Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться крадіжка грошей?

До чого сниться крадіжка грошей?

Зміст:

Сонник Крадіжка грошей

Особливо неприємні почуття уві сні може викликати крадіжка грошей. Пережиті переживання і образа говорять про те, що в реальності сновидец може випробувати подібне, тому що обставини складуться далеко не в його користь.

Зрозуміти до чого сниться крадіжка грошей, досить важко. Адже з одного боку — це втрата, не пов’язана з власними помилками, а з іншого — це можливі неприємності, які можуть впасти на голову сновидіння… з його найближчого оточення.

Всі сни, пов’язані з крадіжками, можна поділити на дві великі групи:

Виходячи з цього, можна отримати більш точне тлумачення таких снів.

Сновидець як потерпілий

Якщо уві сні вкрали гроші

Якщо наснилася крадіжка гаманця з грошима, практично кожен перевірений сонник говорить про можливе розчарування в реальності. Це відбудеться не обов’язково в матеріальній сфері. Цілком можлива відмова при пошуку нової роботи або сімейна сварка на побутовому рівні.

Важливо що вкрадено

Залежно від того, що було вкрадено, можна виявити ту сферу життєвої діяльності, в якій відбудуться неприємності. Так, це можуть бути:

Виявити пропажу гаманця з грошима — поганий знак. Він обіцяє розчарування і марні надії. В цьому випадку, втрата гаманця буде говорити про можливі фінансові втрати. Якщо такий сон приснився напередодні важливої ​​угоди — найкраще від неї відмовитися, попереджає сонник Міллера.

Якщо уві сні сталася крадіжка сумки з документами — хтось хоче сильно образити сновидіння. Оскільки сумка, як каже сучасний сонник, може символізувати внутрішній світ, а документи — особистісний простір і право на володіння, то подібні дії уві сні попереджають про те, що в свої плани нікого присвячувати не варто.

Таке бачення може говорити про надмірну довірливість сновидіння, його бажанні поліпшити своє матеріально становище чесним способом, але недоброзичливці зможуть всі перевернути з ніг на голову. У цей період краще всього відмовитися підписувати будь-які папери, застерігає езотеричний сонник.

Якщо вкрали коштовності

Відчувати сильні переживання від вкрадених коштовностей — доведеться вирішувати конфлікти власних дітей. Можливо, в середовищі існування дітей, досить напружена обстановка, а дитина сновидіння знаходиться в центрі її. Без дитячих сліз тут не обійтися, а батькові доведеться проявити масу уваги і терпіння.

У разі, коли у сновидіння дітей немає, то коштовності уві сні можуть символізувати дорого людини — улюбленого, близького, але ні в якому разі ні одного з батьків.

Сам процес і виявлення пропажі

Практичний кожен популярний сонник не віщує позитивних змін в житті, якщо сновидец став свідком крадіжки. Бачити, як з сумки дістають гаманець з грошима, але промовчати при цьому (сюди ж відноситься відчувати фізичні перешкоди «язик не слухався», «руки не рухалися», «уповільнене мислення») — поганий знак.

Можливо, що на очах сновидіння будуть планувати нечесну угоду або шкідливе захід, але він, в силу своєї м’якотілості, не зможе нічого зробити. Він буде втягнутий в чужу таємницю і дуже скоро пошкодує про те, що не зміг різко висловитися і зробити активних дій.

Сонник ХХІ століття говорить про те, що виявити уві сні відсутність гаманця або сумки, значить підлі вчинки лукавих друзів застануть сновидіння зненацька.

Даремно шукати пропажу — відновлення справедливості не відбудуться, з втратою потрібно буде змиритися.

Коли сплячий — організатор крадіжки

Жоден сонник не заохочує крадіжки, скоєного уві сні. Самому красти гроші — бути причетним до нечесних вчинків. Згодом, сновидец захоче повернути чесну репутацію, але це буде неможливо.

Нишпорити в кишенях незнайомих людей в пошуку грошей — дріб’язкові турботи, які можуть позбавити практично всіх доходів. Потрібно приборкати свій азарт і бажання гострих відчуттів. Ви програєте все до останньої нитки.

Організовувати крадіжку дуже великих грошей — не варто йти на поводу у уявних друзів. Потрібно берегти свої інтереси і моральні цінності. В іншому випадку — сновидцу одному доведеться відповідати за скоєне усіма разом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: