Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться калюжа?

До чого сниться калюжа?

Зміст:

Сонник калюжа

Облити водою з величезної калюжі проїжджаюча машина, крім як негативних емоцій більше нічого викликати не може. Сновидіння з подібним сюжетом несе застережливе значення, адже незабаром відкриється правда, яка повністю змінить ситуацію, що склалася. До чого сниться калюжа води?

Якщо уві сні погода ясна, але під ногами калюжі — підготуйтеся морально до несподіваних неприємностей.

Нічне бачення, де дощ настільки сильний, що волога вже не йде в землю, а оточує будинок — поганий знак, що передвіщає застій справ, в’янення почуттів, побутові сварки.

Відомі тлумачення

Промочити уві сні ноги

Деякі тлумачення, надані сонником, порадують, інші ж можуть викликати неоднозначну реакцію. Перед пошуком відповідей на питання згадайте, що говорить народна мудрість: попереджений — значить, озброєний, і сміливо, без страху, розбирайте знаки, послані підсвідомістю.

Коли у снах вдалося обійти мокре місце стороною, то наяву вийде обійти конкурентів, уникнути проблем, швидко домогтися успіху і визнання.

Дізнайтеся більше про себе

Тлумачі розкажуть про властивих людині риси характеру, натякнуть на можливі наслідки прояву певних емоцій.

Віщунка Ванга запевняє, що варто приділяти час сім’ї, перейнятися співчуттям, розумінням до близьких людей, якщо наснилося, що ви бездумно переступаете калюжу.

За сонником Фрейда калюжа, що складається з води, жінці віщує вагітність, а чоловікам після таких мрій не вдасться уникнути почуття закоханості.

Впасти в калюжу, на думку Цвєткова — потрапити в погану компанію, зіпсувати не тільки власну репутацію, але змінити ставлення суспільства до всієї сім’ї.

Сниться падіння в брудну воду

Доленосні рішення

Невпевненим людям часто сняться мрії, де вони ненавмисно падають в калюжу з брудною водою — запевняє психоаналітик Міллер. Про що ще розкажуть тлумачі?

Недоброзичливці бажають завдати шкоди непохитному авторитету сплячого, якщо привиділася брудна вода в калюжі.

Як розгорталися події

Як свідчить східний сонник, калюжа є сполучною ланкою минулого і майбутнього. Символічні сни розкажуть, що недавні події залишили вагомий слід у пам’яті сновидіння, зачепили його нервову систему.

Розбираючи знаки, варто враховувати обсяги води, чистоту калюж, і навіть дії всіх персонажів бачення по відношенню до будь-яких заглибинах, які заповнені водою.

Наснилися граються у воді діти

Благополуччя або нещастя

Визначити прикрості або радості після бачення допоможе сонник.

Фінансові труднощі вирішаться самі собою, коли сон увінчався вдалим стрибком через велику калюжу.

Яка вода привиділася

Калюжа води може приснитися, предзнаменуя сльози, які доведеться пролити. Менш травмує майбутню подію, якщо сплячий відповідально поставиться до сигналів підсвідомості, підготується морально.

Вселяє страх калюжа крові уві сні — абсолютно нешкідливий символ, що натякає на зустріч з далекими родичами, душевні розмови.

Сниться брудна смердюча вода

Як сприятливе ознаку розцінювати калюжку з сечі. Вона натякає на виграш в лотерею, несподіваний прибуток.

Брудна вода

До чого сниться велика калюжа, каламутна і смердюча?

Коли у снах з’являється калюжа на підлозі, то в реальності навколишні ні в що не ставлять вашу думку, необхідно нагадати про свою важливу роль в житті колективу.

Промоклі ноги — не біда

Найпопулярнішим сюжетом мрій виступають промоклі ноги. Чи завжди після подібного сценарію варто очікувати проблем?

Фразеологізм «сісти в калюжу» абсолютно не змінить своє значення у снах. Щоб не зганьбитися, стежте за станом справ.

Можливі тлумачення

Бачити уві сні калюжу, помити в ній ноги — прийняти нелогічне рішення, яке не піде на користь.

Витирати з підлоги воду або іншу рідину — малоприємне бачення, що обіцяє клопоти з близькими, проблеми на роботі.

Ставтеся до всього того, що відбувається з гумором, оскільки приснилося падіння в калюжку — це не що інше, як необхідна самоіронія, без якої можна зазнатися.

Іноді значення сну лежить на поверхні, промокла взуття — це можливі хвороби. Щоб уникнути осінньо-зимової хандри, потрібно зайнятися фізичними вправами, загартовувати організм.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: