Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кішка народжує?

До чого сниться кішка народжує?

Зміст:

Сонник кішка народжує

Тварини — досить часті символи в наших видіннях. Кішка вважається не найсприятливішим з них. Вона уособлює собою обман, плітки, інтриги недоброзичливців.

Бачити уві сні пологи кішки

Якщо в сновидінні тварина окотилося, то зіткнетеся з плітками та інтригами, які будуть спрямовані на шкоду вам.

Попередження про чутки і плітки

Тлумачі снів при розгадки даного сновидіння роблять упор на емоційне забарвлення того, що відбувається.

Пророцтва популярних сонників

Коли сниться подібний сюжет, у сонників є два основних діаметрально протилежних тлумачення:

Другий варіант можливий у тому випадку, якщо те, що наснилося, принесло позитивні почуття, радість, полегшення.

Сонник Ванги

На думку Ванги, коти уві сні не можуть провіщати нічого позитивного.

Розродився кішка — до неприємностей

До чого бачити, як кішка народила — зіткнетеся з труднощами. Якщо сниться подібне, то ви відмахнеться від рішення якоїсь задачі, яка в підсумку переросте в ряд проблем, вже досить відчутних.

Сплячій людині необхідно бути гранично уважними на робочому місці — колеги задумали зробити підлість. Якщо вона їм вдасться, то можете розпрощатися з роботою.

Що стосується особистого життя, то подібні бачення сняться до того, що варто прислухатися до своєї інтуїції. Неприємності можуть посипатися з різних сторін, тільки швидка реакція допоможе виправити ситуацію.

Жіночий сонник

Бачити пологи кішки — у вас є суперниця.

До чого сниться, що вона народжує? Ви оточені стількома чутками, що вони просто не можуть не позначитися на кар’єрі і сімейний стан.

Можлива поява суперниці

Якщо задумали почати нову справу, то варто почекати, тому що зараз велика ймовірність провалу.

Для чоловіків сновидіння про котячі пологи — це застереження. Можуть виникнути неприємності з правоохоронними органами.

Сонник мандрівника

Для дівчини бачити уві сні, як народила кішка — негативний знак. Він обіцяє глибоке розчарування в поведінці свого обранця.

Даний сонник розглядає сновидіння окремо для жінок і чоловіків:

Даний сонник вважає: якщо сниться, що кішка народжує, то неприємності виникнуть через недбале поводження сплячої людини по відношенню до справ. Наприклад, ви могли захопитися взаємовідносинами з протилежною статтю і зовсім закинути інші турботи. Маленька неприємність з часом переросте у велику, буде потрібно багато зусиль, щоб її усунути.

До чого ще сниться подібне? Ви зіткнетеся з зрадою коханої людини, або ж пуститеся в усі тяжкі власною персоною.

Правда, коли пологи пройшли невдало, і кошенята мертві, то неприємності незабаром припиняться. Сновидіння чекатиме щасливий період в житті.

Мертвонароджені кошенята уві сні — щасливий період в реальності

Радіти тому, що тварина розродився — ви останнім часом переживали стрес, нарешті ситуація нормалізується, зможете зітхнути спокійно.

Ще одне тлумачення подібного сну: не варто поширюватися про свої плани і задуми, інакше недруги зможуть перешкодити їх реалізації.

Сонник Міллера

Приймати пологи у тварини — побережіть здоров’я дітей. Зараз високий ризик того, що вони можуть захворіти.

Також сонник радить не робити нікому зла, так як негативні діяння можуть обернутися проти вас самих.

Розрив сімейних уз

Особливо несприятливий сон про те, що кішка народила, для заміжньої жінки. Вам варто в найкоротші терміни налагодити взаємини зі своїм чоловіком. На горизонті з’явилася суперниця, яка тільки й чекає слушного моменту, щоб відвести його з родини. Якщо нічого не робити, не повернути колишні почуття і взаєморозуміння, то виникнуть проблеми.

Тлумачі радять не влаштовувати благовірному скандалів і розборів польотів. Якщо ці відносини важливі для вас, то зараз не час вирішувати, хто правий, а хто винен. Подаруйте йому свою любов і ласку, змусьте знову закохатися в вас.

Супутні символи для вірного передбачення

Багато кошенят уві сні — реалізувати свій потенціал в реальності

Не варто вважати, що якщо кішці довелося народити в вашому сні, то передбачення будуть суцільно негативними. Наприклад, якщо кошенят було занадто багато, то сплячій людині випаде можливість показати всі свої знання і вміння. Не варто прислухатися до порад колег по роботі, щоб поводитися так, як підказує ваш трудовий досвід, і все вийде.

Кішка народила мертвих кошенят — всі дії недругів будуть в порожню, їм не вдасться якимось чином зашкодити вам.

До чого уві сні бачити, що інша людина вбиває кошенят? Сновидець отримає значну підтримку від малознайомої людини.

Якщо приснилося, що тварина вдало розродився, то не зайвим буде пригадати його окрас. Дана інформація суттєво впливає на результат тлумачення. Народила кішка:

Інші тлумачення

Для холостого чоловіки не зайвим буде дізнатися, до чого уві сні приймати котячі пологи. Дівчина, яка знаходиться біля вас, не відчуває по відношенню до вас щирих почуттів. Швидше за її цікавлять гроші і соціальний стан сплячої людини. Всі слова юної особи — обман, не зайвим буде влаштувати їй перевірку.

Якщо на днях у сновидіння був конфлікт з колегою по роботі або просто знайомим людиною, і він встиг наговорити багато образливих слів, то стає зрозуміло, до чого наснилося приймати пологи у милого тварини. Готуйтеся до того, що скривджена людина буде мстити, ви встигли зачепити його занадто сильно.

Все сонники згадують про те, що якщо настрій у сновидіння під час сну було позитивним, він не відчував ні горя, ні страху, ні гніву, то всі неприємності незабаром вирішаться і на горизонті знову з’явиться чисте, блакитне небо.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: