Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кріп?

До чого сниться кріп?

Зміст:

Сонник Кріп

Кріп є символом прозріння.

Символ кропу в мріях

У снах це зелена рослина уособлює спроби щось залагодити: чи то складну проблему, розкладаючи її на складові, то чи скрасити конфлікт, то розлад у сексуальних стосунках. Подивимося, що нам обіцяють сонники різних часів, відповідаючи на питання — до чого сниться кріп.

Трактування різних років

Гортаючи тематичні джерела колишніх і нинішніх авторів, можна виявити, що трактування даного способу мало чим відрізняються один від одного. Навіть дії, що здійснюються над цією рослиною трактуються в одному ключі.

Сонник Міллера

Наснилося, кріп обіцяє сновидцу благополуччя його дітей.

Якщо уві сні сплячий куштував цю зелень, значить наяву йому уготована щасливе життя.

Сонник Фрейда

Коли різали цю зелень, це відображення ваших марних спроб анулювати проблему, розкладаючи її на частки при вирішенні. Посил сну в знаходженні головного джерела бід, і вирішенні завдання цілком.

Якщо приснився кріп

Як вказує сонник, кріп, аромат якого ви відчували уві сні, означає швидке отримання доброго звістки від давнього друга або родича.

До чого сниться кріп як приправа? Це заклик урізноманітнити інтимне сферу сновидіння, інакше, позбавлена ​​багатогранності, вона призведе до розчарувань.

Сонник Деніз Лінн

Приснився кріп віщує достаток і щедрі дарунки долі сім’ї сновидіння.

Сонник Федоровської

Бачити торговця зеленню, обіцяє успіх в бізнесі. Торгувати нею, значить сновидцу чекають приємні клопоти заради надання радості близьким людям.

Куштувати в мріях зелень улит величезну і неочікувану радість.

Сюжети зелених сновидінь

Кріп — це в першу чергу продукт харчування. Наяву ми можемо виконати масу дійств з цієї зеленню. А уві сні кожна дія понесе особливу смислове навантаження. Подивимося до чого сниться кріп, з’являючись в різних ситуаціях:

Якщо примарилося, як довелося рвати на городі ця рослина, це свідчення того, що незабаром сновидцу віддадуть гроші, взяті в борг так давно, що він перестав про цей факт згадувати.

Коли в сюжеті сну сплячий сіяв на грядці кріп, потім проводив весь спектр робіт по вирощуванню: поливав, спушував землю, прополював бур’яни, це гарантія прибутку при своєчасній турботі про її отриманні. Тобто потрібно слідувати всім пунктам стратегічного плану чітко, ні на крок не відступаючи від запланованого.

Що стосується товарних операцій з цієї зеленню, то крім позитивних трактувань, зустрічаються і негативні. Його покупка обіцяє сновидцу безрадісні новини про хороше приятеля. Продаж — вказує на нестриманість сплячого, яка стане приводом до великого конфлікту.

«Якщо марилося дуже багато кропу — це гарантія втілення ідеї, що обіцяє збагачення сім’ї на довгі роки.»

Однак дії, вироблені з кропом в великих кількостях трактуються в кілька негативному ключі.

Засівання величезних площ насінням, серед яких були кріп, петрушка, фенхель і інша зелень, вказують на збір і передачу пліток, як ваших улюблених занять.

Збирати його з величезних плантацій — до розладу між домочадцями.

Якщо хтось сторонній садив цілі поля даної рослини, це застерігає від обману.

Коли довелося бачити, помиту, приготовлену для салату зелень в мисці, серед якої кріп, петрушка, коріандр, це свідчить про успішну програму реалізації безлічі дрібних, але рентабельних проектів однієї мережі.

Сушений продукт має інше трактування, відмінну від тієї, яку мав зелений. Сушений кріп, або петрушка уві сні сигналізують про не безхмарно ваших відносин з партнером. Відносини позбавлені довіри через ваших сумнівів, стосовно глибини і достовірності відповідних почуттів партнера.

До чого сниться кріп, яким ласував сплячий? Це свідчення відмінного здоров’я сновидіння. Він володіє міцним імунітетом. І навіть в період епідемій, його організм здатний вистояти перед інфекціями без особливих зусиль.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: