Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться копчена риба?

До чого сниться копчена риба?

Зміст:

Сонник копчена риба

Риба, в християнстві, була уособленням Ісуса. Власне, рибалки були найпершими учнями Ісуса Христа, які перебували в безпеці тільки в «воді вчення».

Символіка снів

У багатьох міфах ці мешканці вод, як творці всесвіту. Вони принесли з собою мул, який знаходився на дні первозданного глибинного океану. З нього і була створена суша. Риба, з’явилася на світ в воді, це означає, що вона образ мовчання, смирення і мудрості. Трактування, до чого сниться копчена риба, базується на цій символіці.

Альтернативне тлумачення

Колишні тлумачення, в більшості випадків, обіцяють період успішних поворотів майбутнього, коли пощастило бачити рибу уві сні. Погортаємо сторінки визнаних сонників.

Якщо наснилася копчена риба

Сонник Міллера

Психолог розшифровує цікавий сюжет сну, де копченості сновидец зривав прямо з дерева. Такий сон обіцяє йому незвичайна подія, яке дуже здивує і принесе небувалі враження і не меншу користь.

Сонник Ванги

Провидиця підказує, що коли уві сні довелося куштувати копчену рибу, це послання застереження про те, що людина з вашого оточення прагне ввести вас в оману, щоб роботу по вирішенню важливого питання збити з правильного шляху.

Сонник Фрейда

Психоаналітик вказує, що сон, де сновидцу марилися копченості, ставить наголос на відволікаючі думки сновидіння під час статевого акту. Наяву, саме через них сновидец не може повністю розслабитися і відчути насолоду. А це дуже позначається на партнері.

Сучасні тлумачення

Нинішні сонники трактують поява копченої риби уві сні, вказує на незвичайні здібності сновидіння, або прийдешні чудові новини.

Сонник Лоффа

До подорожі

Пастор вважав, що в’ялена, або копчена, або солона риба наснитися, обіцяє появу можливості поїздки в екзотичні країни, завдяки нестандартним здібностям сновидіння, заробляти капітал.

Сонник Хассе

Медіум дотримується такої точки зору, в якій мовиться, що бачити копченості уві сні, знак, що дає зелене світло ризикнути зіграти в рулетку, або лотерею тощо. Ймовірний шанс удачі.

Сюжети снів

Рибні сни дуже різноманітні. Адже риба — це і товар, і їжа. Від дій, які проводяться над цим продуктом, залежить розшифровка послань, закладених уві сні. До чого сниться копчена риба, якщо:

Загалом, копченості у снах обіцяють блага. Однак трактування можуть трохи відрізнятися, в залежності від виду живності. Так, бачити копчену лососеву обіцяє приємну несподіванку; камбала такого приготування вказує на проблеми, зв’язані зі шкірою; втрати і захворювання обіцяє карась; короп — турботи, пов’язані з можливістю отримати прибуток.

Бачити на столі велику хижачку без голови, уособлює душевні страхи і сумніви сновидіння з приводу якогось проекту. Якщо сниться велика купа, менше середнього розміру, мойви, грядуть якісь клопоти.

Сталося є червону копчену сьомгу, яка була дуже солона, зверніть увагу на стан здоров’я, що стосовно травлення.

Пощастило є судака, очікуйте фінансову вигоду від угоди; є осетра, який мав тухлий запах, віщує роман, який буде, проте швидкоплинним. А ось є делікатес, яким вас почастували, і це була сардина, або скумбрія, обіцяє неприємності.

Мариться нічний бенкет, на якому вам довелося їсти копченості, яка виявилася дуже солона, грядуть розчарування, а слідом за ними, образи.

Сталося є делікатес, який мав неприємний тухлий запах, стережіться пліток і наклепів, тому як вони здатні зіпсувати стосунки із покровителем.

Якщо марилося власноруч коптити делікатес і є біля багаття з коханою, це обіцяє життя, наповнену гармонією.

Коли наодинці з самим собою ласували рибою, яка була занадто солона, такий сон можливо сниться в знак пам’яті про колишню любов. А чи будуть вони приємні, чи ні, залежить від того, чи була їжа свіжою, або мала запах тухлого м’яса.

Сталося побачити себе на ринку, де було багато рядів, переповнених, різного роду, копченостями. Все залежить від того, ви були продавцем або покупцем.

Якщо бачили рибу на ринку

Якщо купувати копченості, особливо з хижаків, це прообраз ваших конкурентів. Добре, коли рибина була без голови — гарантія того, що ви обійдеться всіх своїх суперників.

Однак, коли продавали такий делікатес, в добавок має запах, то залишитеся без голови ви. Конкуренти вас задушать, і вам доведеться складно пустити в оборот свій товар, отримавши при цьому відповідну прибуток. Доведеться йти на жертви.

Скумбрія одне з найпоширеніших страв аналогічного приготування.

Жінці приснилася величезна солона скумбрія, очікуйте зачаття, при цьому, незапланованого.

Чоловікові цей сон обіцяє зв’язок з вельми підступної жінкою.

Вагітній жінці риба гарячого копчення, особливо якщо вона відчуває запах, обіцяє швидкі і не проблемні пологи.

Мариться чоловікові, що він приніс вагітній дружині такий делікатес, обіцяє довгоочікуване зачаття, якого чекали не один рік.

Якщо ж чоловікові довелося побачити себе вагітним і їсти цю страву, значить грандіозний план по реалізації проекту спрацює.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: