Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться карлик?

До чого сниться карлик?

Зміст:

Сонник карлик

Багато людей по-різному ставляться до карликам — маленьким людям, яких такими зробила природа. Може здатися, що звичний ритм життя для них буде здаватися непідйомним, але це зовсім не так. Побачивши такого громадянина на вулиці, голова ніяково повертається в його сторону, а тому зрозуміти, до чого сниться карлик, буває не завжди просто.

З чого почати?

Серед великого різноманіття тлумачень, які дає сонник, карлик має велику кількість варіацій. Сновидець повинен звернути увагу на всі дрібниці, які відбувалися з ним.

Приснився маленька людина

Як розповідає сонник Міллера, маленькі люди з приємними рисами обличчя і спортивною фігурою вкажуть на те, що сновидець володіє хорошим здоров’ям і міцною пам’яттю, яка допомагає у вирішенні багатьох життєвих завдань. Успіх стане закономірним наслідком, головне — не забувати про постійній праці.

Якщо приснився маленький персонаж, то життя може докорінно змінитися:

Чоловіча стать

Якщо сниться карлик-чоловік, у якого неприємні риса особи, і сам він викликає відторгнення, то в найближчому майбутньому сновидіння можуть очікувати серйозні неприємності. Необхідно детально проаналізувати свої справи і визначитися з проблемним напрямком.

Жіноча стать

Якщо в сновидінні були помічені карлики-дівчата, можна тільки порадіти, оскільки в житті починається світла смуга.

Успіх очікує у всіх починаннях. Якщо сняться тільки маленькі красуні, що оточують вас, це означає, що у вашому колективі є люди, яких треба цуратися.

Вони можуть свідомо псувати вам життя своїми плітками і неправдивими розповідями.

Можливі сценарії

Що робити, якщо сновидец перетворився в карлика? Швидше за все, в реальному житті відкриється його дріб’язковість по відношенню до інших людей. Такий сон може приснитися в тому випадку, якщо якісь життєві вчинки робляться неправильно. Необхідно переглянути свою поведінку і зробити відповідні висновки.

Перетворитися уві сні в ліліпута

Напад

До чого сниться карлик, нападник на сновидіння? Цей знак віщує велику кількість дрібних неприємностей, які можуть з’явитися на життєвому шляху. Якщо вдалося швидко відбитися, значить всі проблеми будуть вирішені швидко.

Погоня

Тікає ліліпут — знак того, що з’явиться безглуздий суперник, якого можна буде легко нейтралізувати. Якщо в нічних мареннях ви стаєте свідком погоні, то незабаром накотить лінь, яка буде заважати активної діяльності.

Погоня, що закінчується смертю карлика, розповість про те, що в житті з’явиться суперник, якого ви просто недооцінюєте. Необхідно проявити максимальну пильність в спілкуванні зі своїми конкурентами і заздрісникам.

Життя маленьких людей

Сновидіння, в якому карлики будують якусь споруду — до двоїстим результатами.

Приснився образ може з’явитися в реальному житті, тільки до нього треба ставитися з великою обережністю. Закоханий малорослік — до хвилювань і необгрунтованих тривог.

Головне — нічого не накручувати, і тоді погане не відбудеться.

Якщо карлики ховаються від вас, значить у вашому житті є якась таємниця, якої не хочеться ділитися. В сонник Міллера йдеться про те, що активна життєдіяльність маленьких людей віщує втрату, як духовну, так і матеріальну. У всьому треба шукати нові можливості і постійно розвиватися.

Коли карлики переносять якісь предмети з одного місця на інше, то душу сновидіння терзають сумніви. Він намагається переосмислити свої цінності і підготуватися до змін.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: