Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться колодязь?

До чого сниться колодязь?

Зміст:

Сонник колодязь

Люди, як правило, знають, до чого сняться певні знакові символи. Але буває, що уві сні привидиться порожній колодязь. До чого призводить такий символ, до добра чи зла? До чого сниться колодязь?

Приснився колодязь

Сни, де був присутній колодязь, можуть бути різними. Радісний сон — втамовує спрагу чистою прохолодною водою. Страшний — впасти в глибокий колодязь.

Загальні характеристики

При тлумаченні снів про колодязі, важливий момент, з якого боку ви дивитеся, вгору, або зверху вниз. Місце, де ви знаходитеся, може змінити тлумачення.

В одному випадку, сновидіння може означати прагнення до витоків, до вивчення життя предків, їх традицій. Можливо, ви просто заглиблюється в себе, аналізуєте.

Якщо приснився колодязь

В іншому випадку, вас поглинають зовнішні негаразди, ви втягнулися в невірне підприємство, може вас просто не влаштовує ваш спосіб життя. У таких випадках підсвідомість сигналізує — нічого не міняти, може закінчитися погано.

Позитивним сном, є той, де колодязь представлений у формі журавля.

Сновидіння, де взялися копати, і вам хоче допомогти інша особа жіночої статі — це суперниця, яка полює за вашим судженим.

Ступінь наповненості

Повний води джерело, відображає таке тлумачення. Спляча людина досить потрудився, щоб заробити собі матеріальне благополуччя.

Як не дивно, але колодязь, повністю наповнений брудною водою, це позитивне сновидіння. Вважається, що у сновидіння грошей буде як приснилося бруду.

Повністю порожній джерело — ви занадто довірливі і надто балакучі. Не довіряйте всім підряд, так як не у всіх людей чисті наміри.

До чого сниться колодязь занедбаний, порожній жінці — до невдачі в любові.

Значення порожнього колодязя вважають фатальним. Невдача буде переслідувати вас у всіх сферах життя. Будь-яка робота валиться з рук, взаємини не складаються. При цьому тлумачення говорить, ви нічого не зможете вдіяти. Візьміть тайм-аут, гарненько відпочиньте.

Ваші дії

Після таких снів згадайте, які були ваші дії. Можливо, ви взялися копати глибокий джерело, набирати воду, вийшло випадково впасти в воду.

Впасти на дно колодязя

Якщо впали на дно

Впасти, значення — злостивці готують пастку. Хтось має на вас зуб, і перейде до відкритої війни. Тлумачення снів, де ви самі за допомогою спеціальних пристосувань спускалися вниз — розгадаєте план противника і випередите його.

Також сонник дає ще одне значення подібних снів. Падати — вплутається в неприємну історію з плачевними наслідками.

Для жінки, сон, де її чоловіку сталося впасти і втопитися, означає, критичне емоційний стан чоловіка. Ваш улюблений в небезпеці, затяжна депресія і хандра можуть завести не на ту доріжку.

Іноді сонник, дає таке тлумачення снів, де ви впали на дно — вас буде мучити крайнє відчай, аж до того, що станеться нервове потрясіння.

Бачити уві сні колодязь, і впустити туди що-небудь, значення — втратите щось в реальності. При цьому сонник не дає роз’яснення, наскільки важливою для вас буде ця річ.

Діставати воду

До чого сниться колодязь, з якого ви дістаєте воду? Значення снів і їх тлумачення буде залежати від якості води.

Не останню роль на тлумачення матиме те, чим ви набирали воду, рукою, відром, інший ємністю.

Діставати повне відро з водою:

Яка була вода

Якщо він сповнений каламутною водою, то сонник видає таке значення — готуйтеся до неприємностей, при цьому вони не будуть дрібними. Але це передбачення, працює лише тоді, коли ви не будете пити воду.

Пити воду — ви сильно втомилися, можете навіть захворіти.

Тлумачення компетентних джерел

Практично всі символи, які ми бачимо у снах, зібрані в Тлумачі снів. Подивимося, до чого сниться колодязь.

Жіночий сонник

Циганський сонник

Якщо пили воду з криниці

Бачити — примножите свої угіддя. Черпати воду відром:

Підносити пити іншому:

Побачити колодязь там, де він апріорі не може перебувати — до швидкого одужання.

Сонник Езопа

Пити воду — буде потрібна допомога близьких людей, швидше за все вони вам не відмовлять.

Діставати воду відром — приємне проведення часу з хорошими людьми.

Бачити порожній, зруйнований — своїм вчинком нашкодите своєму знайомому.

Сонник Нострадамуса

Сонник Міллера

Пити колодязну воду — зламаєтеся під напором несприятливих факторів, які будуть викликані вашим же недоречним поведінкою.

Решта передбачення повністю збігаються з попередніми джерелами.

Висновок

В цілому сновидіння про таке джерело води не є негативним. Чи будете ви копати глибокий колодязь, або пити воду з уже виритого — всі ці сни є лише попередженням про можливу небезпеку. У вас буде час змінити тактику, помінятися самому, і таким чином уникнути біди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: