Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться килим?

До чого сниться килим?

Зміст:

Сонник килим

Коли людині сниться щось надзвичайне, він негайно шукає необхідну інформацію в сонник. А що, якщо приснилася буденна річ, килим? Багато проігнорують дане нічне бачення, і даремно. Даний символ запам’ятався? Значить, є причини.

Сниться палас

Підсвідомість акцентує увагу саме на тих символах, які несуть в собі необхідну інформацію. Не ігноруйте сни, давайте розберемося, до чого сниться килим?

Думки сонників з приводу снів про килимах

Приснився килим, значить, чекає матеріальне благополуччя.

Відомо, що килими в будинку створюють атмосферу тепла і затишку. Щоб зрозуміти, що обіцяє подібне бачення, варто звернутися до тлумачів снів, які розкладуть по поличках ваше бачення. Так як подібна деталь інтер’єру може висіти на стіні, лежати на підлозі, ви можете його купувати, прати, чистити, він може бути старий або новий. У своїх нічних мріях людина може навіть здійснювати подорож на килимі літаку.

Якщо приснився килим

Жіночий сонник

Сонник 21 століття

До чого сниться килим? До щасливого і довгого сімейного життя.

Килим в інтер’єрі

Якщо уві сні вашу увагу привернув новий килим, який знаходиться у вашій оселі, неважливо де, на підлозі або стіні — у вашому будинку буде свято.

Даний тлумач звертає пильну увагу на малюнок. На килимі зображені квіти, кущі, квітучі дерева, значить, сновидец випробує щастя в любові. Якщо малюнок містить фігурки дітей — ви будете мати потомство, яким зможете по праву пишатися. На килимі зображено багато різноманітних речей або їжі — будете мати будинок, повну чашу.

Як тлумачить даний сонник, килим, з нанесеними дивними символами, значення яких не можете розібрати, означає, що станеться щось важливе, що стосуватиметься безпосередньо сім’ї сновидіння.

До чого сниться килим з соковитими і яскравими фарбами? До життя в достатку. Продавати його, значить, тимчасово будете обмежені в коштах.

Сонник Міллера

Тлумач чаклунки Медеї

В даному джерелі основний упор робиться на колірну гаму, в якій виконаний палас.

Якщо приснився червоний килим

Тлумачення інших сонників

Езотеричний тлумач говорить про те, що стояти уві сні на килимі, означає, що незабаром ви придбаєте нерухомість, будинок, дачу, ділянку.

Підмітати віником, чистити, прати — вам пощастить в угодах, які будуть пов’язані з нерухомістю.

Самому ткати килим, або наносити на нього малюнок — успіх у справах.

Якщо ж вам сниться килим — літак, значить, ви зіткнетеся з деякими дивом, саме так вважає ідіоматичний сонник.

Китайці ж вважають, що якщо побачити уві сні згорнутий килимок, розстеляти його — стабільність в справах.

Місце дислокації килима

Якщо після сну ви запам’ятали не тільки те, що вам наснився даний символ, але і його місце розташування, значить, саме на цю деталь і варто звернути увагу.

На підлозі — ви вдячні долі за те, що маєте, і готові насолоджуватися навіть малим.

Ходити босоніж по розстеленому на підлозі чистому килимку, символізує прагнення до багатства і розкоші. Правда те, що він розстелений на підлозі, говорить про те, що ви робите не ті кроки, саме тому ви не можете досягти бажаного рівня добробуту.

Килим на стіні обіцяє взаєморозуміння в сім’ї, а також достаток. Найкращим вважається сон, в якому килим червоний.

Ваші дії

Підмітати сміття з килимів, при цьому намагатися замести сміття під нього — ви бажаєте приховати від оточуючих правду, не можете примиритися з дійсністю.

Підмітати віником — відмовляєтеся бути відповідальним за події, які відбуваються в житті.

Сон, де довелося підмітати віником доріжки — попередження, вам належить монотонна і зовсім нецікава робота.

Уві сні не підмітати, а пилососити — станете рефері між двох дорогих вам людей.

Якщо чистили килим

Провидиця Ванга вважала, що будь-які маніпуляції з килимом, які пов’язані з тим, щоб його чистити, підмітати, прати, відносяться до вашого минулого. Якась «брудна» ситуація з минулих років вилізе назовні і неприємно нагадає про себе.

Прати килим — ви впевнені в своїй правоті. Звикли приймати важливі рішення, які, як правило, виявляються вірними.

В цілому чистити килими уві сні до того, що ви будете жити в гармонії зі своєю совістю. Чистити килими — мир і спокій в душі.

До чого уві сні є килим — літак

Вважається, що побачений уві сні килим — літак віщує сновидцу абсолютно несподіване подорож. Але разом з тим воно буде приємним і прибутковим.

В цілому килим — літак говорить про те, що у вашому житті настають зміни, які можуть здатися чарівними, справжня казка наяву.

До чого можуть снитися мурахи, вилазять з-під килимів

Мурахи завжди вважалися символом працьовитості, активності і запасливості.

Якщо у вашому сні мурахи повзали по килиму, значить, у вас в будинку буде достаток і благополуччя, але для цього необхідно буде добряче попрацювати. Нічого не буде вам дано просто так.

Якщо ж мурахи дошкуляли вам, і ви стали їх топтати — можете своїми руками зруйнувати сімейне щастя.

Самі по собі мурахи, символ не поганий, але тільки в тому випадку якщо вони не мертві і ви не намагаєтеся їх вбити.

Якщо ж мурахи повзали по вашому будинку і по килиму зокрема, а ви їх прогнали, але не вбили, значить, вчасно зможете виправити ситуацію і повернути лад в будинок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: