Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться комета?

До чого сниться комета?

Зміст:

Сонник комета

Деякі символи, які ми бачимо у снах, можуть мати абсолютно протилежні значення. Так відбувається і тоді, коли вам сняться комети.

До чого сниться комета? Тлумачі по-різному сприймають дане бачення. Багато чого буде залежати від сюжету.

Побачити уві сні небесне тіло

Іноді можна зустріти пророкування, що сновидцу уготований ряд випробувань, через які він повинен буде пройти. Але разом з тим, насолоджуватися видом пролітає повз комети — бачення позитивне, і обіцяє удачу і щастя.

Густав Міллер радить не здаватися

Комета в небі обіцяє вам випробування, що випадуть на вашу долю. Головне — не здаватися, а йти вперед.

Міллер вважав, що якщо ви не спасуете перед труднощами, то у вас вийде домогтися високого соціального і матеріального статусу. Громадськість ще почує про вас.

Якщо подібне бачення відвідало молоду жінку або дівчину, то незабаром відбудуться події, що сильно засмутився її. Можливо, сновидицей доведеться зіткнутися з важкими втратами.

Наснилося палаюче небесне тіло

Як розглядається дане бачення в різних країнах

Немає нічого дивного в тому, що кожен народ по-різному сприймає ту чи іншу нічне бачення. Вважається, що сновидець має право сам вибирати, до сонником якої країни йому прислухатися.

Український тлумач

Даний тлумач різко негативно розглядає будь-бачення, в якому була присутня комета. Вважається, що після подібного бачення сновидцу доведеться зіткнутися зі злиднями, війнами, голодом, епідеміями.

Французький тлумач

До чого сниться комета? Це погане бачення, яке обіцяє голод, масові захворювання, сварки, конфлікти, в яких буде замішано досить велика кількість людей.

Циганський тлумач

Бачити уві сні летить космічне тіло

Як не дивно, цигани, які завжди відрізнялися своєю нестандартною точкою зору, вважають так само, як і інші тлумачі снів.

Як каже даний сонник, комета, що привиділася вам уві сні, обіцяє світові конфлікти, неприємності з продовольством, епідемії.

Американський тлумач

А ось цей сонник розглядає дане бачення позитивно. Людина, якій снилося, що по небу летіла комета, зуміє досягти духовного зростання, стане займатися самоосвітою. Якщо ви не зійдете з правильного шляху, то вас чекають грандіозні результати.

Англійська тлумач

Крім того, що англійці вважають, що комета уві сні обіцяє масштабні лиха, про які вже згадувалося в попередніх тлумачів, вони також дають ряд пророкувань, що стосуватимуться самого сплячої людини:

Приснився помах хвоста прекрасного явища

Сучасна інтерпретація бачення

Наснитися в небі комета означає, що в подальшому вам доведеться сконцентрувати всі свої сили, щоб боротися з зовнішніми обставинами.

Нерідко дане бачення може означати, що життя сновидіння наповниться пристрастю. Ви зустрінете людину, яка буквально затьмарить ваш розум.

Побачити, як комета «махнула хвостом» і зникла — ви не сприймаєте ситуацію реально. Вам здається, що ви перебуваєте на гребені успіху, але насправді це не так.

Самому летіти на кометі — ту справу, яку ви почали, буде успішним, ви зумієте довести його до логічного завершення.

Бачити уві сні слід небесного тіла

Бачити яскраве світло, що залишився в небі — ви ставите перед собою нездійсненні плани. Для жінок подібне бачення може бути сигналом, що друга половинка невірна їй.

Сонник 2012 вважають, що якщо вам наснився метеорит, то ви станете розвиватися духовно, творчо, досягнете певного рівня.

Що ще кажуть тлумачі

Даний символ розглядається досить часто. Якщо сновидец вирішить дізнатися, до чого сниться комета, то буде здивований великою кількістю наданої інформації.

При цьому сонники розділилися на два умовних табори. Одні вважають, що комета уві сні — бачення негативний, а інші стверджують, що даний сон обіцяє щастя і благополуччя.

Так, Дитячий тлумач говорить про те, що вид падаючої комети є знаком, що в житті сновидіння незабаром з’явиться цікава особистість, що значно урізноманітнює сірі будні. Правда, довго ваше спілкування тривати не буде.

Чаклунка Медея ж вважала, що комета уві сні показує вам, що проти вас задумалося зло. Вам не варто сліпо довіряти людям.

Хассе вважала, що коли уві сні вас відвідав символ падаючої комети, то вас чекає важкий рік, який доведеться пережити, зібравши всі сили.

Тлумач від «А» до «Я» вважає, що якщо ви чітко бачите комету, то в реальності вам доведеться робити вибір між тим, що вам подобається, і почуттям обов’язку. При цьому сонник вважає, що ви оберете останнє.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: