Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кішка кусає?

До чого сниться кішка кусає?

Зміст:

Сонник кішка кусає

Коти є священними тваринами у великого числа народів. Їм поклонялися землеробські народності, тому як благополуччя життя залежало від збереження врожаю, коли була потреба захисту від гризунів.

Символіка снів

Кішки — це символ хитромудрості, знак ясновидіння, інтуїції, вміння перевтілення. Одночасно ці тварини можуть уособлювати і підступність зі злонравием. Виходячи з цієї інформації, напрошується висновок, що будь-яке прояв агресивності кішки сниться до несприятливих прогнозів.

Колишні віщуни стверджують, що бачити гнів цієї тварини уві сні віщає про приховані конфлікти, зради, фінансові втрати.

Якщо приснилося що кішка кусає

Сонник Міллера

Психолог упевнений, якщо уві сні кішка кидалася на сновидіння, значить у нього з’являться вороги, готові піти на все, щоб заплямувати його репутацію і залишити без майна.

Якщо за сценарієм сну, сновидец все ж проганяє тварина, значить доля благоволить йому, і репутація буде на зльоті.

Позбавлення вас, вашими ворогами, частини прибутку від вигідної угоди обіцяє сон, де кіт дряпався.

Сонник Ванги

Провидиця стверджує, що явище цієї тварини уві сні, це завжди негативні прогнози.

У разі, коли кішка кусає, або ж дряпає, чекайте приводів для ревнощів стосовно до свого партнера.

Сонник Фрейда

Старина Фрейд вважає, що коли уві сні вас дряпає кішка, це уособлення ваших бажань зайнятися сексом з елементами мазохізму.

Сонник Хассе

Якщо уві сні вас кусає кіт, остерігайтеся обману з боку ділових партнерів.

Сучасне тлумачення

Нинішні віщуни кішку у снах інтерпретують не тільки з неприємностями, але ще і з інтуїцією, передчуттям.

Сонник Лоффа

Придивіться до оточення

Пастор впевнений, що сни, де стало це істота, несуть посил прислухатися до свого внутрішнього почуттю.

Коли киця кусає вас уві сні, значить у вас є талант ясновидіння. Слід лише його розвинути і вміти правильно застосовувати.

Сонник Цветкова

Езотерик стверджує, якщо бачити укус киці уві сні, слід придивитися ретельніше до свого оточення. Можливо виявите досить підступним людини, який бажає постійно шкодити.

Сонник Гришиной

Грунтуючись на безцінних нотатках предків, що збиралися чотири століття, Гришина пише, що укус киці, або дряпання в снах, обіцяє хвороби, або наклеп, наговори, і як наслідок, підступи заздрісників.

Якщо це тварина кусає уві сні когось стороннього, то сновидец випробує легке нездужання наяву, обіцяє сонник.

Котячі бійки, в ході яких одна киця кусає іншу, передрікає душевне, психологічне страждання, причиною якого стануть суперечливі і розгнуздані устремління.

Мусульманський сонник

Занепокоєння і захворювання віщує сон, де сниться, що дряпає киця.

Сюжети сновидінь

Залежно від сценарію снів, кішки можуть приходити, попереджаючи про щось важливе, або відображати наші страхи.

Котячі сни

До чого сниться, що мугикаючи кусається, якщо:

Деталі сну

Якщо сниться, що вас вкусила киця, це пророкує зраду, або скандал. Коли уві сні мугикаючи кусає вас за руку, чекайте наклепу від зовні, здавалося б, благонадійного людини. Кот в даному сновидінні уособлює розважливого, на перевірку, вельми непорядної людини в середовищі друзів. Більш того, істинність його сутності проявиться в дуже невідповідному моменті. Це доставить вам не малі неприємності.

Дуже важливо якої масті кіт кусає сновидіння за руку. Якщо це білий — належить зробити вибір між трудовою діяльністю і особистим життям. Укус рудого викриває вас в розпусті, а сірого — в підступність і улесливості. Укус, який зробила чорна киця віщає про захворювання і зраді. А ось укус триколірного кота — забарвлення черепашка — обіцяє фінансову прибуток.

Яким кольором була кішка

Якщо сниться, що за палець кусає смугастий або плямистий кіт, це пророкує про невизначеності в справах і через це в особистому житті.

Укус жирного, пещеного кота за палець вказує на таку рису характеру сновидіння, як велику лінь і не меншу схильність до хтивості.

Якщо жінці сниться, що вона гладить кицю на руках, а та її стала покусувати від задоволення за палець, значить сновидицей вдасться спокусити і остаточно завоювати бажаного чоловіка.

Бачити в мріях, як собака в бійці з кішкою отримала укус, провісник ситуації, де ваш відданий друг постраждає, захищаючи вас. Однак істина буде відновлена.

До чого сниться величезна киця, яка сильно подряпала вас. Це передрікає майбутню сутичку з небезпечним ворогом, одягненим владою і величезним могутністю. Ця сутичка принесе серйозні неприємності.

До чого сниться кіт, заскочив до вас на руки, і в азарті подряпав вас, від того, що поруч була собака. Він її злякався. Це вказує на те, що серед вашого оточення є хитра людина, який підкуповує своєю чарівністю. Однак це та ситуація, коли можна сказати — чарівність не привід довіряти.

До чого можна бачити в мріях, що собака, яка мирно сидить поруч з котом поклала свою лапу вам на ногу. Це вказує на те, що до одного з ваших друзів у вас склалося хибне уявлення.

Виною всьому нахабні наклепи в його сторону. У вас немає причин йому не довіряти. Якщо тільки собака не гарчить на кота.

Сталося бачити в мріях, як собака билася з облізлій кішкою, яка зробила вам укус. Наяву у вас є щирий і надійний захисник.

Якщо кішка була з собакою

Цікава трактування сну, де собака билася з кішкою, яка була чорна.

Ваш таємний шанувальник якимось чином дізнався, що вам хочуть нашкодити, залучаючи темні сили. І він намагається вам допомогти всіма можливими способами.

Людина в образі кішки

Трапляється бачити незвичайні сни, де люди є в образі якихось тварин. На форумах, де обговорюються різні сновидіння, можна зустріти цікаві коментарі:

Одна дівчина писала — до чого мені снилося, ніби мене хтось зачаровує, після чого я перевтілююсь і стаю кішкою. Деякий час я живу в її зовнішності, більш того я розмовляю з обраними людьми, які вірять у щось незвичайне. Через час мене повертають у вигляд людини, зберігаючи риси кішки — слух, зір, вміння муркотіти. А в повний місяць я красива чорна киця, ноги яку несуть світло на ній відьми. Вона каже: або я стану їй служити і мені відкриється невідоме, або мене назавжди залишать у вигляді звіра. І тільки раз на рік я зможу ставати людиною.

Провидиця пояснила дівчині сон способом тлумачення Кастанеди. Можливо це попередження про якісь спокуси і сонник радить їм не піддаватися, щоб не розпастися як особистість.

Ось ще одне оповідання — до чого мені приснилося багато рябих собак, що бігають один за одним, немов граючи. А потім одна чорна собака перетворилася в кота такий же масті і стала всіх кусати.

Відповідь спеціаліста — це вказує, що в оточенні ваших друзів один різко відрізняється від усіх інших своєю награність і нещирістю. І прийде момент, коли він сам себе скомпрометує в брехні і зраді. Просто будьте на чеку, щоб шкоду від його підступів був мінімальним.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: