Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кавун?

До чого сниться кавун?

Зміст:

Сонник кавун

Як стверджує сонник, кавун може мати як позитивну, так і негативну трактування. Тлумачення залежить від багатьох деталей. Величезну роль в розшифровці сну має вигляд ягоди і підлогу сновидіння. Давайте розглянемо варіанти снів і їх тлумачення більш докладно.

Коли ягода сниться до добра

Вам приснився кавун

Сновидіння, в якому наснилося, що вам довелося їсти стиглу, соковиту і цукрову ягоду, обіцяє удачу і виконання заповітної мрії. Бачення говорить про те, що ви досягнете успіху в усіх починаннях самостійно. Червоний кавун передрікає сплячому міцне здоров’я. Хворій людині сон, в якому довелося їсти його, обіцяє швидке одужання.

Позитивну трактування має сновидіння, в якому наснилося баштанне поле. Воно передрікає благополучне життя і швидке вирішення всіх існуючих проблем. Купівля ягоди, як правило, віщує несподіваний дохід.

Поява снів, в яких ви пригощали когось смачним плодом, свідчать про те, що ви зможете з успіхом завершити ризикована справа і отримати прибуток з нього. Розбитий кавун говорить про те, що дуже скоро вам повернуть всі борги.

Несприятливий трактування сну

Поява снів, в яких ви садили ягоду, пророкують проблеми і неприємності. Причому, найімовірніше ви самі собі їх створите. Якщо наснилася гнила ягода — це значить, що вам загрожує звільнення або розставання з дорогою людиною.

Бачення, в якому довелося їсти зелений плід, передрікає сплячому поява різного роду неприємностей, які можуть виникнути як на роботі, так і в сім’ї.

Нести великий кавун — до клопотів

Сон, в якому ви несли в руках великий плід, обіцяє клопоти. Таке бачення може свідчити і про те, що хтось з ваших близьких дуже сильно потребує допомоги і підтримки.

Великі кавуни, як правило, є символами труднощів і перешкод в житті. Можлива поява проблем, в результаті яких вам доведеться виїхати кудись.

Сон, в якому вам довелося купувати їх на ринку, обіцяє сутички на роботі. Таку ж трактування має і сновидіння, в якому ви викидали ягоду.

Що віщує сон жінці

До чого сниться кавун? Найчастіше незрілий плід віщує дівчині зраду або зраду коханої людини. Але якщо ж довелося їсти стиглу і смачну ягоду — це значить, що вас незабаром чекає заміжжя.

Обіцяє вагітність

Якщо ви забруднилися соком кавуна — це говорить про сильне бажання сновідіци стати мамою. Досить часто саме він є передвісником вагітності.

Сон, в якому вам довелося їсти його з хлібом, говорить про те, що вам потрібно більше часу приділяти собі. Попрацюйте над своєю зовнішністю, змініть імідж, і тоді ви станете успішніше і впевненіше в собі.

Кавун в чоловічих снах

До чого сниться кавун представникам сильної статі? Бачення, в яких вони сняться, пророкують занепад сил, поганий настрій і смуток. Якщо сновидец розрізав ягоду і їв її — це значить, що незабаром його чекає сварка з дружиною або коханою дівчиною.

Незрілий кавун

Незрілий кавун символізує труднощі у відносинах з протилежною статтю. Іноді таке бачення віщує чоловікові вимушену одруження.

Поява снів, в яких сняться великі і важкі ягоди, віщують наступ в життя сприятливого періоду. Приклавши трохи зусиль, ви зможете домогтися будь-якої мети.

Психологічний сонник

Якщо ви посковзнулися на кавунової шкірці — це значить, що в реальному житті ви дуже втомилися, ваш організм вимагає повноцінного відпочинку.

Сон, в якому ви довго і ретельно вибираєте ягоду, говорить про те, що в житті ви досить часто приймаєте рішення, що не обдумавши їх, як слід.

Бачення, в якому вам наснилися маленькі плоди, говорить про те, що ви велика увага загострює на дрібницях і не здатні правильно розставити пріоритети.

Пророцтва Ванги

Величезний кавун віщує славу і популярність

До чого сниться кавун згідно з твердженнями Ванги? Трактування Ванги дещо відрізняються від інших тлумачень снів. Звучать вони набагато простіше, тому що ґрунтуються на асоціаціях:

Інші трактування

Переймаючись питанням, до чого сниться кавун, особливу увагу варто звернути на тлумачення інших сонників.

Що говорить Міллер

Творчим людям великий плід передрікає успіх і натхнення. Сновидіння, в якому ви купували або вибирали його, попереджає про те, що в найближчий період не варто приймати поспішних рішень — це убезпечить вас від багатьох проблем.

Згідно з твердженнями Міллера, бачити уві сні кавун — нехороша знак для жінки. Він віщує поява проблем і труднощів при реалізації задуманого.

Що думає Фрейд

Кавун символізує блаженство. Розрізаний плід символізує незадоволеність сновидіння. Свідчить про те, що прийшов час поговорити з партнером про зміни в сексуальному житті.

Є ягоду — це значить, що в реальному житті ви відчуваєте багато задоволення і позитивних емоцій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: