Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кобра?

До чого сниться кобра?

Зміст:

Сонник онлайн Кобра

Будь-які рептилії, навіть уві сні можуть викликати льодовий душу жах. А вже про гіпнотичну скутість, коли не можеш ні поворухнутися, ні крикнути про допомогу, кажуть як про само собою зрозумілим. Але сни можуть бути дуже різними, а кількість деталей — величезним. Тому слід ретельніше розглянути, до чого сниться кобра.

Якщо наснилася кобра, не виключено, що ваші вороги скоро почнуть активні дії. Відчути її укус — поганий знак.

Слід готуватися до втрат. Чим більше була змія зі снів, яка вкусила, тим вагомішим будуть матеріальні втрати.

Якщо наснилася кобра

Бачити уві сні кобру неприємно. Але для того людина і бачить сни, щоб, по можливості, уникнути нещасливих моментів в житті. Якщо отримане попередження допомагає скорегувати свою поведінку — навколишнє середовище також зміниться. Збільшений моральний рівень людини дозволить йому не випробовувати на собі болючий урок — адже він вже отримав його уві сні.

Одним з таких сновидінь є укус нібито мертвою кобри. Такий сон означає, що ви незаслужено скривдите приємну людину. Якщо ви зможете приборкати свої емоції і не піддаватися на провокації недоброзичливців, зможете зберегти з ним хороші стосунки.

Різні джерела — різні думки

Абсолютно протилежна думка про таких снах у східних і європейських сонників. Так, індуїстські вірування, пояснюючи, до чого сниться кобра, переконані, що так боги показують свою прихильність до сновидцу. А ось практично всі європейські джерела вважають, що будь-яка приснилася змія — це неприємності, які накликали на людину його вороги.

Східний сонник

Як була налаштована кобра

Змія — особлива істота в будь-яких східних віруваннях. Це і символ вічного життя, і провидіння, і мудрості. Швидше за все, ці істоти набагато старше, ніж думає прогресивне людство. А їх унікальні можливості пристосовуватися до мінливих умов зовнішнього середовища — основа натхнення для селекціонерів.

Ось що говорить східний сонник: кобра, яка доброзичливо до вас налаштована уві сні, означає, що ви доля буде до вас найбільш прихильною найближчим часом. А якщо вона вкусила — вам терміново потрібно переглянути свою поведінку, інакше — неприємності будуть сипатися на голову одна за одною.

Сонник Міллера

Європейське думку про приснилося рептилії виключно негативне. Змія викликає відчуття невідворотного злої долі, потворних змін особистості, всеосяжного страху. І єдиний порятунок перед насуваються неприємностями — зачаїтися і перечекати несприятливий час. Варто також захистити себе від контактів з тими, хто недавно з’явився у вашому оточенні.

Жінкам обіцяє владного чоловіка

Для жінки і для чоловіка тлумачення може бути різним. Тому що для слабкої половини вона може означати владного чоловіка, в той час як чоловіків подібний сон попереджає про появу сильного конкурента.

Тлумачення для жінки

Якщо жінці сниться, що велика змія підповзає і кільцем обвиває її тіло — це значить, що незабаром вона познайомиться з чоловіком. Спочатку він викличе в ній тільки негативні емоції, але потім, у них зав’яжуться серйозні відносини.

Кобра в чоловічих снах

Будь-яка змія, яка сниться чоловікові, закликає його проаналізувати найближче оточення. Вона може уособлювати сильного і небезпечного суперника, а також деспотичне керівництво. Іноді в образі кобри може приходити авторитарна мати, яка не дозволяє самостійно приймати рішення, незважаючи на вік сновидіння.

Індивідуальне тлумачення

В таких снах величезне значення мають не тільки деталі, але і власне ставлення до подій. Чим більше негативних вражень — тим гірше прогноз. Нейтральні відчуття говорять про спогляданні якоїсь несправедливості, від вас не залежить. А ось позитивні, хоч і здаються вам недосяжними в подібних снах, визначають вас як сильну яскраву особистість, яка може самостійно керувати своєю долею.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: