Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться корабель?

До чого сниться корабель?

Сонник корабель

Корабель вважається символом переправи небесних світил по небу і мертвих до островів обітовану. Корабель уособлює надію і порятунок. Виходячи з цих значень відбувається тлумачення мрій, з що ще чином судна. До чого сниться корабель, запитаємо у відомих тлумачів.

Альтернативне тлумачення

Більшість сонників тлумачать образ судна уві сні, як переломні моменти в житті сновидіння, що ведуть до оновлення і новому щасливому періоду.

Перегорнемо популярні сонники.

Сонник Міллера

Приснився корабель, чекайте визнання, пошани і несподіваного підвищення. А ось сюжет з корабельною обіцяє повний провал у підприємницькій діяльності. Цьому посприяє обман з боку недругів.

Якщо приснився корабель

Якщо сновидцу довелося побачити власну загибель в період аварії корабля, то наяву ви зробите не надто моральний вчинок і хто-небудь з близьких буде волати до вашої честі і совісті.

Про неспроможності в бізнесі і невмінні приховувати інтригу, вкаже сон в якімсь, говорить сонник, корабель плив у шторм. Цим скористається ваш діловий партнер, намагаючись обдурити. Принагідно, коли разом з вами в штормовий трагедії загинули інші пасажири, обіцяє банкрутство на думку Міллера. Вас чекає ганьба. А намагатися волати про допомогу і отримати притулок у хорошого друга марно.

Військовий корабель провісник тривалої розлуки з друзями і виїзду з країни, на думку Міллера.

Сталося побачити корабель, якою був підбитий, це віщує затію політичних інтриг проти вас.

Сонник Ванги

Сон, де сплячий бачить великий білий флагман, на якімсь готується до відправки в морський круїз, підкреслює, що наяву сплячий втомився від одноманітної, тьмяною життя і жадаєте романтичних поїздок в екзотичні країни.

Якщо уві сні, говорить сонник, корабель, на якому ви подорожували, зазнав аварії. А ви, рятуєтеся, хапаєте обламані частини, розкидані на хвилях, це означає, що наяву вам не дістає гідної опори. Ви борсалися на її хвилях, наче безпорадний кошеня, тому як все відбувається не так уже й гладко, як могло бути.

Трапляється спостерігати такий сюжет, де судно починає пришвартовуватися, але на шляху до причалу виникає перешкода. І судно відносить все далі. Це сновидіння викликане почуттям самотності. У вас немає віри на зміни в житті.

Якщо були капітаном

Бачити уві сні корабель, і себе капітаном на ньому, говорить про незадоволеності вашою роботою. Ви енергійний і активна людина, тому і роботу хотіли б мати відповідальну і, що не менш важливо, перспективну.

Трапляється побачити уві сні, як якийсь сторонній чоловік спливає на судні від вас. Це пророкує раптову смерть цієї людини.

Волає до обережності сон, де сновидец веде морські бої з паперових корабликів. Якщо не став розсудливим себе, то не розраховуйте, що доля буде прихильною.

Сюжет сну, де вітрила судна, на якімсь ви пливете, раптом стали перевтілюються в купюри дуже великих грошових знаків, волає вас подумати про благодійництво та говорить про вашому НЕ благочесті. Не буде зайвим умилостивити Бога, принести милостиню на користь церкви, пойняла потребу. В іншому випадку ваш бізнес очікує занепад, та й самі ви хлебнёте напастей сповна.

Сонник Лонго

Якщо уві сні сновидец спостерігає за, що йде по морю, кораблем, це можна сполучати з можливим запрошенням провести вихідні на відпочинок за містом. А коли в мріях сновидец сам плив на цьому судні, значить наяву складеться наступна ситуація, в якою йому буде потрібна допомога і підтримка близьких. Але вони виявляться занадто зайнятими і нікого з них не буде цікавити ваше моральне і сумне стан. Тому розраховувати доведеться на себе самого.

Потопаючий корабель уособлює ваші помилки, якісь ви зробили через свою недалекоглядність і наївних поглядів. І до сих пір розсьорбувати наслідки своїх промахів.

Сонник Хассе

На думку медіума Хассе, образ будується корабля в мріях принесе розбурхує радість.

Довелося управляти судном, є ознакою вашого розсудливості у підприємницькій діяльності.

Якщо бачили, як будується корабель

Сонник вказує, що образ судна без щогли передрікає нещастя, шляхи виходу з яким, однак, існують. Потопаючий водний транспорт вісник поганих новин, а пливе — великих втрат. Судно, якесь входить в порт обіцяє можливість порятунку при великій небезпеці.

Сновидіння, де судно стояло на якорі, закликає бути рішучим і непохитним у прийнятті рішень в майбутньому проекті.

Торговельне судно в сновидінні, що стоїть на розвантаженні, обіцяє прибуття далеких хороших гостей. А стоїть на навантаженні корабель, наяву обіцяє великі прибутки. Плисти на такому транспорті обіцяє щасливе життя.

Повітряний корабель, примарилося, обіцяє виконання сміливих прагнень. Якщо ви на ньому літали, сміливо йдіть на ризик. Він буде виправданий.

Сонник Нострадамуса

Астролог пов’язує деякі тлумачення снів, де спливав образ корабля, з подіями світового масштабу. Так він стверджує, що коли наснилося судно, вітрила Які були золотими, а сам весь в прикрасах, це обіцяє підйом і щастя краю, де живе сновидец.

Якщо ж вітрило судна був білий, то процвітання в країні настане лише тоді, коли її доля буде нерозривно пов’язана з могутньою державою півночі.

Червоне забарвлення вітрил говорить про прийдешні війнах і кровопролиття, заради встановлення процвітання, благополуччя життя.

Зруйнована судно в мріях закликає змінити політичну обстановку у себе в країні, налагодити взаємовигідні економічні і міждержавні відносини з іншого, більш дружньою країною.

Судно, все у вогні, передрікає небезпеку оголошення війни. Або насувається стихійного лиха, якесь принесе величезну розруху. Часу і сил на ліквідацію наслідків і відновлення благополуччя піде дуже багато.

Вибух на судні попереджає про небезпеку екологічної катастрофи, ядерної війни.

До чого сниться корабель

Яке було судно

Судно це вид водного транспорту. Велика частка трактувань про снах з цим образом несе позитивні прогнози, якщо цей образ був в мирних і спокійних фарбах. Достовірно дізнатися сенс снів допоможуть деталі:

Красиве сновидіння, де сновидец плив на судні по спокійному морю, обіцяє безхмарну, зі стабільним достатком, життя. Раптом сюжет сну показує вдалині острів, покритий красивою зеленню, це обіцяє величезний спадок, або вигідний і щасливий шлюб.

Приснився корабель, який мирно погойдувався на хвилях, але не плив по морю, вказує на нестабільний і хитке становище в справах бізнесу. Можливо вам наяву доведеться відмовитися від реалізації проекту, який, як вам здається, рентабельний. Але насправді він вимагає невиправданих фінансових вкладень, що окупатися будуть роками. У вас в запасі є більш вигідні і швидко окупаються. Краще візьміться за їх реалізацію.

Сталося в мріях побачити торгове судно, тлумачиться по різному. Якщо воно тільки загрузилось, то це може означати еміграцію з країни і багате життя. А коли воно розвантажується, це обіцяє вигідні придбання, можливо зв’язані з нерухомістю, або автомобілем.

Сталося плисти на судні, якесь проржавіла дотла, говорить про те, що ваше оточення складається з людей із застарілими поглядами, або фірма, на якою ви працюєте, чи не успішна, втрачає свою актуальність.

Одним словом, ви в тому середовищі, яке не обіцяє ніяких перспектив, де немає розвитку. Терміново, не зволікаючи, і не роздумуючи, розлучайтеся з цим середовищем.

Якщо вам наснився гарний, великий лайнер, з величезною кількістю пасажирів, або їх було багато, ціла флотилія, говорить про майбутню поїздку на якийсь симпозіум, або семінар тощо. Це принесе вам нові та вигідні знайомства, забезпечить зростання по кар’єрних сходах, і все що випливають від сюди наслідки.

Якщо приснився величезний лайнер

Привиділося в сюжеті сну, як вся команда раптово збирається покинути порт на своєму судні, відбувається якась метушня, це передвісник непередбачених і несподіваних обставин, якісь стануть причиною відмови від, що обіцяє вигоду, поїздки. Тут краще не ризикувати.

Примарився сон, де ви пливли по тихій воді на маленькому суденці, вказує на ваші бажання, вельми перевершують ваші можливості. Природно вони не можуть бути задоволені. Тому стримайте їх і не квапте події. Тому як життя надасть вам можливість їх здійснити, трохи пізніше.

Коли в сновидінні вам довелося плисти на судні по бурхливій воді, і від цього вас заколисало, ви пішли в каюту щоб відпочити. Таке видовище мариться до майбутнього судового розгляду, в якесь будете втягнуті. І раптом судно зазнає катастрофи, то велика ймовірність програшу, через свідчення свідка, які були вельми непевними. Але при нагоді настання штилю, надії на успіх великі.

Про що повідають корабельні сни

Водний транспорт є символом спільноти, нових звершень, поновлення. Давайте погортаємо інші тлумачі, що вони говорять про інформацію, якусь несуть нам ці образи, примарилося.

Якщо сновидцу сталося бачити, як він разом з екіпажем і пасажирами тоне на судні, нічого особливо не роблячи, щоб врятуватися і без метушні, це означає, що він дуже податливий на чужу думку. На вас тисне і великий вплив негатив груповий карми. Потрібно бути сміливішими і наполегливіше у відстоюванні своєї точки зору, намагаючись перебороти в собі невпевненість.

Коли сновидец бачив себе в ролі конструктора, або будував великий корабель, на якімсь потім довелося плисти, сприятливий знак. Він обіцяє, що вам належить створити власний, досить рентабельний і високо прибутковий проект.

Весловому корабель передрікає романтичні поїздки, проте вони будуть пов’язані з ризиком. Адже не завжди доля прихильна і посилає попутний вітер.

Якщо були на човні

Коли сюжет сну малює таку картину, де ви на човні перебуваєте у відкритому морі, а на далекому березі хтось стоїть і просто за вами спостерігає, це пророкує розрив мирних, теплих відносин з вашим знайомим, або близьким другом. Але раптом хтось із вас зробить спробу плисти назустріч, або ви обидва станете плисти один до одного, значить наяву ви зможете знайти взаєморозуміння і налагодити все, як і раніше.

Сонник онлайн

Заглянувши в тлумачення, якісь представлені в тлумачі снів сонник онлайн, ми можемо ознайомитися ще з деякими нюансами.

У жіночому сонник говориться, якщо дівчина побачила в мріях вітрильник, то незабаром вона завагітніє і народить хлопчика.

Літератор Езоп каже, що примарилося судно, знак порятунку. Адже першим кораблем став Ноїв ковчег, якою той побудував за Божим велінням, на спасіння гідних. Аргонавти, які жили в Древньої Еллади несли свої судна на плечах крізь пустелю. Так як шанували в ньому порятунок і надію.

Дрейфуючий корабель уособлює ваші страхи того, що в житті немає мети. Відпливає судно, на якесь сновидец спізнюється, уособлює стурбованість упустити шанс.

Трапляється в сновидінні вдалося наздогнати на катері, або моторному човні, спливає судно, більш того, стати його капітаном. Це життєстверджуючий знак, який обіцяє вам успіх втілюється проекту, тому як ви наяву повністю намагаєтеся контролювати ситуацію, тримайте курс. Правильно і раціонально розподіляєте обов’язки і виконання завдань серед колег і підлеглих.

Езоп стверджує, що навіть при несприятливому сюжеті сну, наприклад при нагоді краху, потрібно не впадати у відчай, а шукати причини і джерела невезіння і невдач. Адже не море, як говорить прислів’я, топить кораблі. Їх топить вітер. Ось і шукайте від куди дме вітер, що приносить вам промахи і невдачі. І обчисливши джерело, ви зможете, переформатувавши завдання, впоратися з труднощами. Сновидіння лише підказують про існування підводних каменів. Одним словом, сновидіння дає посил до натхнення на завершення проекту, якою приречений на успіх.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: