Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кінь?

До чого сниться кінь?

Зміст:

Сонник кінь

Сновидіння, в яких приходять тварини, вважаються знаковими. Так повелося з часів анімістичних вірувань, коли вважалося, що у кожної людини є свій покровитель в обличчя тварини.

Зрозуміти, до чого сниться кінь, досить важко без загального аналізу сновидіння, а також без детального посимвольного тлумачення інших елементів сну. Саме вони будуть знаковими для отримання допомоги на найближче майбутнє.

Якщо наснилася кінь, потрібно бути готовим до різкої зміни подій в житті. Вона може означати нестримні ідеї, нові можливості, занадто швидка течія подій.

А норовливий неприборканий жеребець — суперника, в той час як кобила може символізувати кохану з яскравим характером.

Для того, щоб отримати найбільш достовірне тлумачення, до чого сниться кінь, потрібно згадати такі деталі сну:

Якщо наснилася кінь

Загальна тлумачення

Кінь уві сні може символізувати відразу кілька категорій для тлумачення. З одного боку — це політ думки, можливість генерувати прибуткові ідеї і починати нові проекти.

З іншого боку, аналізуючи, до чого сниться кінь, не можна випустити з виду підлогу приснився тваринного і сновидіння. Для чоловіка жеребець означає суперника, а для жінки — чоловіка або пристрасного кавалера. У той час як кобила для представників сильної половини людства може уособлювати уві сні дружину або матір, а для дам — начальницю або наставницю.

Милостивий сон, в якому відносини з твариною складалися якнайкраще, означатиме швидку течію справ, з обов’язковим досягненням успіху. А ось протистояння з конем, приборкання норовливої ​​особини або затримання втекла — означає важку роботу, позамежні умови праці, складності з досягненням успіху.

Скільки їх було уві сні

Скільки коней наснилося

Одне гарне і ласкаве тварина — надійний друг, соратник або друга половина. Двоє коней уві сні — колектив, в якому ви перебуваєте. Запряжена трійка — згуртовані друзі, які зайняті спільною справою або спільним захопленням.

Двоє коней

Для того, щоб правильно зрозуміти, до чого сниться кінь, в залежності від кількості приснився тварин, важливо згадати, як вони взаємодіяли між собою і зі сновидцем.

Дві б’ються між собою коня можуть означати найяскравіших жінок в робочому колективі. Ці дві особи завжди готові нашкодити один одному, і час від часу звертаються до сновидцу як до третейського судді.

Якщо дві приснилися коні були різностатевими, і вони мирно паслися на лузі, це означає, що у вас дуже скоро з’явиться нова пасія.

Якщо двоє коней були запряжені разом, і за ними була видна важка візок, такий сон означає шлюб.

Наскільки важким було спільну справу коней, настільки ж важкою буде фінансова ситуація нової сім’ї.

Якщо сняться двоє коней, вони також можуть означати членів сім’ї (наприклад, сестер або тіточок), а також братів, якщо наснилося два жеребця.

Якщо приснилися двоє коней

Для заміжніх жінок бачити двоє коней у візку або кареті, може означати сімейну справу, спільний з чоловіком працю. Можливо, ви отримаєте в спадок велику земельну ділянку, який будете обробляти вручну. Іноді двоє коней означають вибір життєвого шляху або роботи, особливо, якщо одна з них світла, а інша — темна.

Жвава трійка

Яскравий сон, в якому мчить трійка коней, може означати сумнівні задоволення. Якщо трійка мчала по снігу — вам буде соромно за влаштовану вечірку.

Трійка вороних, гарцюють в вашому дворі — остерігайтеся уявних товаришів. Вони замишляють щось протизаконне, а ви їм потрібні як людина, яку можна буде притягнути до відповідальності за скоєне.

Якщо сниться трійка, запряжена в сани, яка летить розсипаючи сніг навколо себе — чекайте загального осуду за негідну поведінку.

Трійка в яблуках, з бубонцями — весілля в вашому дворі. Якщо сновидец чоловік, — то заміж йтиме сестра.

Якщо трійка погано запряжена або коні не можуть виконувати роботу однаково — б’ються, кусаються, тягнуть в різні боки — значить, в робочому колективі настають не найкращі часи. Усюди буде конфлікт і труднощі з взаєморозумінням.

Масть і стан тваринного

Який масті був кінь

Залежно від того, якої масті коня наснилася, і в якому стані вона була уві сні, тлумачення, до чого сниться кінь, може нести позитивну або негативну спрямованість. Так світле тварина може означати хороші новини або різкі позитивні зміни в житті. Гніда — рутинну роботу, а чорна — неприємності, важкі новини з далека.

Якщо тварина уві сні було здоровим, красивим з лискучою шерстю — можна очікувати втілення в реальність давно задуманих ідей. Поранена або мертва коняка — сниться до невдач, втрат і життєвих негараздів.

Масть приснилося коні

Пояснюючи, до чого сниться кінь, не можна не згадати про масті тварини.

Практично кожен сонник говорить про те, що світла кінь без сідла обіцяє благо.

Для жінки це нові відносини, приємний колектив на роботі, досягнення в сфері творчості.

Чоловікові світле тварина без сідла обіцяє політ думки і стрімке просування по кар’єрних сходах. Осідланий кінь може уособлювати дружину або ж обіцяти швидку одруження, віщує онлайн сонник Морозової.

Гніда — це робота. Скакати верхи на осідланої коні — отримати ту посаду, до якої ви давно прагнули. Якщо гніда без сідла — для чоловіка подібний сон може вказувати на знайомство зі норовливої ​​жінкою, яка здатна підкориться тільки чоловікові з сильною волею.

Кінь незвичайного кольору

Незвичайний колір тварини, як наприклад, синій кінь — означає, що для досягнення успіху потрібно застосувати незвичайні методи, якими б божевільними вони не здавалися.

Стан і загальний вид тварини

Здорове красива тварина, побачене уві сні символізує удачу в будь-яких починаннях. Світла і біжить вперед кінь — це успіх, радість і можливість приймати самостійне рішення, говорить мусульманський сонник. Падіння зі свого коня символізує втрату свого місця на службі і різке зниження соціального статусу. Скакати верхи, спостерігати людей зверху вниз — досягнення успіху і отримання важливого чину.

Неспокійне тварина

Якщо ж чуже тварина брикатися або збиває сновидіння з ніг — значить потрібно побоюватися дій колег. Вони для досягнення власної мети здатні нанести будь-яку шкоду конкурентові. Поранена чужа кінь попереджає про можливий розкол в таборі ворога.

Якщо сниться, що брикнув власна кінь, і настільки сильно, що не тільки збила з ніг господаря, але і сильно нашкодила йому — чекайте неприємностей у власному будинку. Особливо, якщо кінь був без сідла.

Норовиста кінь брикнув незнайому людину, яка абсолютно не мав до вас ніякого відношення — будьте обережні. У вашої коханої є друзі, які можуть завдати непоправної шкоди репутації вашої сім’ї.

Падіння з коня, якщо ви були наїзником без сідла — це розлука з коханою, виключно через її незговірливість, попереджає онлайн сонник Морозової. Якщо ви спостерігали падіння кого-небудь з друзів або членів сім’ї з вашої коні — дружина ніколи не тримає свій язик за зубами, особливо в той момент, коли це дуже потрібно.

Якщо сниться падіння в процесі, коли ви об’їжджаєте кінь — ваша нова ідея вам не по зубах. Краще відмовтеся від неї, каже мусульманський сонник.

Вагітність і пологи

Якщо кінь вагітна

Якщо сниться, що власна кінь вагітна або народжує — можете братися за будь-яку справу. Воно принесе вам не тільки прибуток, але і славу, говорить сонник Міллера, розміщений онлайн.

Сусідська кінь уві сні, яка вагітна або народжує — сниться до заздрості. Ви, хоч і намагаєтеся боротися з цим порочним почуттям, але це виходить з працею. Тому ваш сусід завжди на крок попереду. Ставте перед собою свої власні цілі і досягайте їх, тоді у вас все вийде.

Рятувати кінь, якщо пологи пішли не так — виконувати чужі обов’язки, в яких ви абсолютно не розумієте.

Вам дарують вагітне тварина — придивіться до ваших друзів. Хтось із них годиться в партнери нового успішного проекту, віщує ісламський сонник.

Незвичайні явища

Якщо наснилася нереальна кінь

Часто уві сні приходять казкові образи, які в реальному житті ніколи не зустрічаються. Оскільки подібні ситуації наші предки вважали настільки важливими, що було необхідно передати в метафоричному вигляді своїм нащадкам. Не варто шукати відповіді на запитання, чому подібні сни приходять до нас. Їх потрібно обов’язково запам’ятати і тлумачити як знакові.

Тлумачення різних сонників

Практично кожен сонник кінь, як символ, побачений у сні, пояснює по-різному. Найбільш древні схиляються до того, що це знак роботи або шлюбу (супряга — запрягати в парі). Ті джерела, які орієнтуються на психологічне тлумачення образів сну, говорять про свободу і можливості вибирати рід діяльності, що зможе стати основним джерелом доходу.

Стародавнє слов’янське Велесов сонник

Ось що говорить древній сонник: кінь, яка з’явилася в нічних мареннях несе важливі новини здалеку. Темна — погану звістку, світла — хорошу. Дві коняги в стійлі наймані працівники, батраки. Управляти візком, який вони тягнуть — важка робота, оранка.

Кінь без сідла

Сонник Міллера

Ось що говорить цей популярний сонник: кінь з’являється уві сні як прогноз швидких змін в житті. Тлумачення Міллера дуже просте і зрозуміле для багатьох людей: кінь допомагає переміщатися швидко, і приносить важливі вісті. Виходячи з цього, найлегше пояснити, до чого сниться гладити коня, — ви предвосхищались ці зміни, чекаючи змін на краще.

Беручи до уваги трактування Міллера, не варто також забувати про деталі сновидіння. Вони можуть значно знизити негативний тлумачення або ж істотно доповнити позитивне.

Тлумачення Ванги

Сонник відомої болгарської провидиці вважає, що кінь уві сні несе благу звістку, якщо вона здорова і світла. Брудна або чорна — несе хвороба, новина в якій може фігурувати небіжчик або вимушений переїзд.

Сонник Фрейда

Сонник німецького психотерапевта Фрейда побудований на основі сексуальних і агресивних символів зі снів. Тлумачення Фрейда не варто приймати як основне, а ось як додаткове — воно допоможе краще зрозуміти поточну ситуацію.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: