Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться клоун?

До чого сниться клоун?

Зміст:

Сонник клоун

Клоуни можуть бути такими різними: комусь запам’ятався образ завзятого веселуна, який розважає маленьких дітей, а для кого-то він став справжнім нічним кошмаром. Зрозуміти, до чого сниться клоун, не так просто, як може здатися на перший погляд, а тому треба звернутися за допомогою до спеціального тлумачу снів. Проаналізувавши приснився сценарій, можна зробити певні висновки і спрогнозувати майбутні події.

Чому саме він?

Як оповідає популярний сонник, клоун — символ, що відображає двозначність подій.

Неможливо завжди приймати правильні рішення, інакше життя стане нецікавою.

Наснилася зла гримаса

Яким він був?

Вам може приснитися клоун в різному образі, а тому так важливо згадати його.

Злий

Якщо ви вирішили подивитися страшний фільм, в якому фігурував вищеописаний спосіб, то не варто дивуватися своїм снам. Вони будуть відображати пережиті напередодні переживання. Якщо фільм ви не дивилися, треба буде детально проаналізувати своє сновидіння і врахувати кожну деталь, нехай і незначну.

Згідно з іншим тлумаченням, приснився клоун-псих передвіщає початок важкого етапу роботи, але не варто переживати. Справа в тому, що за злим виглядом ховаються позитивні зміни в житті, після закінчення яких можна буде насолодитися результатами своєї праці.

Добрий

Якщо вам наснився веселий і життєрадісний клоун, то, на думку снотолкователя, ваша особистість є гармонійною і включає в себе:

Смішний і добрий комік

А що можна подумати, якщо сновидец побачив себе в святковому вбранні? Як правило, такий сон розповідає про те, що необдумані рішення приведуть до великих проблем, від яких не так просто буде позбутися.

Що відчули?

Щоб зрозуміти, до чого сниться клоун, треба постаратися згадати пережиті відчуття.

Не страшно

Якщо вам треба зустрітися зі страшним клоуном, але ви його не злякалися, значить насправді ніякі перепони на шляху до мети будуть не страшні. Тлумачення снів, в такому випадку, віщує швидкий успіх.

Одягати уві сні костюм на себе

Є сенс розглянути й інше тлумачення. Якщо спляча людина спокійно відреагував на зустріч зі страшним клоуном, то, швидше за все, ніякі проблеми йому не страшні, і в доступному для огляду майбутньому всі справи підуть в гору.

Незручність

До чого сняться святкові наряди, які доводиться надягати на себе? Якщо сновидцу довелося приміряти на себе костюм, і він відчув себе ніяково, значить в реальному житті його можуть притягнути до сумнівну авантюру, з якої не так просто вибратися. Краща рекомендація — не втрачати власну пильність.

Цирк, та все, що з ним пов’язано

Якщо вам приснилися клоуни на арені цирку, треба буде детально проаналізувати цей символ. Снотолкователі акцентують свою увагу на тому, що цирк — символ повторюваного минулого, від якого давно пора позбутися.

Якщо вам почали пропонувати квиток на циркову арену і злобно жартувати, значить треба переглянути своє життя, визначаючи напрямки змін.

Багато сонники можуть запропонувати й інше тлумачення, пов’язане з приснився чином. Швидше за все, вам легко вдасться знайти спільну мову з незнайомою людиною і повеселитися разом з ним.

Ходити на ходулях — знак зарозумілості й зарозумілості. Ваша безпечність та несерйозність можуть зіграти злий жарт, і про це треба пам’ятати завжди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: