Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кисіль?

До чого сниться кисіль?

Зміст:

Сонник кисіль

Ароматний, тягучий і дуже смачний напій, який багато хто пам’ятає зі свого дитинства, що це може бути? Напевно, кожен зміг здогадатися про його давнє походження і нескладної рецептури. Йтиметься, звичайно ж, про киселі. Як зрозуміти, чому напій з минулого з’явився в нічних мареннях? До чого сниться кисіль? Головне, про що постійно говорять багато снотолкователі — треба згадувати кожну дрібницю, оскільки вона може вплинути на хід подальшого тлумачення.

До кого звернутись?

Серед великого достатку снотолкователей важко знайти той, який зміг би детально розшифрувати конкретний сценарій. Однак сновидец повинен розуміти, що подібна література спирається на певні шаблони, які можуть варіюватися в залежності від ситуації.

Приснився ароматний напій дитинства

Як оповідає сонник, кисіль — гарне знамення, яке віщує швидке набуття багатства. Варто також відзначити, що сновидіння може очікувати кар’єрний ріст або відкриття власної справи. У будь-якому випадку, його праці будуть винагороджені у вигляді грошового еквівалента.

Гарячий

Вам може приснитися гарячий напій, тільки знятий з вогню, і розповість він про хороших вістях, які ось-ось постукають в двері.

Холодний

Якщо сновидец побачив застигле ласощі, то в реальності він може серйозно захворіти. Є ймовірність того, що недуга перейде в хронічну форму, яку буде не так просто вилікувати. Сонник настійно рекомендує більше часу приділяти власному здоров’ю і періодично проходити медичні обстеження.

Якого кольору ласощі?

Приснився сон слід також характеризувати відповідно до кольору:

З чого готували напій?

Важливу роль буде грати продукт, з якого варили кисіль.

Ягоди

Якщо на вашому столі ягідне ласощі, значить в реальному житті ви незадоволені своєю фігурою, а тому доведеться робити все можливе, щоб усунути такий перекіс. У цьому зможе допомогти правильна дієта і відповідний режим навантажень.

Молоко

Сновидець, якому сниться молочний кисіль, може більше не турбуватися з приводу свого здоров’я. Воно дійсно міцне і йому не страшні ніякі хвороби, але про профілактику все одно забувати не можна.

Брикет

Наснилося блюдо з брикету

Якщо ви вирішили придбати готовий брикет, який можна відразу розмішати в воді, значить в реальності вам не вдасться закінчити справу через високу зайнятість. Ваше завдання — почати планувати свій день і вибудовувати свої справи згідно їх важливості.

Варимо казковий десерт

Якщо в нічних мареннях сновидцу належало готувати, а потім розливати кисіль по чашках, то, на думку Спільного сонника, ваші дії призведуть до непоганий користь. Вона може зачіпати різні аспекти життя. Якщо смачний напій варив і розливав інша людина, значить вашому знайомому нарешті вдасться придбати річ, про яку він давно мріяв.

Для деяких людей фантастичні нічні марення вже давно стали буденністю, а тому сон, в якому видно кисільні річки, не повинен викликати особливого подиву. Насправді трактування буде не такою райдужною, як може здатися на перший погляд. Як оповідає Езотеричний сонник, купання в кисільні річки віщує нестабільність поточного становища. Якщо ви потонули, значить вас накриє нудьга і смуток, але не варто впадати у відчай.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: