Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться клізма?

До чого сниться клізма?

Зміст:

Сонник клізма

Сучасна їжа, стреси, екологія негативно впливають на роботу нашої травної системи. Вже з дитинства багато людей звикають до такої неприємної процедури, як клізма.

Можливо, вона вам просто наснилася. До чого сниться клізма уві сні в такому випадку? Рідко даний символ не зацікавить сновидіння, з’явившись в його снах.

Допомога організму

Наснилася гумова груша

Насамперед варто уточнити, що довелося робити вам уві сні: ви просто бачили гумову грушу, застосовували її, вам довелося робити клізму іншій людині? Будь-які сюжети матимуть своє унікальне тлумачення.

Основна трактування

Наснилося, що ви робили чистку кишечника? Вважається, що дане бачення — сигнал СОС вашого організму і підсвідомості. Або ви самостійно позбудетеся від всього непотрібного, всього того, що заважає вам жити, або ж за вас це зроблять інші люди.

Зараз вам варто зупинитися, відкинути суєту і повсякденні справи, і задуматися про те, що заважає вам бути щасливим. Ви самі творець своєї долі, що не сподівайтеся на інших.

Думка експертів

Проводити уві сні процедуру дитині

Очищення кишечника — процедура неприємна, про неї не прийнято говорити, нехай навіть це і приснилося вам уві сні. Це стало причиною того, що лише деякі тлумачі снів розглядають даний сюжет в своїх джерелах.

Думка Мельникова

До чого може приснитися робити клізму власній дитині? Сонник вважає, що незабаром ви будете весело проводити час, зумієте розважитися.

Якщо ж подібна дія проводять з вами, то ви потрапите в неприємну компанію людей, відчуєте дискомфорт.

Передбачення Густава Міллера

Сниться, що лікар прописав очисні процедури

У нічному баченні лікар прописує вам очисні процедури для кишечника? Дане бачення вказує вам, що прийшла пора розпрощатися з минулим, відпустити ситуацію, почати жити заново.

Щоб стати щасливою людиною, вам варто пробачити образу, не думати про те, що могло б бути, що ви неправильно вчинили. Зрозумійте, що все це минуле, його вже не змінити, змиріться з цим.

Як вважає даний сонник, клізма уві сні може мати й інше значення — сновидцу варто звернути увагу на роботу свого травного тракту. Не виключено, що таким чином організм сигналізує вам про прихований недугу

Час сну

Щоб ще більше вникнути в те, що обіцяє вам бачення, варто вказати, коли саме приснився сон:

Час діяти

Для людей, довго мучилися в туалеті, а потім роблять чистку кишечника, сонник має гарну новину. Незабаром у вас буде реальна можливість зайняти керівну посаду.

Зрозуміти уві сні, що ви сильно хворі, і вам допоможе тільки клізма, значить, що в реальності ви можете досягти певних висот тільки в тому випадку, якщо відкинете страхи і сумніви, і будете діяти рішуче.

Якщо подібне бачення відвідує вас досить часто, то вам пора позбутися зайвої недовірливості і надмірної турботи про своє здоров’я.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: