Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться капуста?

До чого сниться капуста?

Зміст:

Сонник капуста

Звернувши увагу на підказки підсвідомості під час нічних мрій, сновидец зможе розгадати таємниці майбутнього, дізнатися про майбутні події, підготуватися до сюрпризів, які уготоване долею. Оскільки в простолюдді капустою називають іноземну валюту, то і листи білокачанної у снах асоціюються з поліпшенням матеріального становища, отриманням прибутку, винагороди, спадщини та інших фінансових благ.

Але, людині цей овоч може примаритися абсолютно в іншому вигляді. Одним сняться бочки з солоною або квашеною капустою, іншим трапляється спостерігати страви із закордонною кольрабі, а деяким пощастило уві сні покуштувати домашніх пирогів з тушкованим продуктом. Про тлумаченнях, до чого сниться капуста у всіх її образах, розповість сонник.

Бачити уві сні величезну Капустіна на столі — до дрібних чвар будинку, який панує нерозуміння між подружжям, розбіжностей, конфліктів на грунті ревнощів.

Всілякі поліпшення, від підвищення зарплати до здійснення мрії, довгоочікуваної зустрічі з далекими родичами, друзями дитинства, пророкує бачення, де за сюжетом спляча персона з апетитом їла блюдо з нашаткованою капустою.

Приснився незрілий овоч

Популярні тлумачення

Як запевняє сонник, капуста не є неоднозначним ознакою. Вона обіцяє неприємності, якщо примариться підгнилий качан. В той же час, за тлумача Медеї, гнилі листи уві сні вкажуть сновидцу на причини минулих невдач, так що після подорожі по царству Морфея вийде швидко завершити розпочаті справи, усунути неполадки з колегами, налагодити відносини з коханими.

Недозрілий овоч часто сниться людям, не готових до кардинальних змін, тому після отримання подібних знаків підсвідомості краще почекати з остаточним вибором, обміркувати всі варіанти ще раз.

Туга головка, приснився напередодні важливої ​​події, вкаже на успішний результат зустрічі, знайомства, підписання договорів, качан ж, навпаки, розповість про втрату авторитету не тільки в особі родичів, а й начальства, колег.

Що розкажуть відомі сонники

Вийде дізнатися, до чого сниться капуста свіжа або квашені, заглянувши на сторінки відомих сонників.

Як запевняє езотеричний тлумач, процес збору врожаю уві сні вказує, що настав час пожинати плоди, а яким виявиться результат «врожаю» наяву, позитивним або негативним, залежить від характеру скоєних раніше вчинків.

Сучасні значення

Сниться грядка з брокколі

До чого сниться капут з сучасного сонником? Нудьга, нудьга долають сновидіння, коли того мариться варена капуста. Ще нічне бачення з подібним сюжетом натякає, що поруч з людиною знаходиться особа, яка харчується його енергетикою, висмоктує емоції радості, тішиться його невдачами.

Стиглий овоч за сонником поселить надію в душу сплячої персони, оскільки мрії розкажуть, що після низки невдач настане біла смуга.

Сумні спогади заважають рухатися далі того, хто побачив цілий город зростаючих брокколі або кольрабі.

Мрії про капусту для жінок

Окреме значення тлумач подає для прекрасної половини людства.

Якщо довелося купувати капусту на ринку, то молодій особі наяву чекає нелегкий вибір, можливо, виникне потреба по волі батьків вийти заміж за нелюба, але перспективного чоловіка.

Чоловічі сновидіння

Сниться нашатковану овоч

Бачити капусту для чоловіка — знак, що незабаром після видіння належить зустріти подругу дитинства, між жінкою і сновидцем спалахне почуття любові.

Будинки панує несприятлива атмосфера, дружина постійно дошкуляє чоловіка, коли сняться нав’язливі сни про нарізку капустяних качанів.

Нашатковані листи уві сні пророкують появу потрібних зв’язків, впливової людини, який вкаже вірний шлях для досягнення переслідуваних цілей.

Пророцтва народних сонників

Розбираючи символіку кілька століть, народні тлумачі розкажуть, до чого сниться капуста.

За місячним тлумачу оброблений овоч повідає про плітки, які панують навколо вашої персони.

Наснилися різноманітні соління

Приснився образ і дії

Не варто поспішати при виборі значення. Приділяти увагу потрібно всім найдрібніших подробиць. Тонкий світ незвіданого, представлений нічними видіннями, допоможе знайти відповіді на хвилюючі сплячого питання. При відновленні в пам’яті повної картини мрій сновидец отримає вірний прогноз.

Коли сталося за сюжетом дрібно кришити капустяне листя, то наяву належить пролити багато сліз.

Солоний огірок, помідор або капуста досить часто сняться людям, черствих за характером, не здатних співчувати оточуючим.

Щоб не розгубити друзів, такий особі належить переглянути деякі погляди на життя, змінити пріоритети, зробити переоцінку моральних цінностей.

Сорт капусти

До чого сниться свіжа капуста або незвична для обивателів ламінарія?

Про навислої небезпеки над життям сплячої персони сигналізує бачення з брюссельською капустою, а кольрабі повідає про метушні і плутанини в особистому житті.

Листя або качани

Як пояснює сонник, качан капусти — це символ відкритості, довіри, наївності. Нічні мрії з подібною характеристикою попереджають, що поруч знаходяться недоброзичливці, які готові в будь-який момент скористатися вашою добротою.

Простудиться наяву той, хто за сценарієм розбирав цілу капусту, а приснився народний метод лікування капустяним листям з медом вказує, що, зібравши волю в кулак, вийде побороти всі негаразди, перешкоди.

Чим більше примарилося листів, тим обережніше слід бути з товаришами по службі, оскільки серед наближених є особа, яка готова йти по головах, щоб зайняти посаду сновидіння.

Вирощування у снах

Про що розкажуть бачення, коли сниться ціле поле капусти?

Сниться розсада біля будинку

Привидівся збір врожаю — варто задуматися про майбутнє вкладенні капіталу, зниклі качани у снах вказують на витрати, які не окупляться.

Солона або тушкована

Завдяки старанній праці, наполегливості, сновидец отримає бажане, — так розглядає тлумач бачення, де за сюжетом виникла необхідність солити капусту.

Бачити соління — знак, що фортуна на вашому боці, не варто боятися наданих можливостей.

Блюдо з тушкованої капусти — несприятливий символ, який вказує на прийдешні непорозуміння, криза відносин, застій в бізнесі.

Про ревнощів повідає кисла капуста, а морські водорості вкажуть на виливає людиною позитивну енергетику, бадьорість, силу духу, тверезість розуму.

Яке наснилося блюдо

Значення апетитних сновидінь:

Наснилися пироги з начинкою з корисного овоча

Салат з листя капусти уві сні пророкує щасливі, безтурботні дні.

Придбання або крадіжка

Несуть певну символіку і здійсненні сновидцем дії.

Якщо сниться великий запас капусти, яка починає гнити, то наяву належить розірвати обтяжливі стосунки, почати будувати життя заново.

Додаткові значення

Бачити уві сні незрілі листи капусти на блюді — до стресових ситуацій. Швидше за все, людина не готова прийняти навколишню реальність, живе ілюзіями, а сувора правда життя засмутить його, викличе депресію.

Кочан може привидітися молодій особі, яка має намір покинути рідну домівку, але сновидіння вкаже на неготовність людини тверезо мислити, приймати рішення в поодинці.

Кришити листя овоча — переживати через дрібниці, обрізати качан — доведеться опинитися в незручному становищі.

Щось турбує душу, коли сниться падаюча з рук Капустіна. Необхідність тягти мішок з капустою у снах символізує гостру потребу в підтримці, причому не тільки матеріальної, а й моральної.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: