Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться колесо?

До чого сниться колесо?

Зміст:

Сонник колесо

До чого сниться колесо? Даний символ вважається двояким. Він може обіцяти і приємні зміни в житті, але разом з тим колесо тлумачиться сонниками негативно.

Що віщує цей символ?

Колеса бачити уві сні — до удачі в бізнесі. Також сновидец може відправитися в подорож, отримати новини про людину, життям якого цікавиться.

Даний символ може стати передвісником аварії, обіцяти розставання з рідною людиною, і навіть провіщати хворобу.

Колеса з сонником

Насамперед, звичайно, варто уточнити, яке саме колесо снилося в нічному баченні: автомобільне, атракціон, колесо фортуни, може, це була дерев’яна коліщатко від воза? Це важлива інформація, і її необхідно знати, перед тим як братися за читання сонника.

Далі варто уточнити, в якому стані воно було, і дії сплячої людини. Тоді зможете отримати правильне тлумачення.

Великий сонник

Сняться на новій машині

Колеса на машині, які не рухаються — ви почнете процвітати в фінансових справах.

Якщо колеса обертаються швидко, то ви в найкоротші терміни досягнете своєї мети. Це відбудеться завдяки тому, що ви заповзятлива, розважлива і вміє увійти в довіру особистість.

Бачити, що відвалилося колесо — неприємності в справах. Особисте життя теж не буде клеїтися.

До чого може приснитися прокол колеса? Якщо воно повністю спущено, то близький друг незабаром покине вас. Що стане цього причиною — невідомо. Можливо, він поїде в інше місце або просто перестане спілкуватися і виходити на зв’язок. Але ви втратите дружбу.

Саме негативне тлумачення, яке дає сонник для спущеного колеса — це смерть одного з родичів.

Бачити колесо млина — сновидец буде щасливий у шлюбі. Якщо ж ви чітко чуєте його шум, то ваші грошові вкладення принесуть вам прибуток.

А ось бачити, як колесо відривається і котиться геть — втратите кошти. Але не варто впадати у відчай, адже ви зумієте заповнити цю прогалину з іншого джерела.

Цікаве тлумачення дає сонник баченню, в якому ви котите колесо. Значить, вам доручать завдання, але як тільки ви до нього приступите, так отримаєте нове розпорядження. Сонник радить не рватися в бій, а продумувати свої кроки грунтовно, таким чином, ви не вдарите в бруд обличчям.

Сонник Симона Кананіта

Просто приснилося колесо означає турботи, клопоти.

Якщо воно оберталося, то ваша мета буде досягнута навіть раніше, ніж ви на щось сподівалися.

Зламане, відповідно, вказує на неприємності, які виникнуть в справах.

Сниться запаморочливий атракціон

Приснився атракціон «колесо огляду» обіцяє величезний успіх у всіх починаннях.

Сонник Медеї

На думку чаклунки, колесо уві сні уособлює життєвий круговорот. Ви постійно повертаєтесь до зробленої раннє помилку. Це буде відбуватися до тих пір, поки ви не усвідомлюєте свою неправоту. Вам варто змінити тактику, почати діяти по-іншому, тоді вийдете на новий виток.

Як вважає даний сонник, колесо від автомобіля, яке ви втратили уві сні, означає загрозу потрапити в аварію в реальному житті.

Якщо колесо в вашому сні обертається, то чекайте швидких змін.

Міняти колеса — поява неприємностей, перешкод на шляху до поставленої мети.

Сонник 21 століття

Даний сонник дає досить цікаві тлумачення сновидіння про колеса:

Сонник Цветкова

Цвєтков звертав увагу лише на самі основні моменти:

Велесов сонник

Це джерело, на відміну від інших, розглядає колесо як негативний символ. Згідно з ним, воно означає фінансовий збиток, розбиті надії, захворювання.

Правда, якщо це дерев’яний обід, який обертається на осі, то сновидіння чекає любов.

Колесо з точки зору психології

На думку Зигмунда Фрейда, якщо вам уві сні бачиться колесо, то ви подобаєтеся людині, до якого небайдужі. Ви хотіли б ближче спілкуватися з ним, але думали, що це неможливо. Ніхто не приходить на розум? Подумайте, придивіться до оточуючих. Ваша уважність — запорука успіху.

Бачити уві сні, як відвалилося у машини

До чого сниться колесо, яке ви знайдете посеред пустиря? Людина, яка відчуває по відношенню до вас найсвітліші почуття, незабаром піднесе вам подарунок. Ви будете вдоволені і запам’ятайте цей момент надовго.

Бачити уві сні, як від автомобіля відвалилося колесо — ви зв’язалися з людиною, від якого варто було б триматися подалі. Вам варто негайно з’ясувати, хто є цією особою і позбутися від неї. Якщо ви і далі будете продовжувати спілкування, то у вас можуть виникнути величезні неприємності, в тому числі і зі здоров’ям.

Вставляти обід на місце — будете перебувати в стані блаженного спокою, ніякі неприємності не будуть вас дошкуляти. Ще сонник говорить про те, що відтепер ви вже ніколи не зможете жити так, як раніше, щось в вас кардинально зміниться.

Як розглядають такі сновидіння в різних країнах

Українці вважають, що бачити машинні колеса — до того, що мрія сновидіння розіб’ється вщент.

Єврейський тлумач радить насторожитися, якщо ви бачили, як уві сні оберталося колесо. Значить, вам варто перестати все розповідати малознайомим людям. В один момент вони можуть почати використовувати цю інформацію проти вас.

У росіян колесо є символом руху. У старовинних російських сонниках бачення, в якому ви їхали на возі з великими колесами, сприймалося позитивно. Значить, ви діяльна людина і зумієте домогтися бажаного. Головне — стежити, щоб ніхто не вставляв вам палиці в колеса.

Якщо вам наснився атракціон

Кататися уві сні на атракціоні

Гуляти в сні по парку і бачити, як крутиться колесо огляду — будьте гранично обережні. Деякі ваші друзі вирішили втягнути вас в аферу, яка потім обернеться для вас великою кількістю неприємностей.

Якщо ж ви самі каталися на атракціоні і піднімалися все вище, то вас чекає успіх у справах. Відчувати, що ви опускаетесь — почекайте з прийняттям важливих рішень, відкладіть переговори, які не укладайте угоди, користі від них не буде.

Займатися ремонтом атракціону — будете важко працювати, але отримаєте за свої старання відмінне винагороду.

Стрибати з кабінки атракціону — зробите безглуздий вчинок, який буде вам багато чого коштувати.

Розбирати його на запчастини — спляча людина буде важко працювати, але при цьому оплата його праці виявиться мізерною.

Прочитайте тлумачення

Проткнута покрив на колесі — ваші плани під загрозою, вас чекає розчарування і крах надій.

Помітили, що шина була порізана спеціально — ваші вороги роблять все можливе, щоб перешкодити вашим планам.

Колесо повністю покрито дорожньої брудом — чекайте неприємностей, розчарувань, перешкод на шляху. Але якщо уві сні ви мили його, то обставини незабаром стануть краще, життя зміниться в кращу сторону.

Бачити, що у авто все шини спущені — для того щоб домогтися успіху, вам необхідно змінити тактику. Тільки в цьому випадку все закінчиться вдало.

Пробити велосипедне колесо під час їзди — до захворювання.

Накачувати його — попереду вас чекає успіх.Чи вдасться накачати його з першого разу — ви незабаром досягнете бажаного.

Якщо уві сні колесо відлітає у дитячої коляски, то атмосфера в вашій родині буде погіршуватися. Варто взяти себе в руки і приборкати свій запал.

Їхати на велосипеді і бачити, як швидко крутяться колеса — до вас можуть несподівано нагрянути в гості родичі.

Бачити, як у автобуса лопнуло або відлетіло колесо — ви ще недостатньо досвідчені, тому варто набратися знань, і лише тоді братися за виконання поставленого завдання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: