Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться копати землю?

До чого сниться копати землю?

Зміст:

Сонник Копати землю

Досить важкими можуть бути сновидіння, в яких довелося копати землю лопатою. Це прояв темної важкої енергетики, яка переходячи через коріння і листя рослин, стає світлою і позитивною. Якщо приснилося копати землю руками, потрібно бути готовим посилено працювати для того, щоб ні в чому собі не відмовляти.

Якщо копали землю уві сні

Пояснювати, до чого сниться копати, досить важко. У одних — земля асоціюється з родючістю і достатком, а у інших — виключно з могилою. Є люди, які носять землю своєї Батьківщини в невеликій пляшці на шиї, а є ті, хто не може себе змусити доторкнутися до родючому ґрунті.

Для того, щоб отримати адекватне тлумачення, до чого сниться копати, потрібно згадати буквально кожну дрібницю:

Проаналізувавши всю цю інформацію, можна отримати глибоке пояснення подібних снів. Варто також використовувати індивідуальне тлумачення, засноване на відчуттях сновидіння.

З любов’ю і повагою доторкатися до землі руками, особливо, якщо в реальності відношення до землі подібне — дуже хороший сон. Він віщує достаток і благополуччя.

Якщо ж копати лопатою було важко, ви знемагали від спеки або фізичної втоми, грунт був неродючому, а вид дощових черв’яків викликав у вас почуття огиди — значить, вам доведеться вкласти багато матеріальних і трудових ресурсів в мертве справу.

Хто саме копав землю уві сні

Хто копав лопатою

Тлумачення снів безпосередньо залежить від того, хто найбільш активно бере участь в роботі. Бачити за роботою себе — добре. Це означає, що ви готові проявити максимум активності і працьовитості в будь-якому важливій справі. Нагорода не змусить себе чекати. Але якщо сниться, що ви спостерігаєте за тим, як працюють інші — це погано. Тому що в такому випадку, ви пасивно чекаєте, коли вам нададуть всі умови, не бажаючи самому створювати для себе комфортний простір.

Копати самому

Активно копали грядки лопатою, готуючи грунт для посадки овочів — отримати максимально можливу вигоду в проекті, який був просто виснажливим для вас. З іншого боку, цей сон означає, що ви готові до творення і можете створювати сім’ю. Якщо ви давно в шлюбі, але дітей ще немає — саме час зайнятися цим питанням.

Працювати в компанії

Якщо були дитиною

Бачити себе в сні маленьким і повторювати всі дії на городі, які робить мати — хороший сон. Це провісник того, що сімейні традиції будуть процвітати і приносити вам щастя. Якщо ви виберете професію одного з батьків, досягнете значних висот.

Вам допомагають друзі або наймані працівники

Наймати або запрошувати людей на роботу в свій город — вигідні угоди, удача в комерції. Роздавати всім інструмент, показувати, як правильно копати лопатою — вдале завершення розпочатого проекту.

З вами працює небіжчик

Один з найбільш тривожних снів, це коли до вас приходить небіжчик. Асоціації землі з могилою дуже міцні для східних європейців, тому бачити уві сні зв’язок небіжчика з землею — нормально.

Якщо це близька людина, будьте уважні до його дій. Можливо, він намагається вам щось підказати. Копати з ним разом город — не дуже хороший знак. Це може говорити про те, що незабаром вам доведеться відвідати кладовище. Неважливо, чи буде це чиясь річниця смерті, або ж її день.

Допомога техніки

Якщо копала техніка

Ось що говорить сімейний сонник: копати в одному зі снів котлован для фундаменту майбутнього будинку — ви стійкий і підприємливий чоловік, який обов’язково отримає заслужену нагороду за наполегливу працю.

Знахідки в землі

Пояснюючи, до чого сниться копати, не варто випускати з виду головної мети цього дійства. Якщо ж це відбувається для того, щоб посадити грядки навесні — значить, будете запрошені на нове робоче місце. Але коли копати доводиться в пошуках чого-небудь, сон буде мати зовсім інше значення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: