Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться копати яму?

До чого сниться копати яму?

Зміст:

Сонник копати яму

Найчастіше сонники кажуть про те, що викопувати уві сні яму означає, що ви деградіруете, йдете по похилій. Але варто розібратися, чи завжди варто розглядати дане бачення з негативної точки зору, або все ж є певні сюжети, в яких можливо розглянути сприятливі знаки?

Копати в нічному баченні

До чого сниться копати яму? Не виключено, що сплячій людині належить добряче попрацювати.

Щоб зрозуміти, що обіцяє бачення конкретного сплячій людині, і чи варто йому чогось побоюватися, необхідно пригадати всі деталі і постаратися зібрати їх воєдино.

Загальна пророкування

Орудувати уві сні лопатою

Якщо ви копаєте лопатою яму, то вам варто приготуватися до тривалого і важкої праці. На думку сонників, це єдиний варіант розвитку подій, коли ви зможете досягти бажаного результату.

Часто такі сни відвідують людей, які ставлять перед собою важкодоступні цілі. Але якщо ви настільки підняли планку, то вам залишається тільки діяти. Ваша цілеспрямованість обов’язково приведе вас до успіху.

Лопата є основним символом уві сні? Тоді вам варто стривожитися. Зараз вам не варто діяти імпульсивно, варто обдумувати кожен свій крок.

Подібне бачення каже, що варто обов’язково навчитися будь-яку справу доводити до кінця, і ви зумієте домогтися бажаного.

Пророцтва тлумачів

Подібний символ часто розглядається тлумачами снів. Кожен із запропонованих джерел може розповісти вам багато цікавого.

Тлумач Хассе

Бачити уві сні поглиблення в землі

Яма в землі, це той, що спляча людина намагається все досягти чесною працею. Але бачення показує, що ніякі зусилля не зможуть допомогти людині знайти стабільність.

Те ж саме пророкування чекатиме вас і в тому випадку, коли ви самі копали яму.

Тлумач Міллера

Густав Міллер вважав, що бачити, як риють яму, або ж самому її копати, означає, що вам доведеться важко працювати. Але з часом ви зумієте своєю працею домогтися високого матеріального становища, зможете забезпечити своїх родичів.

Вирита яма стала стрімко наповнюватися водою? На жаль, ви не можете впливати на ситуацію, зараз все залежить від рішення і дії сторонніх людей.

Знайти в землі коштовності

Як би ви не старалися взяти контроль у свої руки, ви зазнаєте невдачі.

Рити яму і знайти в землі коштовності — ваше життя може різко змінитися в кращу сторону.

Порожня яма в землі, це той, що вас ще довгий час будуть переслідувати нещастя і біди.

Якщо вас змушують рити землю, і ви орудуєте лопатою, то наяву ви перебуваєте в ролі підлеглого, вас це цілком влаштовує.

Ви самі змушуєте іншу людину це робити — зараз у вас в особистому житті не все в порядку.

Тлумач Ванги

Болгарська провидиця вважала, що викопувати яму своїми руками означає, що оточуючі люди стануть приховувати від вас правду. Ви повинні морально підготуватися до цього.

Подібний сон говорить, що про вас на тривалий час забудуть, вам доведеться перебувати в повній самоті.

Тлумач Цвєткова

Наснилася находна на дні трупа

Як вважає даний сонник, копати яму уві сні — знак, що ви займетеся вивченням нікого питання. Незабаром ви засвоїте нові знання, що дозволять вам подивитися на поставлене перед вами завдання під іншим кутом. Це допоможе досягти успіху.

Як не дивно, але виявити на дні труп — сприятливий знак. Все задумане сплячою людиною буде успішно виконано.

Езотеричний тлумач

Рити ями — ви розтрачуєте свої сили даремно. Часто ви займаєтеся справами, що не варті навіть уваги.

Копаєте землю в нічному баченні, і вона неприємно пахне, з неї виповзають комахи? Тоді тлумач снів говорить про те, що ви робите страшну помилку. Вам варто переоцінити свої вчинки і зовсім по-іншому подивитися на оточуючих.

Китайський тлумач

Якщо уві сні ви викопали могилу, то в реальному житті понесете збитки, це трапиться з вашої вини.

Наснилися комахи на дні

Рити яму лопатою — хороший сон. Неприємності почнуть зникати. Незабаром настане день, коли сновидець відчує, що він щасливий.

Сучасний тлумач

Уві сні ви копаєте яму — в реальності друзі знаходяться в подиві від ваших дій. Зараз вони засуджують вас за скоєні вчинки.

Тлумач каже, якщо ви дорожите їх дружбою, значить вам варто постаратися щиро поговорити з ними і постаратися пояснити причини такої поведінки.

Тлумач Лоффа

Перед тим як приступати до розгадки сну, вам варто вказати, з якою метою ви копали яму:

Передбачення буде залежати від ваших дій і мотивів. Якщо ви закопували яму, намагалися щось в ній заховати, тоді вам і в реальності є що приховувати оточуючих людей.

Подібне нічне бачення може говорити про те, що ви бажаєте забути про щось, можливо, про якийсь людині. Ви розумієте, що давно пора поставити крапку, але все тягнете з цим.

У нічному баченні яму копали не поодинці — про ваших найпотаємніших мріях і страхах знатимуть багато людей.

І останнє, на що варто звернути пильну увагу, так це предмет, за допомогою якого ви рили землю:

Рити уві сні землю руками

Передбачення Зигмунда Фрейда

Викопана уві сні яма може означати, що оточуючі люди стануть свідками вашої таємниці. Наслідки того, що знайомі дізнаються ваш секрет, можуть бути катастрофічними.

Фрейд радив вам не чекати того часу, коли оточуючі самі все дізнаються, а добровільно розповісти їм все. Тільки в такому випадку ви зможете уникнути осуду. Після пояснень друзі подивляться на ваші гріхи більш м’яко.

Різні сновидіння

Приснилася могила, яку ви викопуєте, — неприємності з другою половинкою, партнер до вас охолоне. В цей же час ви посваритеся з друзями і залишитеся абсолютно без підтримки.

Провалитися в тільки що вириту яму — очікуються зміни, що будуть в гіршу сторону.

Наснилося риття окопів

Дивитися, як копають яму, — ваша працьовитість, нарешті, принесе свої плоди, ви станете матеріально забезпеченою людиною.

Якщо ви копаєте яму в глині, то недруги складають реальний план того, як заподіяти вам шкоди.

Якщо ви просто рили землю і дісталися до глини, тоді пророцтво буде трохи іншим. Ви почнете нову справу, і на шляху до успіху вам доведеться подолати безліч перешкод.

Викопувати окопи — ви станете сумніватися в своїх силах і можливостях. Рити торф, або бачити, як це роблять інші — доведеться понести заслужене покарання.

Рити пісок — в даному випадку вам не варто починати нових справ. Зараз не найкращий для цього час, ви нічого не зможете зробити правильно.

Постарайтеся згадати глибину викопаної ями. Не дуже глибока яма — знак, що якщо ви гарненько подумаєте, то самі зможете впоратися зі своїми неприємностями і завданнями. Чи не бачили дна, глибина лякала вас? Тоді варто заручитися підтримкою інших людей.

Якщо ви станете розбиратися самостійно, то зазнаєте поразки.

Часом глибина показує ступінь вашої порядності в реального життя. Подібні бачення завжди мають досить глибокий зміст.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: