Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кальмар?

До чого сниться кальмар?

Зміст:

Сонник кальмар

Часом нам сняться абсолютно незрозумілі сни. Прокинувшись вранці, сновидец не може визначитися, чи варто розглядати побачений сюжет і займатися його розшифровкою.

Так йдуть справи з таким символом, як кальмар. Жоден читач снів не дасть вам однозначної відповіді, до чого сниться кальмар.

Кальмари в нічному баченні

Даний символ може розглядатися в позитивному ключі, але разом з тим він може обіцяти неприємності. Щоб детально розібратися в тому, що обіцяє бачення, варто придивитися до самих незначних деталей.

Ваші дії уві сні

У деяких людей просто немає вільного часу для того, щоб вивчати сонники. Саме для таких сновидцев створюються короткі передбачення:

Приснився житель водної стихії

Думки тлумачів снів

Коли ж у вас знайдеться достатньо часу для того, щоб розглядати тлумачення, дані сонниками, то ви можете дізнатися більше точне передбачення. Головне — згадати бачення у всіх деталях.

Передбачення Густава Міллера

В даному сонник можна знайти тлумачення практично будь-якого символу з сну. Але ось щодо кальмара Міллер поскупився на передбачення.

Бачити уві сні морепродукти на лотках

Вважається, що купувати свіжих кальмарів — позитивне бачення. Воно обіцяє сновидцу мир і благополуччя в родині. Головне, що всього цього ви досягнете своїми власними силами, без сторонньої допомоги.

Ходити по базару і просто розглядати ряди з кальмарами — ви будете матеріально забезпечені, станете жити в достатку.

Тлумач Мандрівника

Як вважає даний сонник, кальмар говорить про те, що ви незабаром потрапите під вплив. На вас почне тиснути людина, яка матиме більш високий соціальний статус.

Тлумач Лонго

Кальмар або восьминіг уві сні може обіцяти вам неоднозначну ситуацію на роботі. Ваші колеги розділяться на два ворогуючі табори. Вам належить вибрати, яку з сторін ви приймете.

Бачити уві сні як істота випускає чорнило

Кальмар нападає на вас — ви не завжди правильно надходили на роботі. Про це може дізнатися керівництво. Доведеться розплачуватися за свою безпечність.

Лонго радив не вступати в суперечки, а чесно покаятися в своїх гріхах. Тоді звільнення вам не загрожує.

Побачити, як кальмар випускає «чорнило» — вам належить розібратися в заплутаній ситуації. Поки ви не зробите цього, ви не зможете жити спокійно.

Новітній тлумач

Коли ви просто спостерігаєте за тим, як вони плавають у водоймі, то незабаром зробите відкриття, що підніме ваш авторитет в очах громадськості.

Їсти їх — відбудеться подія, що здивує вас.

Хороший улов

Спіймати уві сні велике істота

Наснилося, що ви зловили великого кальмара — ви можете досягти успіху в справах. Правда, для цього вам доведеться неабияк потрудитися. Якщо ви не будете сидіти склавши руки, то обов’язково підніметеся по службових сходах.

Як вважає тлумач снів, кальмар просто гігантських розмірів — знак, що вам не варто ставити перед собою свідомо недосяжні цілі. Інакше ви просто витратите час і сили, але нічого не доб’єтеся.

Не варто ігнорувати дане застереження в тому випадку, якщо ваш улов в результаті зірвався з гачка.

Східний тлумач говорить про те, що бачити, як кальмара зловив інша людина — ваша допомога буде потрібна вашому знайомому. Не відмовляйте в ній.

Якщо ви потім готуєте і їсте молюска, то незабаром сильно здивуєтеся. Коли ж щупальця навіть після варіння ворушилися, то здивування буде таким, що ви забудете про свої нагальні справи.

Поїдати сирого молюска — приготуйтеся до того, що неприємна справа обернеться для вас незліченні багатства.

Якщо жінка уві сні ловить, готує, їсть кальмарів, то в реальності вона відрізняється сором’язливим характером. Сновидицей досить важко знайомитися з новими людьми, перебувати в центрі уваги, вона вважає за краще самотність.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: