Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться катастрофа?

До чого сниться катастрофа?

Зміст:

Сонник Катастрофа

Чим яскравіше, емоційніше і детальніше сновидіння, тим цінніше зашифрована в ньому інформація. Бачити уві сні катастрофу або бути її учасником — значить отримати важливе повідомлення від власної підсвідомості. Однак не поспішайте лякатися і панікувати! Зрозуміти до чого сниться катастрофа, і розібратися в своїх відчуттях, вам допоможуть сонники.

Альтернативне тлумачення сновидінь

У світі щодня відбуваються страшні катаклізми, в результаті яких гинуть люди, і руйнуються міста. У лічені секунди обривається звичний плин життя і оточуючими опановує паніка. Саме тому підсвідомість використовує страшні картини катастроф в якості попередження про насуваються небезпеки.

Психологи і дослідники усвідомлених сновидінь стверджують, що бачити уві сні катастрофу — це не означає готуватися в реальності до бід і нещасть. Такі мрії лише в одиничних випадках бувають пророчими.

Страшні катаклізми уві сні найчастіше вказують на:

Тобто коливання землі, виверження вулканів, повені, катастрофи та інші катаклізми уві сні зовсім не передрікають вам жахливу долю в реальності.

Погляд психотерапевта Зигмунда Фрейда

У Зигмунда Фрейда на все є своя думка. Він вважав, що катастрофа, побачена уві сні, обіцяє проблеми в інтимному житті і різні сімейні негаразди, що відбуваються з цієї ж причини.

Катастрофа: думка Фрейда

Сплячому необхідно задуматися над тим, як урізноманітнити свої інтимні стосунки з партнером. Одноманітність може стати причиною розставання навіть найміцнішою пари. Фрейд радив переступити через свою скутість і навчитися отримувати максимум задоволення від близькості.

Класична інтерпретація по сонникам

У відомих сонниках побачена уві сні катастрофа вважається сумним ознакою. Сняться подібні сюжети в основному людям, що знаходяться в скрутному фінансовому становищі і не бачить виходу з ситуації, що склалася.

Сонник Катерини Великої

Вас чекають радикальні зміни і круті повороти на життєвому шляху. Будьте готові йти на компроміси і змінюватися. Щоб витягти з виниклою складній ситуації максимум користі вам слід навчитися слухати.

Бачити місце катастрофи

Швидше за все, ви відчуєте сильне душевне потрясіння, яке буде дуже складно прийняти і пережити . Можливо, ви зіткнетеся з зрадою або підлим обманом. А можливо, зробите вчинок, що суперечить вашим переконанням.

Побачена автокатастрофа

Автокатастрофа

Сонник стверджує, що для молодої жінки подібне сновидіння — знак швидкого розставання з коханою. Втративши любов ви будете ще довго переживати з цього приводу і перебувати на самоті.

Для чоловіка побачити уві сні автомобільну аварію — значить втратити частину майна і великої суми грошей, крах планів, хвороба і позбавлення.

Аварія коробля

Катастрофа на море передрікає сновидцу втрату основного заробітку і звільнення. Також ви можете потрапити в незручну, скрутну ситуацію, однак чаша ваг, подібно до морської хвилі, може качнути в цьому питанні в вашу сторону.

Залізнична аварія

Стати свідком аварії потягу — значить пройти незабаром через суворі випробування. Ви знаходитесь на вірному шляху! Випали випробування покликані зміцнити й загартувати ваш характер. Обов’язково йдіть до переможного кінця, і ваші старання будуть щедро винагороджені.

Природні катаклізми

Що означають природні катаклізми

Нестабільність землі, повінь, торнадо і інші «сюрпризи» матінки-природи вказують на те, що ви збилися з істинного шляху . Вам слід стримати свій запал і переглянути погляди на життя. Дотримуючись звичної поведінки, ви ризикуєте втратити все в одну мить.

Думка сучасного сонника

Вивчивши даний сонник катастрофа постає перед нами однозначно зловісним символом. Побачені уві сні природні катаклізми говорять про депресію і пригніченому емоційному стані. Вам потрібно поговорити по душам з близькою людиною і поділитися з ним своїми переживаннями.

Тремтіння землі і виверження вулкана вказують на назріває конфлікт інтересів. Якщо ви незадоволені своїм начальством, то в будь-якому випадку зараз не найкращий час для з’ясування стосунків.

Техногенні катастрофи символізують падіння вашого авторитету і різка зміна намічених планів.

Весняний тлумач снів

Катастрофа в цій книзі розшифровується як передвісниця сильного сімейного скандалу. Якщо ви не маєте рації, то краще першим закінчите суперечка і не доводьте близьких до межі.

Будь-яке сновидіння, в якому фігурує катастрофа, закликає вас дати вихід емоціям і перестати пригнічувати їх в собі.

Сняться краху, аварії, виверження, нестабільності землі, повені та інше тільки невпевненим в собі особистостям. Припиніть занижувати власну самооцінку і перестаньте чіплятися за минуле. Побачити уві сні подібний сюжет — значить отримати сигнал про необхідність змін у всіх сферах життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: