Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться копати картоплю?

До чого сниться копати картоплю?

Зміст:

Сонник Копати картоплю

Картопля має багато назв. І земляне яблуко, або чортове яблуко, бараболя, паслін, навіть другий хліб. Картопля це символ виживання.

Тлумачення снів, де довелося копати картоплю вміщають в себе два основних моменти: роботи в землі, і власне, сам картопля. До чого сниться копати картоплю сонник дає двояке тлумачення: одна сторона це те, що земля — наша годувальниця, а інша сторона це те, що з землею має зв’язок такий ритуал, як поховання. Але значення снів в значній мірі залежить від обставин і детальних подробиць.

Тлумачення в деталях

Врахуємо подробиці і засоби, якими копалася картопля:

Якщо уві сні ви копаєте картоплю

Як вказує сонник, викопують бульби коренеплоду уві сні частіше ті сновидіння, яким і в реальності належить попрацювати не на жарт. Шлях до здійснення задуманого не найкращому справі буде в рази тернистий, ніж це уявлялося спочатку. Сонник посприяє у вирішенні визначитися: відмовитися від свого задуму або вперто йти далі до мети, не бачачи перешкод і незліченних труднощів, передбачаючи все ж, що в результаті прагнення не виправдає зусиль.

Яке тлумачення снів дає сонник, якщо картопля викопували лопатою? Однозначно, щось таємне скоро буде явним. І найцікавіше, що як раз ви зумієте розкрити нові докази, які відіграють вирішальну й остаточну роль. Виявлені факти дадуть відбиток на ваше майбутнє з перевагою на позитивно. Такий благоденства поворот дій можливо торкнеться як ділову сторону діяльності, так і сімейне життя.

Тлумачення снів, в яких бульби викопують руками, застерігає від зайвих відвертих бесід і непродуманих вчинків. Ось точно зараз, це цілком можливо, хтось із колег, або здаються щирих друзів, почав азартно «копати» під сновидіння.

До речі, індіанці після «перегляду» таких сновидінь радять набрати по одній жменьці лісового грунту, ще з кладовища, і ще з берега ближче до води, розтерти цю масу опівночі над розведеним багаттям. Це, стверджують вони, перевірено багатьма століттями, посприяє зруйнувати фатальні плани і задуми недругів.

Бачити уві сні, як при викопуванні картоплі ви відчували втому, значить постарайтеся ретельніше й уважніше поставитися до свого фізичного стану. Втома уві сні, свідчить про можливе авітамінозі, перевтомі, наслідки стресових ситуацій. Дайте собі перерву. На цьому, не настільки сприятливому тлі, дадуть про себе знати про і починаюча застуда і хронічні захворювання. На вжиття заходів сонник наполягає, щоб уникнути ускладнень.

Велика картопля — до успіхів в роботі

Як свідчить сонник Міллера, копання картопляних бульб уві сні це добрий знак. Коли сновидцу довелося бачити, як він викопує картоплю і тут же знову садить, тлумачення стверджує — кожен рух, вироблене зараз це ще одна цеглинка в фундамент майбутнього успіху. Справа в тому, що зараз піде низка вчинків з вашого боку, кожен з них стане, на подив, дуже результативним. Не пропустіть сприятливий момент і на півдорозі розпочату справу.

Коли уві сні трапилося копати дуже велику, одна в одну, картоплю, майже чисту, всі ваші зусилля і старання будуть оцінені начальством і вас чекає безперечний тріумф, почасти, визнання.

Тлумачення снів, в яких ви копали забруднену, з налиплого на ній землі, гнилу і на додачу дрібну картоплю, каже про розчарування і про те, що гряде чорна смуга. Це заклик відмовитися від ідеї, яка захопила вас, бо вона не варто вашої праці і сподівань. Мало ймовірності того, що вам вдасться її реалізувати, але навіть якщо ви її втілити в життя, результати виявляться мінімальними і зовсім не привабливими.

Небіжчик і картопля…

Якщо уві сні копали картоплю з небіжчиком, сонник говорить — передбачаються дрібні зміни у вашому житті, як то, що не довгострокову поїздку по які раніше не відвідуваним місцям, а може ви поексперіментіруете зі своєю зовнішністю. Або просто змінитися погода, що якимось чином завадить вашим планам, порушить хід подій. Але, той факт, що в роботі брав участь небіжчик, все ж стверджує, що не сьогодні так завтра завершите задумане без втрат.

Хоча, цілком можливо це відгомони минулих подій, спогади про людину, з яким разом займалися на грядках, а тепер його вже немає поруч з вами.

Може бути ви опинилися очі в очі, з величезним обсягом роботи і згадали, що не цінували ті хвилини, коли були разом, як бувало звалювали всю тяжкість роботи на плечі рідну людину, не замислюючись, що він вибивався з останніх сил, щоб завершити справу.

До підказкою та застереження

Хто ще був у вашому сні

Тлумачення снів, де довелося копати картоплю з померлим може бути попередженням, що в недалекому майбутньому вам знадобитися помічник, інакше впоратися з обсягом одному буде не під силу. Так що вдамося до пошуків людей заздалегідь, щоб турботи не захопили вас зненацька. Або знадобиться допомога у вирішенні складних питань, адже померлі часом приходять уві сні, метою попередити про насуваються події. Якщо ви напружиться пам’ять і пригадайте які якості переважали в людині за життя, як він надходив в складних, майже нерозв’язних ситуаціях. Це вам допоможе знайти і своє рішення.

Трапляється уві сні привиділося що ви копали картоплю, але не виявили його в ямці, але прийшов покійний і викопав. Це означає, він натякнув вам, що рішення теж приховано, потрібно лише капнути глибше. Інакше глибше може капнути ваш суперник, і буде купатися в променях слави за ваш рахунок.

Суперечливі інтерпретації

Часом тлумачення снів дуже різняться. Якщо слідувати сонником іменинників, то народжені влітку, побачили уві сні викопування бульб, чекатимуть великий урожай овочів. Народжені восени — на превеликий фінансовому врожаю, а ось народжені взимку при таких сновидіннях повинні розуміти це як сигнал до профілактики вірусів і хронічних захворювань.

Копати в своїх мріях гнилу картоплю ознака застою в справах.

Якщо в своїх мріях копаєте картоплю на самоті, про в реальності буде все в точності до навпаки — вам пощастить у справах сердечних.

Якщо в сновидіннях малювалися картини цілого поля картоплі, на якому ви працювали всією родиною, викопуючи його, то вам незабаром належить зробити велику покупку. Це може бути і нове авто, і новий будинок, а може навіть нерухомість в іншій країні.

Принагідно, коли в мріях події говорять про те, що прийшов час копати картоплю, а ви приїхали на грядки без знарядь праці, без тари і місткостей, в які потрібно збирати його, то це заклик, щоб напружити останні сили, для вдалого завершення задуманого. Ви дійсно дуже втомилися, тому як робота була вельми напруженою, все соки з вас вичавила, але залишилася одна крапля для завершення грандіозного підприємства. Результати будуть приголомшливі.

Якщо в мріях ви, викопуючи картопля, тут же з поля його продаєте, це хороший знак, який стверджує, що ви зумієте позбутися гостей, які через своє некоректної поведінки, стають не чолі покликаних, або від загостював близьких знайомих або родичів. А якщо прямо в поле готуєте його на багатті, то в реальному житті вам доведеться за свій успіх поборотися. І буде жарко, і буде серйозна конкуренція, але воно того варте.

Принагідно, коли ви копаєте картоплю і кидаєтеся їй один в одного, то в реальності можуть відбутися дуже великі скандали, які можуть привести до побоїщам. Уникайте напружена і перенапряжённих ситуацій.

Якщо ж ви бачите в мріях велику гору викопаного картоплі, це пророкує велике грошове надходження, від успішного заняття, яке ви вкладете в ще більш успішне підприємство.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: