Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться колишній коханець?

До чого сниться колишній коханець?

Зміст:

Сонник колишній коханець

До чого сниться колишній коханець? Такий сон часто обіцяє швидкі зміни в житті сновідіци.

Їх напрямок може бути в гіршу сторону.

Тлумачі уточнюють, що дане сновидіння може мати абсолютно різний посил. Передбачення залежить від супутніх деталей.

Сновидіння про колишнього коханця

Приснився чоловік з минулих відносин

Якщо сниться коханець, то сновидицей в реальному житті бажає змін. Вона втомилася від сірих буднів і прагне зробити своє існування більш барвистим.

Не виключено, що вона заплуталася в своєму житті, не може знайти контакт з рідними людьми.

Що говорить Густав Міллер

Міллер вважав, що якщо приснився колишній коханець, то сновидицей в повному обсязі охолола по відношенню до нього. Вона відчуває теплі почуття, і не проти відновлення інтимний зв’язок.

Якщо уві сні ви цілувалися з колишнім коханим, то в реальності вам належить сильно здивуватися. Відбудеться якась подія, яке ви зовсім не очікували.

Побачити колишнього залицяльника голяка — ризикуєте захворіти, або ж на вас обрушаться неприємності різного характеру.

Найбільш позитивно сприймався Міллером сон, в якому ви лаялися зі своїм колишнім коханцем. Таке бачення обіцяє швидкі приємні зміни в особистому житті.

Битися ж із колишнім — негативно. У вашому теперішньому союзі намічаються неполадки. Ваш хлопець незабаром стане ревнувати вас, вважати за свою власність, може вдаватися до насильства.

Пророцтва інших сонників

Бачити уві сні кохану людину з минулого

Люди часто сняться нам у снах. Ми можемо бачити родичів, сусідів, знайомих, знаменитостей, просто перехожих людей. Тлумачі досить педантично підходять до таких образів.

А так як бачити колишнього коханця може кожна жінка, то даний сон розглядається сонниками досить часто.

Тлумач Ванги

Болгарська провидиця вважала, що коли уві сні вам з’явився образ колишнього молодої людини, то ви ризикуєте знову відновити з ним зв’язок.

Не виключено, що ви не зумієте пережити тих же самих емоцій, але зустріч однозначно буде приємною.

Побачити уві сні, що ви ніколи і не розлучалися — сон-перевертень. Нарешті серце сплячої жінки усвідомило, що почуття згасли, і відпустило цю людину. Ви можете жити спокійно і шукати нову любов.

Тлумач Зигмунда Фрейда

Образ колишнього уві сні обіцяє сварки в реальності

Як вважає даний сонник, колишній коханець уві сні є символом неприємностей і непорозумінь в теперішньому союзі сновідіци. Незабаром між вами і другою половинкою може розгорітися серйозна сварка.

Фрейд вказував, що непорозуміння відбуваються через те, що ви весь час подумки повертаєтеся в минуле і говорите про це теперішньому партнеру. Запам’ятайте, що кожен чоловік бажає бути єдиним, і порівняння в даному випадку абсолютно недоречні.

Тлумач Нострадамуса

Нострадамус давав абсолютно неприємне пророкування сну, в якому жінка зустрілася зі своїм колишнім коханцем. Вважається, що подібне бачення обіцяє сновидицей швидку зустріч з людиною, яка володіє магічними силами. Нічого позитивного з цієї зустрічі не вийде.

Тлумач Цвєткова

Після снів, в яких ви зустріли колишню другу половинку, можна готуватися до того, що ви зробите необдуманий вчинок. Ваше легковажність буде вам дорого коштувати.

Тлумач стверджує: легше не робити дурниць, ніж потім намагатися виправити ситуацію.

Коли подібне бачення відвідує самотню жінку або дівчину, яка недавно розійшлася з чоловіком, то в реальності її чекають клопоти. Вони будуть пов’язані з поганим станом здоров’я, поведінкою дітей або майновими питаннями.

Розмовляти уві сні з людиною з минулого

Тлумач Менегетті

Якщо сняться розмови з колишнім коханцем, то наяву ви сильно схильні до захворювання. Не виключено, що погано себе почувати стане ваш нинішній чоловік.

Сновидіння, в якому ви знову починаєте зустрічатися зі своїм колишнім коханцем — позитивний знак. Попереду у вас веселі вихідні в колі найближчих людей.

Чому уві сні колишній коханий вам єхидно посміхається? Такий сон може сигналізувати про те, що ваша теперішня друга половинка не зовсім чесна з вами. Вона щось приховує, обманює вас. Тлумач вважає, що в цій людині існує маса прихованих недоліків. Не завадить якомога раніше про них дізнатися.

Коли колишні коханці сняться вам із завидною періодичністю, то ви ніяк не можете перегорнути сторінку свого минулого. На думку сонника, то, що ви постійно подумки повертаєтеся в минуле, не дає вам нормально розвиватися і рухатися далі.

Чоловік зі снів ігнорує сновидицей

Крім того, сонник говорить про те, що сновидицей просто може шкодувати про розставання з колишнім коханим. Вона бажає повернути все назад, відновити старі почуття.

Тлумач Мельникова

Мельников вважав, що коли уві сні ви бачите свого колишнього, при цьому він абсолютно не звертає на вас уваги, то новий шанувальник не задовольнятиме ваші вимоги.

Подібні бачення означають, що сновидицей сумує за минулими часами. Нові взаємини апріорі не можуть розвиватися нормально.

Передбачення Хассе по днях тижня

Даний сонник дає найбільш повну характеристику того, до чого сниться колишній коханець. Вона розглядала дане бачення з позиції того, в який день тижня воно вам привиділося.

Як буде розглядатися сон, який наснився в ніч на:

Значення сну по днях тижня

Бачити нову пасію колишнього коханого

Часом нам сняться абсолютно заплутані сни. Що, якщо ви бачите свою колишню другу половинку, але не одну, а з новою жінкою? На думку Східного тлумача, таке нічне бачення означає, що ви абсолютно заплуталися в тому, чого хочете від чоловічої статі.

Сваритися уві сні

Вести діалог з теперішньою коханої колишнього хлопця — сон неоднозначний. Вам варто придивитися до того, в якому тоні йшла розмова. Якщо ви спілкувалися по-дружньому, то в реальності вас чекає приємний сюрприз, хороша звістка, події, що будуть радісними для вас.

Якщо ж розмова йшла на підвищених тонах, то незабаром ви станете відчувати тривогу з того чи іншого приводу.

Інтим з колишнім хлопцем

Сонник Лоффа вважає, що секс або поцілунки з колишнім коханцем — знак того, що ви не проти повернути час назад. Ви хотіли б знову зустрічатися з ним.

А ось у Лонго пророкування більш негативний. Те ж бачення обіцяє вам сварку з коханою людиною в реальному житті.

Коли колишня друга половинка обіймає вас на вокзалі, цілує вас, то наяву ви знову з ним зустрінетеся, це станеться в самому найближчому майбутньому. При цьому неважливо, проводжали ви його або зустрічали.

Як виглядав колишній в вашому сні

Приснився хворий чоловік

Є велика різниця для передбачення в тому, як саме виглядала ваша минула друга половинка в нічному баченні:

Сюжети сновидінь

Бачити уві сні дуже багатого чоловіка

До чого сниться багатий коханець? Багато сонники вважають, що таке бачення обіцяє швидке збагачення сновидицей. Її матеріальне становище значно покращиться.

Як вважає сонник, багатий коханець, який викликав у вас негативні почуття, є застереженням. Хоча ваш фінансовий стан значно покращиться, але вам не варто розслаблятися, оскільки ситуація може різко погіршитися в будь-який момент. Поки у вас є можливість, зробіть певні матеріальні запаси.

Бачити сон, в якому була спроба таємно пробратися в житло колишнього коханого — знак, що ви не зовсім задоволені своїм теперішнім обранцем. Вам варто терміново щось міняти, інакше ви ризикуєте розлучитися.

Якщо ж уві сні ви стали законною дружиною колишнього, то ніякі ваші спроби не приведуть до гарного результату. Ваш союз приречений, і чим раніше ви це зрозумієте, тим краще.

Людина кричить на вас, проганяє геть — в реальності він може надати вам неприємності, будьте обережні. Також сонники розглядають бачення, в якому ви відмінно проводите час з колишньою пасією. Такий сон попереджає вас, що пора розставити пріоритети, якщо ви цього не зробите, то ризикуєте залишитися без всього.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: