Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кінь нападає?

До чого сниться кінь нападає?

Зміст:

Сонник кінь нападає

Сонник каже, що кінь сниться до добра. Але все ж варто розібратися у всіх нюансах, щоб дізнатися справжню суть питання.

Сниться кінь

У нічному баченні з’явилася кінь, варто відразу ж сказати, що такий сон не можна тлумачити однозначно. Варто підняти не один сонник, і зрозуміти повну картину.

Звертаємося до сонником

Сонник — збірник снів, допомагає в тлумаченні. Ті символи, що приходять в сновидінні відрізняються своєю характерністю, що допомагає скласти певні висновки.

Сонник Деніз Лінн

Асоціація коні з чоловічою сексуальною силою. Кінь вважається символом свободи і руху. Значить, ви абсолютно вільні у своїх діях, можете направлятися, куди вам заманеться.

Бачити кінь на прив’язі — ви чимось скуті, і ці кайдани не тільки утримують вас, але і тягнуть вниз.

Не рідко уві сні кінь виступає символом краси.

Яку коня бачили

Сонник Гришиной

Сімейний сонник

Даний сонник вважає, вдалий той сон, де вам вдалося осідлати верхом білого коня. До чого таке сниться — до зустрічей з близькими і рідними, до вірну дружбу. Головне, це чистота кобили, бруд на її боках говорить про те, що хтось із найближчого оточення бреше вам.

Вороний кінь, яка осідлана вами — будете успішні в справах, але в певний момент зрозумієте, що зайняті не тією справою.

Сниться кінь в яблуках — успішні угоди, вигідні пропозиції.

Яким кольором був кінь

До чого бачити уві сні нові кінські підкови — будете досягати успіху. А якщо сон привів вас на кінські перегони, значить, будете жити благополучно і щасливо.

Правда кінь, яка брикається, вкусила вас — обіцяє перешкоди на шляху до мети. А бачити мертву — напасті.

Сонник Міллера

Міллер також розділяє сни про дане тварина по його кольором:

Велике значення даний сонник приділяє дівчатам. Саме їхні сни розглядаються найретельніше.

Для молодої жінки, бачити себе верхи на чорній кобилі, значить, все її сподівання збудуться, і мрії здійсняться.

Коли яка дорога буде вести вниз, то вас спіткають перешкоди на шляху до наміченої мети. Дівчина перелякана — ваш благовірний буде вас ревнувати.

Дівчині, якій приснився сон з перетворенням коні в свиню, варто по можливості більш розважливо підходити до питань майбутнього шлюбу. Таке сновидіння, веде до висновку, про вашу нерозбірливості, щодо претендентів на руку і серце.

Сидіти верхи на білому коні, стрибків по горбах, а ззаду буде наздоганяти їздець на чорному — ваші успіхи будуть чергуватися з невдачами, почуття незрозумілої тривоги не буде вас відпускати.

До чого сняться пасуться коні — згоди і ладу в справах. Ваші партнери будуть розумними і чесними людьми.

Якщо коні паслися на лузі

Якщо пасовище сухе, без трави — у вас будуть хороші друзі, але бідні. А для молодої дівчини, такий сон обіцяє щасливий шлюб.

До чого сниться сон, де ви робите покупку коня, зі шкодою для вас — до втрат. Виграєте ви — вигода.

Сонник Цветкова

Сучасний сонник

До чого сниться агресивну тварину

Одна справа сон, в якому ви бачите мирно пасуться конячок, і зовсім інша справа бачити укус коня, тікати від неї. До чого призведуть такі сновидіння?

Якщо кінь був агресивною

Сниться скажена кінь, і при цьому ви відчуваєте почуття дикого страху — ваші вороги переходять до відкритого нападу. Сутичка буде серйозною і без втрат не обійтися. Але разом з тим скажена конячка обіцяє розв’язку ваших проблем, хоча і не обов’язково вдалу.

До чого сниться укус тварини? Такий сон обіцяє швидке просування по кар’єрних сходах. Можливо, ви знайдете впливового покровителя, або просто волею долі підвернеться щасливий випадок.

До чого подібне сниться безробітним людям, або ж тим, кому підвищення апріорі не «світить» укус парнокопитного може означати зраду з боку близької людини, швидше за все чоловіка або дружини.

Якщо брати окремо укус, як символ уві сні — він означає образу, розчарування, неприйняття певних речей. Компетентні люди, кажуть, найголовніше визначити яку тварину вчинила укус.

Сам укус коня тлумачиться позитивно, обіцяє підвищення по службі і матеріальне благополуччя. Але ось укус в руку, дослівно тлумачиться як «ніж у спину». Придивіться до тих людей, яким ви довіряєте, можливо, хтось із них ховає за спиною той самий «ніж». «Укус» близької людини надовго виб’є вас із колії.

Якщо тварина не тільки завдає вам укус, але і нападає, значить, ви занадто багато хочете і ваші надії не виправдаються.

Деякі сонники кажуть, що кінь, що вкусила вас, або кусає, сниться тим людям, у яких має намір важлива подія в житті, і вони відчувають з цього приводу тривогу.

Також укус тварини може приходити уві сні тим людям, які відчувають страх перед самим життям.

До чого ще сниться укус коня? Такий сон може відвідувати людини, яка звикла стримувати свої емоції.

Підсумки

Дотримуючись всього вище сказаного, сновидіння про коня, навіть те, в якому вона кусає сновидіння, ні до чого поганого не приводить. Сновидіння позитивне, і деякі нотки негативу просто повинні вказати вам на ваші слабкі місця. Підтягніть «хвости», звільніть «вудила» і життя почне налагоджуватися. При цьому сновидіння з даними тваринами мають безліч сюжетів.

Якщо вам приснилося що-небудь надзвичайне — зверніться до фахівця. Основні ж тлумачення можна без проблем відшукати в Тлумачі снів.

Наприклад, погладжувати тварина уві сні — вам не дістає тепла і ласки в реальному житті.

Запрягати її — ви занадто багато витрачаєте сил і емоцій на те, що скажуть інші люди. Одне з страхітливих прогнозів, після такого сну ви ризикуєте втратити близьку людину.

Красива гніда сниться тим, хто в реальності може без побоювання покладатися на друзів. Це також символ того, що ваше життя змінитися в кращу сторону. При цьому ваших зусиль буде потрібно мінімальна кількість.

Бачити коней, що біжать галопом — остерігайтеся нещасного випадку, який цілком може незабаром відбутися.

До чого сниться тварина, омивається в водоймі? Тут все буде залежати від якості самої води. Вода була прозорою і чистою — будете раді. Брудної і каламутній — залишилися розчарованими і ображеними.

Обіймати конячку уві сні — зустріч зі старовинним другом, з яким ви маєте багато спільних тем.

Провидиця Ванга обіцяє людині, бачив уві сні породистого жеребця — виконання всіх його бажань і рішення всіх поточних проблем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: