Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кататися на лижах?

До чого сниться кататися на лижах?

Зміст:

Сонник кататися на лижах

Зима — чудова, казковий час, коли можна відчути себе дитиною. Покататися на лижах, санках, ковзанах. Деякі так люблять ці розваги, що знаходять можливість розважитися навіть влітку.

Для цього необхідно поїхати в певну місцевість або просто вдатися до допомоги атракціонів. Хоча іноді достатньо лише лягти спати і побачити барвистий сон. До чого сниться кататися на лижах?

Розваги серед зими

Вважається, що катання на гірськолижному схилі — сон-попередження. Щоб знайти своє щастя, необхідно буде добряче попрацювати.

Якщо вас зацікавило, чи завжди дане бачення носить негативне забарвлення, то ця стаття для вас. Можливо, ви зумієте знайти більш сприятливий прогноз.

Тлумач 21 століття

Наснилися лижі? Значить, приємно проведете час з давніми приятелями. Ковзати по снігу на лижах — підете на приємну подорож.

Сниться катається людина — сновидіння очікує повний застій у справах. Також сновидіння може вказувати на те, що сплячій людині доведеться вибирати, і вибір цей буде нелегким. Надійде приваблива пропозиція, яке, тим не менш, буде пов’язано з певним ризиком.

Їхати в сні по утрамбованому снігу

Їхати на лижах по снігу, який утрамбований до вас — належить несподівана дорога. Виникнуть певні труднощі.

Прокладати лижну дорогу самостійно — чекає дуже важкий і відповідальний вибір, який доведеться робити самостійно.

Сонник Лонго

Як вважає даний сонник, кататися на лижах уві сні — досить цікаве сновидіння. Воно вказує вам на те, що варто тимчасово змінити обстановку, відійти від звичних справ.

Вважається, що те, що було вам дорого, може призвести до біди і в певний момент почати приносити вам неприємності.

Зламати лижі — на шляху до досягнення мети з’явиться несподівана перешкода. Чи не пасуйте перед труднощами, вони лише тимчасові на вашому шляху. Якщо ви дасте слабину, то всі кроки, які робили досі, будуть марні.

Взяти в прокат — належить спілкування зі знайомим вашого друга. Він буде вивідувати у вас досить особисту інформацію. Постарайтеся обдумати відповідь, щоб не накликати на себе біду.

Сонник Апостола Кананіта

Лижі сняться перед веселим подорожжю. Можете починати збиратися в дорогу.

Весело і вільно ковзати по снігу — чекайте позитивних наслідків від своїх сьогоднішніх дій.

Сняться змагання

Бачите, як катається хтось інший — справи зайдуть в безвихідь, очікується період застою.

Сонник від А до Я

Даний джерело дає найповнішу інформацію, до чого сняться лижі і ваші дії з ними:

Думка, висловлена ​​Міллером

Густав Міллер також вважав, що лижі уві сні — це рада. Змініть на час звичну обстановку. Якщо ви зумієте як слід відпочити, то вам буде легше впоратися з майбутніми справами.

До чого сниться котитися з гори? Вас очікують неприємності, всі ваші плани зваляться. Не впадайте у відчай і не опускайте руки. Це лише тимчасово, невдовзі все встане на свої місця.

Котитися з гори з коханим уві сні

Котитися з гори з другою половинкою — ваші почуття відродяться знову. Ви подивіться на свого обранця зовсім по-іншому. Почуття стануть яскравіше, любов розгориться з новою силою.

Якщо сон про лижну їзді сниться вам в літню пору, то ви готові до сміливих рішень і вчинків. Правда, коли ви не відчуваєте радості від катання, варто почекати з передчасними висновками.

Інші тлумачення

Якщо уві сні ви стояли на яскравих, барвистих лижах — вам варто терміново урізноманітнити свій побут, сірість і смуток не принесуть вам ніякої користі.

Лижі на ногах довше звичайних — будете зайняті важкою роботою, яка займе досить багато часу. Але якщо ви з нею впораєтеся, то ваше життя зміниться в кращу сторону.

Сниться один в той час, як він катається — йому необхідна ваша підтримка в реальному житті. Якщо це буде в ваших силах, то обов’язково її надайте. Ця людина ще зіграє важливу роль у вашому житті.

Ковзати уві сні по рівній доріжці — життя сновидіння буде йти своєю чергою, ніяких змін найближчим часом не передбачається.

Поцупили інвентар — понесете матеріальні збитки.

Сниться, що купували їх — зробите щось, від чого ваше життя заграє новими фарбами.

Змащувати лижі салом — потрапите в скрутну ситуацію, але зумієте знайти найпростіший вихід з неї.

Застібати лижні черевики — ви маєте в своєму розпорядженні цінною інформацією, зумійте правильно нею скористатися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: