Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ковдра?

До чого сниться ковдра?

Зміст:

Сонник Ковдра

Ковдра, це не просто засіб для приховування, це вже якийсь символ безпеки і захищеності. Коли нам погано, ми хочемо сховатися від навколишнього, злого і несправедливого світу саме під ковдрою. А до чого сниться ковдру уві сні? Чи говорить таке сновидіння, що ви знайдете захист, і всі неприємності обійдуть вас стороною?

До чого сниться ковдру

Для того, щоб дізнатися правильне тлумачення подібного сновидіння варто переглянути сонник, ковдру є неоднозначним символом. Тлумачення буде залежати від його зовнішнього вигляду, не варто також забувати, що саме під ним лежить хвора людина. Крім того, закохані люди поводять під ним багато приємних моментів.

Якщо приснилося ковдру

Наснилося ковдру, думки сонників

Під ковдрою може бути погано, добре, під ним можна відпочивати, мучитися від болю. Таке сновидіння вимагає вивчення не одного тлумача снів. Вам варто відтворити всі деталі сну, вивчити кілька джерел, і лише тоді вибрати відповідне.

Сонник Міллера

В сонник Міллера вважається, що рване, старе покривало, означає брехня і зрада.

Нове, або випрану — до успіхів в ділових питаннях.

Білосніжне покривало, на думку Міллера, упасет вас від страшної хвороби в реальності.

Сонник Лонго

Бачити в сновидінні ковдру — зустріч з хорошими знайомими, з якими давно не бачилися.

Знаходиться в холодній кімнаті, намагатися укутати в тепле покривало — ви дуже нав’язливі по відношенню до деякого суб’єкту. Він також небайдужий до вас, але у нього інший склад характеру, і ви часом просто лякаєте його своєю імпульсивністю.

Якщо купували

Купувати нове покривало — ви створили свій маленький світ, і не бажаєте або боїтеся з нього вибратися. Вам здається, що всі налаштовані вороже. Повірте це зовсім не так.

Сонник Мандрівника

Сонник цілительки Євдокії

Тягнути ковдру на себе, що скажуть сонники

Психолог Зигмунд Фрейд, писав в свій сонник, ковдру, яке ви тягнете на себе, обіцяє вам зустріч з людиною, яка в інтимній сфері буде зосереджений тільки на свої відчуття.

Літній же сонник, вважає, що сновидець, який уві сні тягне покривало на себе — егоїст. При цьому весняний і осінній сонники дають абсолютно невтішні прогнози — розлучення і поділ майна.

Ваші дії і колір ковдри

Так як даний символ не однозначне, може обіцяти і радощі й прикрощі, важливо згадати якого кольору воно було, і, звичайно ж, що ви з ним робили.

Яким кольором було ковдру

До чого сниться покривало певного кольору

Червоне ковдру, сниться до погіршення здоров’я, аж до критичного стану, особливо якщо довелося його бачити в лікарняній палаті.

Ісламський же сонник говорить про те, що червоне покривало попереджає вас про зустріч з вбивцею. Наслідки можуть бути фатальними.

Червоне ковдру і подушка на ліжку, говорять про швидке погіршення здоров’я сновидіння.

Бачити уві сні нове, красиве, білу ковдру — до білої смузі в життя. Вам все вдаватиметься, щастя і удача стануть вірними супутниками.

Чорне покривало може означати ваш сильний переляк незабаром, або ж зневіра, депресію, вийти з якої ви самі будете не в змозі.

А ось мокру ковдру, будь-якого кольору показує розчарування в житті. Ви залишилися без підтримки рідних і близьких, діла не клеяться, а неприємності сиплються як з рогу достатку. Ви хочете, щоб з’явився сильна людина, допоміг вирішити проблеми, що накопичилися.

Ваші дії уві сні

Краща подружка — м’яка подушка

Якщо наснилася подушка

На думку сонників, подушка вказує на те, що життя відноситься до вас поблажливо, негаразди минуть вас, зате удача завжди знаходиться поруч.

Якщо подушка тверда, намагаєтеся її збити — ви мрійлива натура. Пора зняти рожеві окуляри і подивитися на світ реально.

Лежати в красивій ліжка, ховатися ковдрою, поруч подушка — вас чекає сприятливий період в житті. Ви будете себе почувати комфортно в будь-якій ситуації.

Іноді сонник дає таке пояснення сновидіння, де фігурувала подушка. Ваш організм подає сигнал — варто ставитися з великою увагою до нічного відпочинку, перевірте, чи зручна ваша ліжко, достатньо часу ви там проводите, чи не заважають сторонні звуки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: