Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться копати могилу?

До чого сниться копати могилу?

Зміст:

Сонник копати могилу

У реальному житті слова — могила, цвинтар, похорони і смерть викликають неприємні асоціації, які провокують прояви поганого настрою. Що значить нічне бачення з неприємними деталями і діями? Тільки провівши тлумачення людина зможе детально розшифрувати нічне бачення і дізнатися, що йому уготовано долею в недалекому майбутньому.

Сниться могила

Прокинувшись вранці, багато хто відчуває почуття тривоги або неприємного передчуття після нічного бачення з атрибутикою, яка пов’язана зі смертю. Сонник тлумачить, що не завжди сюжет снів з могилами і смертю має несприятливе значення. Сновидінню необхідно детально відновити в пам’яті побачений сюжет.

Тлумачення вказує: побачена уві сні на цвинтарі могильна яма є поганим знаком, який провіщає людині хвороби, неприємності і розчарування. Знати уві сні, що вона призначена для сплячого — значить, наяву необхідно остерігатися нападу з боку ворогів, які задумали недобре.

Копати могильну яму

Ви шукали місце, де краще було б викопати лопатою могильну яму? До несподіваної звістки. Сновидінню довірять таємницю, яку не можна буде розголошувати. Уві сні довелося рити могилу — символ внутрішніх переживань. Вважається, що в основному такий нічний сюжет сниться тим, хто звинувачує себе в чомусь. Існує ймовірність: сновидіння в реальному житті очікують розчарування, втрати і в цьому людина буде винен сам, вся відповідальність за майбутні події буде тільки на його совісті.

Сплячому приснився такий неприємний сюжет, значить, необхідно згадати, хто рив могилу і для кого вона призначалася. Адже здійснювати таку дію може сам сновидець або інша людина. Від даних нюансів буде залежати розшифровка сюжету снів.

Сновидець копає могилу

До чого сниться копати могилу собі? До подій, які повністю і кардинально змінять реальне життя сновидіння. Важливо відзначити, що події будуть відбуватися як приємні, так і не зовсім хороші.

Копати на кладовищі не одну, а кілька ям — значить, в реальному житті сплячий створив багато проблем оточуючим своїми вчинками.

Це була не проста могила, а братська, яка призначалася для поховання великої кількості людей — нічний сюжет застерігає сновидіння: людина побачив нічне бачення стане об’єктом пліток і пересудів. Через це у сновидіння виникнуть проблеми з рідними та близькими.

Якщо самі копали могилу

Сплячий хотів почати копати лопатою нову яму на місці вже існуючої? Сюжет снів був настільки реалістичний, що ви бачили надгробок з ім’ям покійного — до неприємностей. За сюжетом снів сновидец зважився і почав копати лопатою яму на місці старої могили? Сонник тлумачить даний сюжет снів наступним чином: сновидцу належить зануритися в минуле, можливо навіть доведеться почати виконувати, то справа, про яку всі вже забули, але виконати дану роботу буде просто необхідно, для того, щоб почати нове.

Під час копання лопатою ви зупинилися і відкинули її в сторону — значить, наяву сновидець також зупиниться на половині розпочатої справи і цим сильно підірве свій авторитет.

Уві сні приснилося, що все ж викопали лопатою яму? Можете розраховувати на удачу.

Сонник тлумачить: сновидец розрив яму і там лежав небіжчик — до великого конфлікту в сім’ї.

Згадайте, яка погода була в сюжеті:

Яка земля була? І як проходив сам процес уві сні?

Сновидець уві сні виступив в ролі вандала? Тлумачення снів вказує: в реальному житті людині який побачив таке бачення належить піти на якийсь обман, який в подальшому принесе людині значну фінансову вигоду.

Ви копали з компанії з іншою людиною — наяву доведеться займатися справою, яка не зовсім буде приємно для вас. До того ж не матеріального ні духовного задоволення воно вам не принесе.

Якщо копали в лісі

Приснився незвичайний сон, в якому сновидец копав могильну яму нема на кладовищі:

Дівчині, яка ще незаміжня сниться, що вона копає лопатою могилу, але при цьому не знає, для кого вона призначена? Сонник розшифровує даний сюжет снів наступним чином: дівчину чекає знайомство з чоловіком, який доставить їй багато неприємностей, так як він буде не щирий і нечистим на руку.

Молода дівчина рила на кладовищі могилу і точно знала, кому яма призначалася — сон передвіщає отримання незабаром пропозицію вийти заміж. Але сонник застерігає дівчину, шлюб буде нещасливим, дівчина буде проливати сльози через ненадійного і недолугого чоловіка.

Уві сні сновидец копав на кладовищі могильну яму, але знайшов скарб у вигляді золота і коштовностей? Тлумачення застерігає: людину чекає зрада близьких і рідних людей.

Закапувати яму — до розчарування.

Ви бачили лежачим усередині могильної ями себе? Сприятливий сон, віщує щастя і багатство. В даному сюжеті приснився шар землі дуже великий? Значить, очікуйте багатства і удачу, яка триватиме все життя.

Сплячий перебував на похоронах і побачив себе всередині труни — до щасливого життя.

Її рили інші люди

Яму копали могильники — тлумачення сюжету снів заспокоює сновидіння: все неприємності та негаразди вирішуватися без втручання.

Сонник тлумачить: близький сновидцу людина копав могилу — до неприємної новини, можливо про хвороби родича.

На кладовищі сплячий бачив, як могильники викопують могилу і на рівні підсвідомості він розумів, що яма призначається йому — тлумачення пояснює: в реальному житті людині який побачив такий сюжет доведеться відмовитися від своїх принципів.

Для кого копалася могильна яма

Для кого копали яму

Погодьтеся, яма може бути призначена не тільки сновидцу, так само її можуть копати комусь іншому. Давайте більш детально розглянемо сюжети, які може побачити сновидец.

Близьким друзям і рідним

У нічному сюжеті снів довелося рити на кладовищі могильну яму близькій людині — сновидіння віщує поява хвороб в життя даної людини. Порадьте йому бути обережніше, обачніше і поберегти себе.

Улюбленому (чоловікові або дружині) людині — нічне бачення вказує на те, що взаємини у пари вичерпали себе. Насправді спільне життя просто безглузда, парі необхідно розлучитися.

Живій людині

Копати для живої людини — до не задовольняється і до висловлених претензій. Ваші амбіції беруть гору над вашими почуттями і це може привести до конфліктів з оточуючими.

Для дитини

Уві сні приснилася могильна яма для дитини? Даний сюжет сниться напередодні великої покупки.

Тварині

До чого сниться в сюжеті снів, копати на кладовищі могильну яму для тварини? Це нічне бачення вказує на те, що оточуючі дуже добре ставляться до сновидцу. Вони вважають, що ви: справедливий, добрий, чесний, благородний і вірний друг.

Могили і кладовище в популярних сонниках

Порівняйте тлумачення в різних сонниках, так ви зможете підібрати той, який підходить саме вам. Адже тлумачення не завжди може повністю збігатися. Сонники можуть тлумачити один і той же сюжет по-різному.

Сонник Міллера

Як тлумачить сонник популярного психолога Міллера сюжет з могилою?

Тлумач снів Ванги

Англійська тлумач нічних мрій

Розрита — до смерті рідного.

Хворому такий сон віщує тривале одужання.

Гуляти по сільському цвинтарю — до сприятливих змін. Ідентичне тлумачення має сюжет, в якому сновидец замовляв собі надгробну плиту.

Новий сучасний сонник

Викопана могила — до скоєння ганебного вчинку.

Наснилася яма — готуйтеся до хвороби в реальному житті.

Копати — до атаки ворогів.

Сучасний сонник

Гуляти по кладовищу — до смерті в молодому віці і до нещасливому шлюбу.

Могила побачена в нічному баченні — поганий знак.

В ямі знаходився чоловік засипаний землею по шию — сновидцу необхідно остерігатися неприємностей.

Тільки викопана — будете страждати з вини оточуючих.

Копати уві сні могилу по тлумаченню не має однозначного значення, все залежить від приснився деталей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: