Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кажан?

До чого сниться кажан?

Зміст:

Сонник кажан

Дуже суперечливе тлумачення дають сонники, пояснюючи, до чого сниться кажан. Одні вважають її незаперечним символом нещастя, а інші говорять про надзвичайно розвиненою інтуїції і можливості знаходити виходи із, здавалося б, безвихідних ситуацій.

Якщо наснилася кажан, потрібно бути готовим відображати будь-які нападки своїх ворогів. Бачити її в польоті серед білого дня — задуми противника будуть відомі вам завчасно. Бачити її заплутаною в власному волоссі — нещастя, тривалий період бід.

Щоб зрозуміти, до чого уві сні приходять подібні образи, мало знати символіку цієї тварини. Справа в тому, що ставлення до нього різко змінилося з приходом християнства. А до цього, вважалося, що саме летюча миша є посланником загробного світу. І несе вона знання, які можна отримати тільки через ініціацію. Своєрідна смерть, яку повинен випробувати сновидец, може полягати в тому, що йому потрібно буде пройти по вузькій темній печері, де він і отримає знання.

Інша культура — інша думка

Сонник кажан

Найбільш позитивним є тлумачення сонника стародавніх індійців. Ось що говорить китайський сонник: кажан — це прояв надзвичайної удачі і щастя. Якщо уві сні пощастить побачити їх п’ять штук, значить, сновидцу судилося по життю бути улюбленцем долі.

Йому протистоїть думку Міллера, яке засноване на тривалому психологічному аналізі символіки сновидінь. Ось що говорить цей сонник: кажан, побачена уві сні, означає, що ви не можете вирішити навіть простий проблеми і сліпі, як новонароджений кошеня.

Тому, кожна думка вимагає більш детального розгляду.

Стародавнє слов’янське (Велесов) сонник

У східних слов’ян кажан асоціювалася з чаклунством і темними здібностями. Це ще одна тварина, якій було дозволено відвідувати нав і повертатися звідти неушкодженим. Говорили, що саме вона супроводжує темних мольфарів і передає їм важливі новини з потойбічного світу. Древній сонник вважає, що якщо приснилася миша, яка заплуталася у волоссі, це означає швидке отримання звісток про смерть.

Оскільки магічні здібності чоловіків і жінок у древніх різко розрізнялися, то сонник дає тлумачення за статевою ознакою.

Для чоловіків

Подібний образ, що виник в одному зі снів чоловіки, говорить про те, що розпочату справу може закінчитися погано. Якщо має бути навчання новим навичкам або іншому ремеслу — краще перенести його. В іншому випадку, воно буде дуже важким і принесе масу додаткових турбот.

Кому приснилася кажан

Для жінок

Якщо жінці сниться кажан, значить, вона здатна отримувати і переробляти знання про потойбічний світ. Можливо, в даний момент вона на інтуїтивному рівні розуміє силу домашньої магії, але усвідомлено застосувати нічого не може. Ця тварина несе темну важку енергетику землі, тому бачити уві сні його у себе вдома може означати спілкування з далекими предками.

Сонник Міллера

Тлумачення Міллера снів, в яких з’являється летюча миша, досить моторошне. У його сонник це уособлення демонічної сутності, яка намагається підпорядкувати тіло і душу сновидіння. Ні до чого хорошого подібні сни не призводять, попереджає тлумачення відомого психоаналітика.

Думка Фрейда

Досить цікавим є думка німецького психіатра. Він вважає, що ці тварини сняться, якщо ваш партнер має невгамовної сексуальної енергетикою, яка може жорстко домінувати над сновидцем. Такий стан справ не завжди влаштовує, тому відносини можуть бути під загрозою.

Є і езотерична підгрунтя тлумачення. Летюча миша може означати, що в вашому оточенні з’явився енергетичний вампір.

Індивідуальне тлумачення

Для того, щоб зрозуміти, до чого приходить кажан уві сні, важливо згадати, які почуття воно в вас пробудило вночі, а також рано вранці. Якщо не було особливої ​​гидливості і жаху, то цілком можливо, що це один зі снів, який намагається підказати вам вирішення важливої ​​проблеми. На неї потрібно просто подивитися трохи під іншим кутом.

Які відчуття були після сну

Можливо, ви зараз сконцентровані на певному занятті, віддаючи себе всього саме йому. Але таке сновидіння показує, що такий підхід, ні до чого доброго не приведе, а може вас укласти на лікарняне ліжко з серйозним нервовим перенапруженням. Тому, не бійтеся відірватися від головного заняття, і зробити те, про що давно мрієте.

Випробувати дикий жах від того, що уві сні кажани билися вам у вікно — сумні думки слідують одна за одною. Швидше за все, ви отримаєте кілька сумних звісток з різних джерел.

Нейтрально ставиться до даних тваринам, тримати в руках і навіть розмовляти з ними — вам доведеться взяти участь в спілкуванні з тими людьми, які можуть викликати жах або огиду, але саме ці моменти ви будете цінувати як найбільш важливі у вашому житті.

Найпростіше тлумачення це згадати свої почуття відразу після пробудження. Якщо ви уві сні відчували влада над цими крилатими істотами і впивалися нею — значить сон позитивний. Ви будете талановитим керівником в досить скрутному колективі.

Випробуваний в одному зі снів страх, жах, тривога — значить можна очікувати сумних звісток.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: