Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться коляска дитяча?

До чого сниться коляска дитяча?

Зміст:

Сонник коляска дитяча

Сни, в яких є образи дитячих атрибутів приходять напередодні поповнення сімейства.

Якщо коляска дитяча приснилася жінці, яка в даний момент виношує малюка, можна навіть не звертатися до тлумачів, щоб зрозуміти, до чого з’явилася подібна мрія. Це знак переживань і довгих роздумів про дитину.

Бачити або катати уві сні перший дитячий транспорт — до приємного сюрпризу. Однак, якщо в одному зі снів коляска дитяча була порожньою, варто зменшити запал і спланувати більш реальний план досягнення мети.

Якщо людина в одному зі снів побачив, що коляска нова, яскрава і дуже красива, значить його чекає серйозний успіх. Але для його досягнення доведеться вкласти багато сил в своє дітище.

Для тлумачення таких снів просто необхідно згадати все до найдрібніших деталей:

Порожня або з дитиною

Абсолютно порожня дитяча коляска може попереджати сновидіння про те, що до чого б він не прагнув у цей період свого життя, він отримає лише половину задуманого. При цьому, абсолютно не важливо, чи бажає людина досягти небесних висот або ж просто хоче придбати дорожчу річ, ніж зазвичай.

Усміхнена в дитячому транспорті дівчинка обіцяє несподіваний сюрприз від одного, який вже довгий час не давав про себе знати. І той, хто лежить людина навіть не буде знати, чому більше радіти: приємним змінам або власне зустрічі з добрим приятелем.

Хто в транспорті

Для того, щоб зрозуміти, до чого приходять в нічних мареннях образи транспорту для немовлят, дуже важливо звернути увагу на те, якої статі дитина перебувала в ньому. Бачити загальний образ дитини, коли зрозуміти, хлопчик там або дівчинка неможливо, значить отримати в реальності завдання, яке відбере багато сил і часу. А в результаті сновидец не отримає обіцяної прибутку.

Приснився хлопчик

Здоровий усміхнений хлопчик в колясці обіцяє сновидцу масу клопоту. Можливе отримання додаткових обов’язків з туманними перспективами кар’єрного росту.

Якщо малюк голосно плакав, планам і надіям сплячого не судилося збутися, вважає сонник Ванги. А ось гуляти з коляскою або катати її в той час, поки хлопчик спить — хороший знак. Спляча людина потрапить в потрібне місце в потрібний час, і удача буде довго супроводжувати йому.

Сниться маленька дівчинка

У візку була дівчинка

Бути уві сні впевненим, що в транспорті була власна дочка — до отримання більш значного прибутку, ніж очікувалося, вважає сонник Ванги.

Маленька спляча дівчинка незаміжньої жінки сниться до зустрічі з майбутнім чоловіком. А ось для жінки у віці до різкої зміни життя на краще.

Бачити в одному зі снів потворного або дуже брудного дитини — до різкого погіршення здоров’я. Погано, якщо такий сон сниться вже другий чи третій раз. Це знак захворювань репродуктивної системи, вважає сімейний сонник.

Подвійне щастя

Якщо в одному зі снів людина побачила коляску для двійні, йому пора готується до змін в подвійному розмірі. Цілком ймовірно, що роботи стане в два рази більше, в той час як винагороду за неї виросте незначно, попереджає сонник Ванги.

Гуляти в красивому парку з коляскою для двійні — до незабутньої подорожі, вважає сонник Міллера. Однак, якщо людина збирається в дорогу з важким серцем, то ні до чого хорошого подібний захід не приведе, навіть якщо обставини свідчать про інше.

Коли сниться розламані коляска для двійні, сплячого очікує важкий життєвий період. Людина буде повинен вирішувати безліч проблем, які посиплються на його голову як з мішка, говорить сонник Міллера.

Колір транспорту

Бачити уві сні зелену колясочку

Для отримання максимально точного тлумачення, до чого в нічних мареннях приходить образ дитячої коляски, важливо згадати колір цього транспорту.

Власні відчуття від сну

Дуже важливо, крім символьного тлумачення, провести індивідуальних аналіз сновидіння, відштовхуючись від власних емоцій, пережитих під час нічної мрії.

Якщо образ зі снів викликав розчулення і тільки позитивні емоції — це хороший знак. Новий і зручний транспорт віщує зміни в кар’єрі. Здоровий усміхнений малюк в колисці обіцяє заслужене приємне проведення часу.

Брудний або розламаний малишовскій транспорт попереджає про негативні зміни або новинах. Важливо ставлення сновидіння до поломок: якщо виникло бажання полагодити і продовжити прогулянку, значить ніякі негаразди не здатні збити вас з наміченого шляху.

Якщо дитина або його транспорт викликають огиду, такі образи говорять про важкий емоційний періоді, коли сновидцу доведеться пережити хворобливе самовдосконалення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: