Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться каліка?

До чого сниться каліка?

Зміст:

Сонник каліка

Нічне бачення про каліку описує самого сновидіння, як людини слабовільного, інертного. Звичайно, це не єдине тлумачення того, до чого сниться каліка, але сновидцу варто задуматися про те, а чи може він керувати своїм життям або завжди підпорядковується зовнішнім обставинам.

Відсутність можливостей

Тлумачі снів говорять: якщо сняться люди без рук або ніг, значить ви відчуваєте страх перед майбутнім. Воно малюється вам або в незрозумілому світі, або ж ви морально готуєте себе до найгіршого.

Сновидець краще буде зітхати про втрачені можливості, ніж візьметься щось робити, не будучи впевненим у результаті.

Ваше здоров’я під загрозою

Приснився дитина, хто просить милостиню

Як вважає сонник, каліка дитина, що просить у вашому сні милостиню, означає несподіване захворювання. Жінкам і дівчатам, що бачили подібний сон, варто відвідати гінеколога. Хлопцям і чоловікам же варто повністю обстежитися.

У ролі покаліченого людини виступали ви самі? Значить, ви вже помітили, що з вами відбувається недобре, ви всерйоз зайнялися станом свого здоров’я. Тепер ви встали на правильний шлях, і одужання не змусить себе чекати.

Думка Міллера

Густав Міллер — відомий американський психолог, який створив тлумач снів, в якому зібрав безліч сюжетів. Він і зараз користується популярністю у сновидцев, що вірять в те, що сни мають властивість передбачати майбутнє.

Розберіться в собі

Бачити уві сні інваліда-візочника

Міллер говорив про те, що побачити інваліда в колясці — до внутрішніх переживань сплячої людини. Якщо ви бачили, що людина з вашого сну кульгає або ж він зовсім осліп, значить будь-яка, навіть найдрібніша неприємність змушує вас повністю розчаруватися в собі.

Ви настільки не впевнені в собі і вважаєте, що в житті є тільки чорна смуга, що коли рідні люди пропонують вам свою допомогу, ви відмовляєтеся від неї.

Деталізація сну по Міллеру

Часто американський психолог вдавався до того, що просто перераховував всі можливі сюжети і давав їм характеристику. Дана методика значно спрощує пошук:

Сниться скалічене тварина

Здійснюйте благі справи

До чого сниться каліка? Скалічене тварина, що страждало і мучилася в вашому сні, означає, що вам пора задуматися про те, що ви можете зробити для свого ближнього. Почати варто з родичів і друзів. Але в подальшому вам необхідно подумати про інших людей, яких ви зовсім не знаєте.

Зараз найсприятливіший час, щоб навідатися в дитячий будинок, будинок для людей похилого віку, відвідати притулок для тварин.

Якщо ви займетеся благодійністю, то не тільки відчуєте прилив сил, а й займете міцне місце в соціумі.

Бути в головній ролі

Наснилося, що ви самі каліка, — незабаром потрапите в скрутну ситуацію. Людина, що знаходиться досить близько до вас, стане давати вам свідомо невірні відомості, тим самим буде мотивувати здійснювати невірні дії.

Тлумач провидиці Ванги в такому сні вбачає знак, що у вас є досить сильні недруги. Ванга вважала, що це ваші колеги по роботі.

Бути уві сні інвалідом

Снився страшний сон, коли ви осліпли, оглухли, і вас до того ж паралізувало? Значить, зіткнетеся з зрадою з боку другої половинки. На жаль, ваш союз не з тих, де труднощі тільки ще більше об’єднують пару.

Уві сні у вас відсутні очі — то, чого ви боїтеся, збудеться, ваші страхи не безпідставні.

Немає вух — ваша сім’я може розвалитися через те, що ви з партнером абсолютно не чуєте один одного, а тільки обсипали докорами.

Ще трохи деталей

Якщо ви бачите безногого інваліда на милицях, то ви зіткнетеся з неприємностями, будете не в змозі впоратися з ними поодинці.

Побачити інваліда в колясці — станете інтенсивно збирати кошти для нужденних.

Коли у людини понівечене повністю все обличчя, значить друга половинка сильно підведе вас. Краще вже зараз починайте готувати себе морально.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: