Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться каналізація?

До чого сниться каналізація?

Зміст:

Сонник каналізація

З тих пір, як люди вийшли з печер і оселилися в кам’яних джунглях, їм довелося створювати систему каналізації, куди зливаються всі нечистоти. Це місце, де заховані багато комунікації. В принципі, без неї неможливе існування сучасного соціуму. Ми знаємо про існування каналізації, але практично ніколи про неї не думаємо.

Як правило, люди згадують про неї в той момент, коли вона забита, і варто терміново вживати заходів. До чого сниться каналізація? Чи не є сон попередженням, що вам терміново варто прочистити труби і змінити сантехніку?

Несправні труби

Можлива несподівана прибуток

Бачите уві сні каналізацію? Швидше за все, за сценарієм сновидіння у вас забилися труби. Подібний сон супроводжується панікою, часто вона дуже реальна. Коли людина прокидається, він не може відразу зрозуміти, де сон, де дійсність, і що нічого страшного не сталося.

Сонники підкажуть

Як вважає сонник, каналізація — досить суперечливий символ. Він може обіцяти отримання прибутку, матеріальне благополуччя, але також і попереджати про нечистих на руку партнерах. Тлумачі радять розглядати передбачення з позиції дати вашого народження.

Весняний сонник

Всім, хто народився в перші чотири місяці року, каналізація може приснитися до позитивних змін у житті. Ви зможете примножити свої фінанси. Правда, зробите це нечесним шляхом.

Вам вирішувати, що важливіше, матеріальне благополуччя або відсутність неприємностей з законом.

Літній сонник

Якщо уві сні ви побачили, як вода з нечистотами починає бігти прямо в чистий водойму, то ви часто замислюєтеся про те, що ми нещадно експлуатуємо нашу планету і забруднюємо її. Подібним чином розглядається даний сон для іменинників з травня по серпень.

Осінній сонник

Бачити уві сні злив нечистот у річку

Бачити уві сні, як брудний потік води з каналізаційної труби впадає в річку — ви зіткнетеся з нечесними людьми. Будьте гранично обережні, ці особистості постараються привласнити ваші гроші або ж залишити за собою ваші заслуги.

Як вважає Велесов сонник

Даний тлумач користується популярністю у читачів, він дає чіткі і лаконічні відповіді на багато питань, що турбують людину після пробудження:

Інші тлумачення

Якщо уві сні приходить в непридатність ваш домашній водопровід, то цей сон є знаком. Вам варто стримувати свої емоції. Можливо, останнім часом вони б’ють у вас через край, необережним словом ви ризикуєте сильно образити ні в чому не винну людину.

Поломка сталася не в будинку сплячої людини, а в громадському місці? Тоді сновидец стане виводити людей з себе одним лише своєю присутністю.

Чи не бачити саму каналізацію, але відчувати сморід — ваше минуле нагадає про себе. Вам соромно за деякі вчинки, скоєні вами в далекому минулому. На жаль, незабаром вони знову нагадають про себе.

Бачити, що по приміщенню, де ви знаходитеся, плавають нечистоти, і ви не в силах нічого зробити — чекайте новин. Вони будуть настільки несподіваними і серйозними, що можуть збити вас з пантелику.

Плисти по каналізації — отримаєте несподіваний дохід.

Намагатися пробити труби — ви будете буквально завалені справами. Або ви любитель залишати все на потім, і тепер справ накопичилося хоч греблю гати, або вам світить черговий аврал. Тлумачі впевнені в одному: вас чекає великий фронт роботи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: