Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться коханка чоловіка?

До чого сниться коханка чоловіка?

Зміст:

Сонник Коханка чоловіка

Багато психологів стверджують: нічні бачення це емоційні відображення подій, що відбуваються в реальному житті.

До чого сниться коханка чоловіка? Що може означати таке неприємне нічне бачення? Чи чекати від побаченого сюжету неприємностей в реальному житті? Відповіді на ці питання та багато інших можна знайти в сонник. Для проведення правильного тлумачення нічного бачення, в якому наснилася коханка, необхідно врахувати всі побачені деталі сну. Адже на розшифровку сюжету впливають все приснилися деталі.

Жінці сниться суперниця

Якщо наснилася коханка чоловіка

Досить неприємно бачити уві сні коханку свого чоловіка або хлопця. Сновидіння — це досить емоційне і неоднозначне. У сонниках досить небагато відзначено з приводу даного нічного бачення. В основному даний сюжет може вказувати на те, що у чоловіка є якась таємниця, яка може вплинути на вашу сімейне життя. Часто приснився сюжет може вказувати на ваші підсвідомі страхи і побоювання. У рідкісних випадках сон може бути віщим і вказувати на справжнє наявність іншої жінки в житті чоловіка. Побачивши мрію, не поспішайте підозрювати чоловіка і приставати до нього з дивними запитаннями.

Бачили факт зради:

У мріях бачили стороннього чоловіка в ролі вашого благовірного, і він вам зраджував? Значить, сновидицей потрібно бути уважнішими і остерігатися зради.

Привиділася коханка вашого колишнього чоловіка? Насправді все складається в сімейному житті дуже добре.

Коханка може бути не тільки у чоловіка або у вашого хлопця. Розглянемо інші варіанти:

У кого була коханка

Як виглядала суперниця

Бачили дівчину вагітну від вашого чоловіка — остерігайтеся нервового потрясіння. Ще побачений сюжет віщує отримання неприємних звісток.

Дівчина в вашому нічному баченні була оголена? Від того як виглядало її тіло залежить, ступінь достатку вашої реальному житті.

Взаємини з суперницею

Важливо відзначити які у вас в сновидінні були відносини з коханкою

Тлумачить сонник: коханка сниться незаміжньою дівчині — як поганий знак, який провіщає життєві труднощі в реальному житті. Дівчині необхідно буде бути сильно для того, щоб гідно прожити складний період.

Чи знаєте коханку

У сновидінні бачили розлучницю, яку не знаєте — сонник радить сновидицей уважно придивитися до свого оточення. Можливо серед людей, з якими ви тісно спілкуєтеся причаївся зрадник.

Бити розлучницю

За тлумаченням сонника бити в сюжеті суперницю досить поганий знак, що передвіщає конфлікт в родині, який може призвести до розлучення. Наснилося сновидіння, в якому вам довелося бити суперницю — то не будьте самовпевнені. Ця деталь, побачена уві сні, може вказувати на реальну присутність коханці в житті вашого чоловіка.

У сюжеті довелося непросто бити її, але ви змогли здобути в бійці перемогу — пройшовши всі випробування у сновідіци в реальному житті настане — сприятливий період.

Бути самій в ролі розлучниці

У нічному баченні представниця прекрасної статі себе бачила в ролі розлучниці — постарайтеся не провокувати злісних пліткарів, будьте обережні контролюйте свої дії і слова. Інакше нашкодите своїй репутації.

Сновидіння для чоловіків

Чоловік в сюжеті сну бачив, що його дружина дізналася про існування коханки — остерігайтеся старого ворога.

Якщо сон приснився чоловіку

Снилася оголена жінка в ліжку сновидіння? Подобалася вона вам?

Бити чи вбити її уві сні — означає, чоловік мріє про владу над оточуючими.

Приснився чоловік коханки — до розставання.

Значення коханки в популярних сонниках

До чого сниться коханка чоловіка по тлумаченню популярних сонників?

Сонник Міллера

За тлумаченням Міллера: жінці заміжньої сниться суперниця — значить, в реальному житті її чоловікові потрібно бути обережніше і намагатися не розповідати всім про свої проблеми і досягнення.

Адже тільки так він зможе уникнути зради.

Чоловікові сниться, що у нього є коханка — до сорому. У сюжеті нічного бачення жінка була сновидцу невірна — сон передвіщає зустріч зі старим ворогом.

Тлумач нічних видінь Феломена

Даний тлумач сновидінь трактує сюжет з коханкою як сигнал того, що у жінки ще є час зберегти сім’ю. Сонник Феломена радить бути стриманішою і постаратися внести в повсякденне життя якесь розмаїття.

Чоловік в сюжеті сновидіння пішов до іншої жінки? Нічне бачення вказує на ваші внутрішні страхи втратити кохану в реальному житті. Але не варто переживати даремно адже чоловік дійсно вас любить і цінує мир в сім’ї.

Сонник З. Фрейда

Сон про суперницю

Жінкам сниться сюжет зі злісною суперницею-розлучниця, яка має намір посварити її з чоловіком і даний сон повторюється кілька разів — значить, сновидицей щось приховує від оточуючих. Можливо, жінка побачила сновидіння сама змінила дружину в реальному житті.

Суперниця побачена уві сні також може вказувати, на те, що в реальному житті у чоловіка є таємна любов.

Сонник Хассе

У тлумаченні даного видання сказано, що чоловік в мріях розмовляв або займався сексом з коханкою (якої насправді немає) — значить, в реальному житті в родині багато проблем.

Східний тлумач снів

Заміжньої дамі сниться, що у неї є коханець (якого в реальному житті немає) — значить, потрібно задуматися: чи справді все так добре в її взаєминах з близькими людьми.

Англійська сонник

Жінці спілкуватися в нічному баченні з суперницею — до конфлікту в реальному житті.

Бити її прутом — наяву розлучниця залишить у спокої чоловіка сновідіци і піде з життя цієї родини.

Били дуже сильно, жінка після бійки не могла піднятися — чоловік піде з сім’ї.

Сонник Лоффа

Битися з суперницею — наяву її переможете. Відчували задоволення завдаючи жінці удари? Будьте уважні, очікує складний і нелегкий шлях.

Хочеться відзначити, що сни не завжди збуваються, але провівши розшифровку приснився сну, ви зможете застерегти і захистити себе від неприємних ситуацій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: