Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кладовище і могили?

До чого сниться кладовище і могили?

Зміст:

Сонник кладовищі і могили

Кладовища протиставляються селу, іншими словами, світу живих.

Сон і реальність

Кладовище в мріях є символом невизначеності. Воно уособлює вичерпання життєвої енергії. Могила, в свою чергу, як символ закріпачення, тиску когось над кимось. Кладовище з могилами, в яких покояться душі покійних, вважається уособленням порядку. Тому як в житті давно склалася традиція особливого етикету поведінки в цих місцях. До чого сниться кладовище і могили, розкажуть майстри в області трактувань сновидінь.

Майстри минулих днів

Якщо приснилося кладовищі з могилами

Віщуни колишніх століть трактують місце, де покояться пішли в світ інший, з позиції відбуваються там дій.

Сонник Міллера

Психолог бачить сенс снів, де сталося бачити місце вічного спочинку, у заклику завершити розпочаті справи негайно. Тому як кінцевий результат вельми значний, ніж передбачається в даний час. Можливо вам вдасться повернути свої права на майно, якого були несправедливо позбавлені.

Якщо уві сні ви бродили по занедбаного цвинтаря, значить вам судилося довге життя.

Доглянутий, він уві сні обіцяє одужання близького родича, який вважався страждають від невиліковної хвороби.

Якщо трапилося уві сні бродити алеями спочилих в зимовий час, вам доведеться боротися за матеріальні і духовні цінності, за можливість мати кошти до повноцінного життя. Якщо така прогулянка відбувалася навесні, значить всі проблеми вдало вирішаться.

Сонник Ванги

Провидиця пов’язує цей образ з важливим завданням, яке доручить сновидцу керівництво. Від його успішного виконання буде залежати майбутнє не тільки самого сновидіння, якому загрожує звільнення, але і його колег.

Якщо уві сні сплячий відчував тривогу і страх, перебуваючи в місці поховання, значить у нього є сила, навички та кмітливість, що дозволяють вдало втілювати проекти в реальність.

Сонник Фрейда

Кладовищі з могилами по Фрейду

Майстер психоаналізу вважає кладовищі символом жіночого начала.

Якщо чоловікові приснилося, що він прогулювався по цвинтарю, це викриває його в легковажність і непостійність в інтимних відносинах.

Якщо жінці наснилося відвідування кладовища, це говорить про сексуальну незадоволеності і прагненні до одностатевого сексу.

Сонник Нострадамуса

Довге і щасливе життя обіцяє доглянуте і функціонує кладовищі. Бачити занедбані могили уві сні, означає труднощі і негаразди.

Тлумачення снів, в яких сновидець читав написи на надгробках, обіцяє нові знайомства.

Бачити на цвинтарі велику кількість народу , вельми негативний знак . Він віщує світові катастрофи, які можуть забрати життя сотням людей.

Тлумачення майстрів сучасності

Професіонали в сфері онейромантіі трактують образ місць масового поховання, як провісник новин, іноді навіть багатства.

Все залежить від подій, що здійснюються там, і від емоційного стану сплячого уві сні.

Сонник Цветкова

Езотерик каже, що якщо уві сні вам довелося копати яму для могили, це означає втрату когось, або чогось дуже дорогого сновидцу.

Кого бачили в могильній ямі

Бачити самого себе в могильній ямі, дуже надихаючий прогноз сну. Він обіцяє, що гряде несподіване багатство, джерелом якого можливо стане продаж цінних паперів, або спадок.

Порожня могилка сниться до новин від далеких родичів.

Сонник Деніз Лінн

На думку цілительки, кладовища уві сні уособлюють яскраві спогади про покійних. Це може сполучатися з переживаннями сновидіння з приводу невирішених питань, що стосуються його відносин з минулим.

Сни, де був образ цього місця, можуть відображати ваші бажання про спокій, відпочинок.

Сонник Шувалової

Езотерик вказує що сон, де довелося бачити цвинтар з могилами, закликає змінити життєві пріоритети. Ви рухаєтеся не в тому напрямку, і ризикуєте загнати себе в кут, виходу з якого немає. Вам слід перевести стрілки своєї підприємницької діяльності на вельми продуктивне напрямок.

Сонник Самохвалова

Професіонал сучасник в області езотерики має думка, що цвинтарі сняться як відгомони давніх вражень. Вони є сигналом безвиході, яка приведе до важкої депресії, за нею піде впадіння в меланхолію.

Сонник Гришиной

Якщо трапилося бачити уві сні могили на кладовищі, це означає, що вам належить побачення, яке буде небезпечним для близької людини.

Якщо бачили могили

Якщо довелося чути чиюсь розмову в цих місцях, це обіцяє зустріч з впливовою особистістю, яка зіграє вирішальну роль у вашій долі.

Циганський сонник

Бачити прекрасно доглянутий цвинтар, на могилах якого квіти, передвіщає появу нових, і досить відданих друзів.

Сюжетні лінії сновидінь

Розуміти зміст і посил снів, де марилися могили і самі місця поховання, ми зможемо тільки тоді, коли заглибимося в кожну деталь. Чим займався сновидец, перебуваючи на цвинтарі, кого там бачив, все це несе своє смислове навантаження при трактуваннях снів. Розглянемо уявні ситуації сновидінь:

Якщо уві сні вам довелося бачити, як дітвора ганяється за метеликами серед могил, і попутно збирає квіти, це обіцяє багатообіцяючі зміни в житті. Вони можуть сполучатися з вигідним заміжжям, або з пропозицією на дуже високооплачувану посаду в крупній компанії.

Коли сновидцу довелося бачити себе співаючим на могилах, це обіцяє одержання радісну новину про людину, яку він вважав загиблим. Більш того, напередодні отримання трагічних новин сновидец посварився з ним. Ця сварка лежала важким тягарем на душі сновидіння довгий час. Сон обіцяє можливість примирення.

Дівчині, яка готується вийти заміж, тлумачення снів, де їй довелося бачити весільну процесію, що проходить через цвинтар, віщують втрату майбутнього чоловіка в результаті нещасного випадку.

Тлумачення снів, де довелося прибирати з могил опале листя, означає приємну метушню, пов’язану з приїздом рідних, яким пристроєм і організацією свята для дітей.

Коли довелося прибирати могили в ролі найманого працівника, це віщує душевні страждання.

Посил снів, де довелося спати на могилах, в необхідності сходити до лікаря і пройти медичне обстеження. Тому як можливі проблеми зі здоров’ям.

Коли в сюжеті снів довелося бачити, як шукали місце поховання знайомого, це закликає навести порядок в справах. Це відноситься не тільки робочої, але і сімейної сфери. Можливо ви не виконали якісь обіцянки, не віддали борги. Дозвольте ці проблеми, щоб йти вперед без перешкод.

Примарилося, як копали яму — готуйтеся до змагання з недоброзичливцями. І хоча в цій боротьбі доведеться застосувати досить нечесні методи, в даній ситуації це можна виправдати. В іншому випадку вам не вдасться захиститися.

Похорон, мрій обіцяють прийдешні вигідні придбання, або отримання дорогих подарунків. Ці витрати не похитнуть бюджет сім’ї, тому як прибуток від бізнесу дуже велика. А похоронна процесія з музикою віщує поїздку в далекі країни.

Якщо копали могилу

Марилося місце поховання, прикрашене стрічками і кулями, мало урочистий вигляд, обіцяє поїздку в екзотичні країни за гарячою путівкою.

Цікаві бачення

Іноді наша підсвідомість малює сюжети, що рідко зустрічаються в мріях. Таких сюжетів ніколи не зустріти наяву.

Трактування незвичайного

Дивні картинки сновидінь про цвинтар можуть мати абсолютно стандартне пояснення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: