Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться картопля?

До чого сниться картопля?

Зміст:

Сонник картопля

Для того, щоб зрозуміти, до чого сниться картопля, потрібно точно пригадати деталі сну. Чи були це бульби картоплі або ж рослина? Які дії з ним робив сновидец. І тільки після цього, можна приступити до тлумачення.

Бачити уві сні картопля — до змін. Найчастіше це позитивні або нейтральні зміни. Великі бульби, дбайливо складені в мішки — обіцяють несподіване фінансове надходження. І тільки гнилі бульби або загиблі паростки на полі можуть говорити про неприємності або проблеми зі здоров’ям.

Смачний і корисний овоч зі снів, як правило, говорить про те, що в житті сновидіння настають зміни. Приготовлені страви — кажуть про важливі справи і фінансових пропозиціях. А якщо дії відбувалися на городі — до важкої і погано оплачуваної роботи, каже сонник Міллера.

Різні джерела про картоплю

Якщо приснився картопля

Різні тлумачі снів, аналізуючи сни, в яких довелося бачити картопля, часто сходяться на думці, що символ цей — сприятливий. До достатку сняться великі бульби і рясний урожай. Зелене квітуче поле картоплі — запаморочливий успіх у бізнесі.

Неприємностями загрожує невеликий овоч зі снів, а також будь-які дії, в яких фігурувала земля (очищати брудні бульби, обтрушувати, сортувати їх за розміром). Однозначно погане тлумачення у гнилого овоча.

Удача і достаток — давньослов’янське Велесов сонник

Оскільки у східних слов’ян цей овоч один із самих основних, який заготовлюється на зиму, то величезні комори зі снів з великими бульбами — дуже хороший знак. Скоро сновидцу вдасться потрапити в потрібний час в потрібне місце — і життя його круто зміниться в кращу сторону. Цей сонник картопля вважає символом хазяйновитість і працьовитості.

Робота — Сонник Міллера

Якщо збирали картопля

Перевірений мільйонами сновидцев сонник Міллера не так оптимістично налаштований тлумаченні цього символу. Всі роботи, які пов’язані з обробкою землі уві сні, американський психоаналітик вважає пророкуванням важкої фізичної праці. А ось зібраний урожай або готові страви зі снів — він вважає однозначно хорошим знаком.

Події — сучасний сонник.

Ось яке тлумачення дає сучасний сонник: картопля, побачений у сні, говорить про те, що скоро відбудуться якісь події. Якщо вони будуть позитивними, то сновидец вийде на якісно новий рівень життя. Він зможе там утриматися, тільки якщо зможе відповідально підходити до своїх щоденних обов’язків.

Відчуття зі снів

Найбільш точне тлумачення можна отримати, тільки проаналізувавши свої відчуття під час снів. Для тих, хто займається землеробством, збирати або доглядати за молодими паростками картоплі — щоденна праця. І він приносить їм радість і задоволення. Тому сон про збір картоплі або роботі на поле не може нести для них знакового тлумачення. Можливі незначні зміни, зустрічі з друзями або гості в його будинку.

Для людей, які зайняті виключно інтелектуальною працею подібні сни віщують негативні події, тільки в тому випадку, якщо уві сні вони відчували огиду і роздратування. Можливі втрати, матеріальні труднощі, складності у відносинах.

Якщо ж вони відчували радість і єднання з природою — значить, цілком можлива зміна місця роботи або нові обов’язки на старому місці.

Пишається зібраним урожаєм, бачити багато красиво складених мішків — вміння правильно розпоряджатися ресурсами і здатність накопичити значну суму.

Переживати уві сні, що не встигає закінчити обробку грядки до вечора — думки про вічне, про те, на що не вистачило часу, і аналіз справ, на які час було витрачено даремно.

Відчуття холодної землі на руках — до хвороби або тривалого нездужання.

Розглядати багато бульб химерної форми — знайомство з цікавими людьми.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: