Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться картопля?

До чого сниться картопля?

Зміст:

Сонник картопля

Фармацевт військової справи, А. Пармантье, який відкрив дорогу картоплі до Франції, сказав, що немає ні однієї рослини, що росте на земній кулі, або покриває поверхню вод, що заслуговує такої уваги як картопля.

Картопля є символом виживання. У нього багато назв: земляне яблуко, паслін, бараболя, чортове яблуко, і навіть другий хліб. Що ж означає бачити цей плід уві сні?

Символ виживання в мріях

Картопля дуже важлива культура. Без таких бульб немислима сите життя, на них тримається наша харчова промисловість. Тому, побачена в мріях картопля, не рідко є символ достатку, врожаю, добробуту, здоров’я. Яке ж тлумачення дає нам сонник, якщо уві сні довелося бачити сиру, смажену або варену картоплю?

Що говорить психолог

Сонник Міллера не віщує очікувати чогось позитивного від снів, де картопля з’явився з нізвідки. Швидше за все можна очікувати випадкових неприємностей. Але коли уві сні сновидец копає картоплю, то сонник Міллера віщує успіх. Є в мріях цей плід обіцяє вигідна справа, яке принесе величезні прибутки. Тим хто займається уві сні приготуванням страв з картоплі, сонник Міллера обіцяє нову, добре оплачувану, роботу. Сновидіння, що займаються посадкою коренеплоду, можуть сподіватися на втілення своїх ідей реально. А ось коли бачити гнилої коренеплід, то реально доведеться попрощатися зі своєю безтурботною, повної благ і задоволень, життям і готуватися до майбутніх труднощів.

Якщо наснилася картопля

Про що говорить провидиця

Тлумачення снів провидиці Ванги говорить про те, що цей земляний плід мариться до довгоочікуваної події. Якщо сновидец збирається їсти картоплю, то означає, що реально його, врешті-решт, гідно оцінить керівництво і підвищить заробітну плату, або запропонує іншу посаду, яка буде більш престижною. Обіцяє нові перспективи, на думку Ванги, посадка картоплі уві сні.

Думка езотерика

Тлумачення снів, головним героєм яких є картопля, Ізотеріка Цвєткова Євгенія не таке позитивне, як провидиці. У його трактуванні є уві сні цей плід, означає незадоволеність чимось. Якщо сновидец копає картоплю, це пророкує несправедливу оцінку його праць.

Врахуємо подробиці

Картопля в мріях, значимий символ. Але багато що залежить від того, який вид уві сні мав бульба, що з ним робив сновидец. Давайте покопаємось в подробицях:

Сонник пояснює до чого сниться картопля, що лежить на грунті. Це віщує нові знайомства сновидцу, які привнесуть новизну в соціальну сферу його життя. Намагайтеся бути активними і відкритими до потоку нової інформації, до її адекватному прийняття і отримаєте багато шикарних подарунків долі.

Якщо бульби лежали на підлозі в льосі, це означає сновидец жадібний і скупий чоловік, який намагається щось приховати від своїх близьких. Але, як правило, в реальності це може обернутися проти нього самого. Так що слід бути обережним.

Якщо сниться дрібна картопля

А до чого сниться картопля в відрі, вся така кругленька, рівна, велика? Це провісник хорошого врожаю. Урожай, є в увазі, не тільки на полі або в городі, а в будь-якому, розпочатому вами, справі.

Якщо в мріях привиділася величезна купа картоплі, то сонник обіцяє, хоч і не без величезного наполегливої ​​праці, але зате і величезну, щедру, зовсім несподіваний прибуток.

Дрібні коренеплоди, побачені в мріях, до сліз і кілька безстороннім подій, які могли допустити і Ви зі своєї вини. Щось, десь не догледіли через свою халатність. Тепер пожинайте плоди. Але цей період не затягнеться, тільки завдяки тому, що, за великим рахунком, Ви відповідальна людина.

До чого сниться картопля, яку зварили. Це віщує достаток, життя, позбавлену страху перед бідністю.

А ось якщо побачити в мріях смажену картоплю, теж віщує багате життя, але потрібно бути помірними у своїх задоволеннях, інакше хтось підсмажить вас за вашу марнотратність. Дотримуйтесь здорову міру і будете гарантовано захищені від спроб використання вас в цілях розвести на гроші.

Якщо вам довелося в мріях є приготовані страви з картоплі, варену або смажену картоплю, це обіцяє підвищення окладу або премію. Чи не виключений грошовий потік від великого виграшу. У разі ж, коли картопля довелося їсти сирим, це також віщує фінансовий прибуток від затії, в яку ви не вірили на сто відсотків.

Коли в мріях довелося їсти смажену картоплю в колі знайомих людей, або ж торгувати коренеплодами на ринку, сонник однозначно обіцяє рятування від настирливих і неприємних в спілкуванні людей з вашого оточення. Це стосується і прилипливих шанувальників. Ви звільнитеся від гнітючого вас спілкування і з великим полегшенням зітхне на повні груди.

Багато розкиданих бульб по полю значить, що в житті сновидец безмірно марнотратний. Йому потрібно вгамувати свій запал. Інакше не довгий той час, коли прийде розорення, в самому прямому сенсі цього слова.

Трактування снів, де коренеплоди були гнилі, пророслі, або зіпсовані, сигналізує про те, що період безтурботних днів, коли нерозважливо пропалює життя, пройшов. І настав період, коли потрібно підтягнути поясок і взятися за роботу, добре попотіти.

Ще трактування

Як популярна картопля в житті, так і різноманітні трактування снів з її участю. Які ситуації нам малює уява в мріях?

Трактування снів, де плоди дали урожай і їх треба буде викопувати, і збирати, говорить про прийдешнє трудомісткий процес, відбирає багато часу і сил, але не приносить користі. Іншими словами ваша праця стане невдячним. Може бути існують якісь інші варіанти та шляхи досягнення поставленої мети, тоді розгляньте їх.

Якщо копаєте картоплю

Цікава трактування снів, де сновидец чистить плоди від шкірки. Це означає, що в реальності ви маєте помилкова думка про когось з вашого оточення. Ця людина щире і природніше, ніж ви думаєте. І ви в цьому скоро переконаєтесь і змініть свою думку про нього.

Коли в мріях ви готуєте страви з цього коренеплоду, значить чекайте ділової пропозиції на роботі, кар’єрний ріст не змусить себе чекати.

Привиділося купувати картоплю, значить чекайте прибуток, яку отримаєте дуже легким способом.

«Несе з собою посил застереження сновидіння, де ви пригощали когось сирою картоплею. Тобто в реальності ви починаєте справа не під силу вам. Відмовтеся від цієї затії. Інакше ви понесете великі фінансові втрати, які не скоро виправдаються, а може і не виправдаються, а навпаки зажадають нових грошових вкладень щоб хоч якось поправити ситуацію. »

Коли в мріях виникають образи, що зображують весь процес отримання цього коренеплоду, а саме: посадка, підгортання, добриво, викопування, збір врожаю, то це говорить про те, що сновидець в реальності нестандартно мисляча людина, здатний генерувати і втілювати в життя цікаві проекти. І ось це сновидіння, знову — таки, провіщає народження в голові сновидіння якоїсь нової ідеї, яка не тільки викличе у колег і знайомих захоплення своєю незвичайністю, а й викличе заздрість у тих, хто завжди тихо заздрив Вам і раніше. Тому всі нюанси втілення ідеї не видавайте відразу. Робіть справу поетапно, не розповідаючи в подробиці нікого, крім самих надійних і перевірених роками, людей.

Бувають дуже приємні сновидіння, в яких виникають образи квітучих кущів картоплі. Трактування цих мрій не менше приємна, чекайте цікавих і гарних новин. Не виключено, що вас запросять відпочивати в екзотичні країни, або вам дістанеться путівка від підприємства, де працюєте, як винагороду за ударну працю.

Ще таке сновидіння говорить про те, що настане одужання і поліпшення фізичного стану, після якихось ускладнень від захворювання, або перенесеної нещодавно стресовій ситуації. Більш того, всі питання, з приводу яких і сталося непорозуміння, вирішаться на вашу користь. Хоч і неабияк пошарпали вам нерви. Але все позаду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: