з тим, обіцяти горе. Для повної картини передбачення, необхідно згадати найменші деталі сну.

Тлумачі снів

Взяти будь-який сонник, кабан там обов’язково розглянуто. Бувають розбіжності між різними джерелами, але це лише доповнює загальний образ. І якщо збирати тлумачення з різних джерел, вийде повна картина.

Сонник Езопа

Якщо приснився кабан

Даний джерело, вважає, що кабан, символ лютості, розлючений натури, що межує з жорстокістю.

До чого сниться кабан — в реальності у вас відбулася зустріч з жорстокою людиною. Підсвідомість або звільняється від негативу, сформувавши його в такий спосіб, або намагається підказати, обмежити з цим індивідуумом спілкування.

Наснилося, дика свиня точить ікла об дерево — вам загрожує досить великі неприємності.

Борів нападає — зустрінете запеклого людини, який спробує зашкодити вашій родині або кар’єрі.

Сняться відпочиваючі кабани — люди, які бажають вам зла, зачаїлися перед вирішальним кидком. Незабаром вони завдадуть нищівного удару, і ви сильно постраждаєте.

Якщо шукати позитивне тлумачення сновидіння в даному сонник, то їх всього два:

Сонник Зигмунда Фрейда

Як завжди у Фрейда, сон означає сексуальну сферу життя. Кабан, символ агресії, приснився кабан — ви не задоволені інтимним життям. Ваш партнер, деспотична людина, робите щось проти своєї волі.

Бачити уві сні кабана, який біжить, означає, що ви дуже зайняті роботою, і у вас абсолютно немає часу на розваги і інтимне життя. Продовжувати так і далі, небажано, випустіть пар.

Боротися зі звіром — буде сварка з коханою людиною, через інтимні розбіжностей, потім піде бурхливе примирення.

Жіночий сонник

Якщо приснилися і дитинчата

Бачити вгодованого дикого кабана — успіх у справах, торгівлі.

Продаж кабана — завдяки любові до праці, наполегливості, ви зможете отримати неабиякий капітал.

Бачити кабана з потомством — успіх у справах, для хліборобів — хороший урожай.

Схудлий дикий кабан — засмучення, тривога.

Сонник 21 століття

Сонник білого мага

До чого сниться кабан? Маг вважав, що це щось некероване, що не піддається впливу.

Бачити звіра уві сні, означає знайомство з норовливим людиною, яка не рахується з громадською думкою. Доводити такій людині що-небудь, собі дорожче.

Сняться сни, в яких ви самі дикий вепр — значить, ви занадто сильно тримайте свої почуття і дії під контролем. Іноді буває корисно дати вихід своїм емоціям.

Сниться, що борів нападає, а ви намагаєтеся втекти і сховатися — швидка сварка з близькою і важливою для вас особливої. Сварка буде серйозна, і сильно зіпсує обом половинкам нерви. Можливо ви більше не прейдёте до перемир’я.

Сонник Міллера

Жирний борів

В сонник Міллера досить велике місце займають сни про диких кабанів:

Інші тлумачення

Знайти повне тлумачення вашого сну в одному сонник не вдасться, так як такий сон це збірний образ. На тлумачення сну впливатимуть безліч деталей.

Який кабан

Ми вже розібралися, що вгодований і борзий вепр сниться до добра. Протилежне тлумачення матиме сон з худим кабаном. Варто також звернути увагу на колір і кількість тварин.

Чорний борів

Тварина чорного кольору уві сні завжди несприятливо. Сни ж з чорним кабаном сняться тоді, коли вам загрожує небезпека розлому сім’ї. Тлумачення сну наступне: дикий, чорний кабан сниться в тому випадку, якщо в вашу сім’ю незабаром збирається втрутитися недоброзичливий людина. Швидше за все, у нього вже давним-давно зуб на вас.

Інше тлумачення сну — вашим планам не судилося збутися. Скільки б ви не доклали зусиль, всі вони кануть в лету.

Універсальний сонник пропонує занадто неприємне тлумачення сну. Вам доведеться спілкуватися з брехливим, злим людиною, при цьому уникнути спілкування, або якось згладити гострі кути не вдасться. Єдиний ваш вихід — не підпускати його занадто близько, і не давати йому багато інформації про вас.

У тому випадку, якщо борів був до вас доброзичливий, значить, вороги підуть іншим шляхом. За допомогою лестощів вони отримають від вас все що потрібно, і підуть геть, залишивши вас біля розбитого корита.

Білосніжний борів

Яким був кольором

Кабан білого кольору, молодим людям сниться до заміжжя. Решті ж сонник дає таке тлумачення: ваші справи підуть в гору. Скільки триватиме період підйому — залежить від поведінки тварини.

Один або кілька

В цілому, кількість тварин, істотно не впливають на тлумачення сну. Різниця в тому, що якщо їх велика кількість, то всі прогнози як би подвоюються.

Сучасний сонник дає таке тлумачення: багато тварин, означає, що ви ризикуєте потрапити в погану компанію, яка поведе вас по неправильному шляху.

Втеча або напад

Не останню роль відіграє поведінка кабана. Важливо, що відбувається уві сні, це полювання на кабана, або ви зустріли його на вулиці. Хто тікає ви або звір. Чи збираєтеся ви його вбити. І, врешті-решт, де саме відбувається дійство, на вулиці, в лісі, вдома?

Полювання на кабана в лісі

В цілому якщо сниться полювання на кабана в лісі — позитивне сновидіння. Поранити звіра — в майбутньому ваші вороги будуть переможені вами.

Вбити тварину — у вас вийде саме так, як ви і планували. А ось убити його і готувати з кабанячого м’яса їжу — негативний сновидіння, не бути добру.

Є м’ясо — неполадки зі здоров’ям, сигнал СОС від вашої підсвідомості.

До чого сниться кабан, убитий особисто вами — зможете впоратися з перешкодою, яке вже давно турбує вас.

Якщо вам сниться вже вбитий кабан — сильні неприємності на роботі або неполадки зі здоров’ям.

Тікати від звіра

Основне тлумачення полягає в тому, що якщо кабан тікає від вас, значить, ви зможете впоратися з усіма труднощами. Якщо ви тікаєте від нього, то аналогічно ви робите і в реальності, але ж неприємності самі собою не вирішуватися, ви тільки погіршуєте ситуацію своєю поведінкою.

Деякі сонники вважають, що тікати від кабана — до змін у житті.

Розмір має значення

Коли сниться маленький кабанчик, значить, вас будуть дошкуляти дрібні негаразди, незначні непорозуміння.

Великий кабан — найлютіший ворог, найбільша перешкода.

Якщо правильно збирати всі прогнози сонників, застосовувати їх до свого конкретному баченню, то можна отримати точний і чіткий рада від вищих сил. Тлумачення допоможе вам рухатися в правильному напрямку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: