Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кальян?

До чого сниться кальян?

Зміст:

Сонник кальян

В основному люди курять кальян для того, щоб розслабитися, піти від повсякденних турбот, відпочити. Як вважає сонник, курити кальян у нічному баченні, значить, що сновидець намагається піти від реальності, ховається в своєму вигаданому світі.

Коротко про головне

До чого сниться кальян? Тлумачі снів розглядають даний символ як бажання безтурботним і радісного життя. Сновидець навмисно уникає неприємностей, тривог, дивиться на світ очима невинної дитини.

Наснилася ароматна курительница

Насамперед варто вивчити основні передбачення, які надають нам сонники. Що б вам ні приснилося в нічному баченні, тлумачі зуміють дати прогнози на майбутнє.

Тлумач Смуровим

Як вважає даний сонник, кальян є знаком, що ви потрапите Не важливо для вас зустріч, або ж отримаєте новини, які були так необхідні. Правда, спочатку ви не зможете розібратися в тому, що дізнаєтеся, головне не втрачайте голову.

Палити кальян уві сні — ви настільки йдіть від реальності, що ризикуєте зробити непорядний вчинок на очах у оточуючих людей. У підсумку ви можете сильно пошкодувати про скоєне.

До чого в цілому може приснитися ситуація, коли ви потягує кальян на пару ще з ким то? Людина знаком вам, значить, незабаром у вас відбудеться зустріч і приємне проведення часу.

Психологічний тлумач

Психологи розглядають, до чого сниться курити кальян? Вважається, що спляча людина відчуває страх перед тим, щоб перестати контролювати певну ситуацію.

Курити уві сні з ким-небудь на пару

Нерідко подібні бачення відвідують людей напередодні важливого заходу, переговорів, суднових розглядів. Запам’ятайте, що для вас важливо зберігати спокій і нейтралітет, тільки тоді ви зумієте досягти успіху.

Сучасний тлумач

Даний джерело вважає, що подібний символ сприятливий. Він обіцяє сновидцу приємне проведення часу.

У вас будуть веселі вихідні, ви підете у відпустку. Нарешті ви усвідомлюєте, що робота не найважливіше в житті і дасте своєму організму повноцінно розслабитися.

Закашлятися в нічному баченні

Бачити, як при курінні ви сильно захекалися, тоді тлумачі вказують вам на ваші помилки. Ви вибираєте неправильні методи для розслаблення, що створюють додаткові труднощі.

Закашлятися уві сні від диму

Зупиніться і подумайте про те, яким чином ви можете реально відпочити. Постарайтеся виділити хоча б пару годин даного заняття. Також ні в якому разі не варто вдаватися до допомоги алкоголю, тютюну та інших речовин, що негативно впливають на наш організм.

Ваш пол і соціальний статус

Якщо вірити тлумаченням Класичного сонника, то важливою складовою для передбачення є не тільки статева приналежність сновидіння, але і той факт, чи перебуває він у шлюбі:

Приготуйтеся до подорожей

Тлумач Мандрівника передрікає сплячій людині подорож в далеку східну країну в самому найближчому майбутньому.

Вам належить познайомитися з невідомою вам раніше культурою, покуштувати різні спеції, випити вишукані вина, і, звичайно ж, покурити кальян.

Деталі мають значення

Вдихати наркотичну суміш, що забита в кальян замість простого тютюну — вас постараються обдурити, надати перекручені факти. Правда сонник говорить про те, що ви вчасно уличів ошуканців і зумієте обійти спритно розставлені пастки.

Курити натуральний тютюн — вас чекає приємне проведення часу в колі цікавих людей.

Чути аромат тютюну — станете насолоджуватися життям. Вам може принести задоволення що завгодно, красивий фільм, смачно приготовлена їжа, букет квітів від коханої людини, цікава книга.

До чого сниться курити кальян уві сні і відчувати сморід — в реальності доведеться зіткнутися з труднощами. Вам доручать виконати неприємну роботу, і вам не буде кому її передоручити.

Пускати красиві кільця з диму — зумієте проявити себе у всій красі. Навколишні помітять вашу креативність і стануть захоплюватися вами.

Купувати кальян уві сні — сварки і конфлікти з оточуючими людьми, які виникнуть через те, що ви докладаєте багато зусиль в непотрібному справі і вимагаєте того ж від оточуючих. Тлумачі радять трохи зменшити свій запал.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: