Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться козел?

До чого сниться козел?

Зміст:

Сонник Козел

Дуже неоднозначно пояснюють сонники, до чого сниться козел. З одного боку це тварина має густу цінну шерсть (особливо гірські породи), дуже плідно і може вести за собою стадо. Значить, його можна вважати символом багатства і влади. А з іншого — все життя тваринного сконцентрована на їжі і бійках за самок. Тому так стали називати хтивих вибухових чоловіків.

Якщо приснився козел, значить, слід обачніше ставитися до сумнівних розваг.

Тому що деякі з них можуть закінчитися вельми сумно. Іноді це знак того, що ви даєте занадто великий кредит довіри незнайомим людям, дозволяючи їм робити дурість за дурістю. Потрібно пам’ятати, за наступний промах доведеться відповідати вам.

Якщо приснився козел

Деякі сонники вважають, що бачити це тварина уві сні, знак того, що доля буде дуже прихильна до сновидцу. Навіть незважаючи на те, що його вміння і досвід будуть мінімальні, він досягне значних висот завдяки впертості і щасливим збігом обставин.

Символом багатства є стадо козлів, які бродять біля вашого будинку уві сні. Щасливий шлюб із заможним і щасливим чоловіком подібний сон обіцяє юній дівчині, особливо якщо їй вдалося спробувати козячого молока. Великі роги можуть означати небезпеку або порожні залякування. Густа шерсть — матеріальний прибуток там, де її в не очікували.

Думки різних тлумачів

Більшість доступних сонників говорять про згадану вище подвійність символу. Тому кожен з них виділяє два напрямки для тлумачення. Яке з них найбільш підходить сновидцу, потрібно вирішувати самостійно, виходячи з додаткових деталей сновидіння і особистісних відчуттів уві сні і відразу після пробудження.

Стародавнє слов’янське сонник (Велесов)

Найбільш давні тлумачення, що стосуються цієї тварини, виключно позитивні. У них простежується древній культ родючості і задобрювання погодних умов. Тому, бачити уві сні одного або кілька козлів, було дуже хорошим знаком. Але для чоловіків і для жінок тлумачення були дещо різними.

Рогату тварину в чоловічих снах

Якщо козел приснився чоловіку

Ось що говорить слов’янський сонник: козел, приснився чоловіку, обіцяв йому високу плодючість і чоловічу силу в протягом довгих років. Якщо у тварини були гіллясті роги, значить, сновидец користується високим авторитетом серед інших чоловіків. Довга борода — досвід. Якщо вона заплутана, значить, в житті цієї людини були як позитивні, так і негативні справи, яких він миє соромитися.

Козел сниться жінці

Для жінок краще бачити уві сні козу — символ домашнього вогнища та сімейного затишку. А ось козел з снів може уособлювати багатого, але норовливого чоловіка. Найбільш древні тлумачення кажуть, що подібний сон застерігає юну дівчину від спокушання. Важливо вчасно зупиниться, щоб не пошкодити свою репутацію нареченої.

Якщо козел снився жінці

Сонник Міллера

Думка Міллера на те, до чого сниться козел, також двояко. Багато що в ньому практично повністю відповідає загальному символьному значенням і йде корінням в стародавні вірування. Ось що говорить цей сонник: козел, який веде стадо повз вашого будинку уві сні, означає благополучне протягом справ. Всі ваші надії на обставини виправдаються, навіть якщо вони стосувалися погоди, вважає сонник Міллера.

Загальна символьне значення

Глибокий аналіз цього символу показує, що він дуже древній і досить ємний, незважаючи на всю його позірну простоту. Зображення рогатих тварин існували навіть в найстародавніших наскельних малюнках, і вони не завжди використовувалися як негативний символ.

Старозавітне вчення дозволяло перекладати всі гріхи і погану поведінку навіть цілого міста на молодого козла, якого потім відправляли на вірну смерть в пустелю. Саме це послужило формуванню такого виразу як «козел відпущення».

Ближче до середньовіччя, особливо європейському, ставлення до цієї тварини круто змінилося. Саме з такою головою описувався сатана в його мирське прояві. А вся нечисть, яка була у нього в служінні зображувалася з козячими копитами на ногах і рогами на головах. Саме тому інквізиція інкримінувала жінці, підозрюваної в чаклунстві або зв’язку з нечистою силою, злягання з козлом.

Це відобразилося на негативному тлумаченні сновидінь західноєвропейськими джерелами. Хоча і в деяких східних книгах можна зустріти пояснення як «спокусник юних дів».

У будь-якому випадку, слід орієнтуватися на власні враження від сну. Якщо тварина викликає приємні відчуття, виглядає симпатично, значить сон хороший. У разі, коли козел агресивний, нападає і буцається — слід звернути увагу на власну поведінку і ставлення до вас найближчого оточення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: