Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться компот?

До чого сниться компот?

Зміст:

Сонник компот

Прокинулися з приємним враженням від сну, і не даремно, якщо бачили уві сні ягоди і фрукти. До чого сниться компот, власноруч зварений з них або випитий, допоможе зрозуміти сонник. Компот з банки або з сухофруктів в більшості сонників має позитивне тлумачення.

Загальні тлумачення

Свіжі ягоди і фрукти сняться як передвістя чогось хорошого. Вас чекає удача, любов і благополуччя. Яскраві жовті плоди обіцяють зцілення хворим, одиноким — поява супутника життя, які мріють про дитину — ймовірну вагітність.

Компот із сухофруктів — імовірна зміна роботи через конфлікт з колегами або начальником.

Приготування компоту

Під словом «компот» ми маємо на увазі як залиті гарячим сиропом свіжі ягоди і фрукти в банках, так і зварений напій із сухофруктів.

Сниться напій зі свіжих плодів і ягід

Вживання

Зварили свіжий компот і самі його п’єте — вас чекає період невизначеності. Складність життєвої ситуації посилиться вашої нерішучістю, але, тим не менш, вона вирішиться без вашої участі. Ваша витримка і терпіння — запорука успіху.

Несподіванка

Замість вина в фужері компот, і ви в цьому переконалися — наяву вас чекає запрошення на торжество, де вам випаде можливість підкорити всіх своїми талантами. Уві сні напій розлився, можливо, ви їм обшпарилися, — кожному такої події своє тлумачення.

Виявити в фужері вино уві сні

Розлили

Уві сні упустили каструлю з компотом, і яскрава солодкість розлилася на підлозі — приготуйтеся вислухати неприємні новини. Постарайтеся поставитися до них філософськи, щоб зберегти своє психічне здоров’я.

Обпеклися

Отримали уві сні несподівану травму — зрозуміти, до чого таке могло наснитися, допоможе сімейний сонник. Банки з компотом випали з ваших рук, і ви обшпарилися киплячим сиропом — в реальності вас підстерігає небезпека серйозного конфлікту. Чим болючіше опік, тим важче і фатальніший будуть наслідки цього конфлікту.

Інші тлумачення

Щоб краще розібратися в значенні сну, варто звернутися до різних сонникам. Іноді незначне розходження сюжету сну може кардинально змінити його тлумачення.

Сонник 21 століття

Пили уві сні компот — завдяки своїй комунікабельності та відкритості ви досягнете високих результатів. Пригощали ним інших людей — вам вдасться укласти вигідну угоду.

Езотеричний сонник

Снився компот — не варто намагатися відновити зруйновані стосунки. Добрі спогади про них будуть перекреслені, і всі ці спроби привнесуть у ваше життя лише розчарування і біль.

Сонник Міллера

Приснилися уві сні плоди, фрукти та ягоди обіцяють наяву особисте щастя. Сімейні люди переживуть другий медовий місяць, а одинаки нарешті зустрінуть свою долю.

Циганський сонник

Сухофрукти сняться людині, яка стоїть на порозі нового життя. Зміни змусять вас швидко подорослішати і усвідомити себе зрілою особистістю. Можлива зустріч з впливовим, старшим чоловіком, яка принесе радість і умиротворення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: