Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кришталь?

До чого сниться кришталь?

Зміст:

Сонник кришталь

Як не дивно, кришталь уві сні — не найсприятливіший знак. Як правило, він обіцяє сплячій людині занепад, неприємності і біди.

До чого сниться кришталь? Щоб відповісти на це питання, варто мати більше інформації. Важливо, який виріб з кришталю ви бачили, що з ним робили, чи були уві сні інші персонажі або символи.

Про що говорить кришталь

Красиві тендітні вироби

З даного матеріалу можуть бути зроблені різні речі. Якщо взяти до уваги, що уві сні можливо все, то тлумачень такого символу просто маса.

Щоб знайти своє індивідуальне пророкування, необхідно не тільки вивчити кілька популярних джерел, а й згадати, можливо, більшу кількість деталей.

Різноманітність тлумачень сонників

На даний момент існує досить багато тлумачів, які користуються повагою і довірою користувачів. Сновидінню лише залишається підібрати підходящий.

Езотеричний сонник

Сниться кришталь — перед вами безліч спокус, вам хочеться красивого життя, багатства і розкоші. На жаль, сонник вважає, що ці новації вам недоступні.

Розбити кришталеве виріб — ви нарешті зрозумієте, в чому сенс життя, відмовитеся від постійної боротьби за все великі блага, станете насолоджуватися тим, що маєте на даний момент.

Уві сні ви відчували негативні емоції або страх в той момент, коли виріб розлетілося на шматки? Можете впасти в справжню депресію з приводу того, що багато вам недоступно.

Сонник Лонго

Білий маг досить ретельно розглядав сновидіння, в якому вам підносять в подарунок кришталеве виріб:

Отримати тендітну річ в подарунок

Якщо уві сні ви випадково розбили кришталеву вазу, фужер або інший предмет, то незабаром розлучитеся з близькою людиною. Він просто перестане з вами спілкуватися, доведеться прийняти його рішення, так як зробити ви нічого не зможете.

До чого уві сні дарувати комусь кришталь? Якщо це один або партнер по життю, то ви повинні проаналізувати ваші взаємини. Тлумач говорить про те, що ваші почуття до одержувача повні нещирості. Вам тільки здається, що отримуєте приємні емоції і задоволення від спілкування, насправді це зовсім не так. Незабаром зможете самі в цьому переконатися.

Спеціально розбити предмет — стоїте на порозі змін, доведеться прийняти відповідальне рішення, що повністю міняє ваше життя. В тлумачі сказано, що почнете жити зовсім по-новому, знайдете новий будинок або сім’ю, роботу або справу, кардинально змініть коло спілкування. При цьому дані зміни підуть на користь.

Наснилася розбитий посуд

Бачити, як знайомий або родич спеціально б’є кришталь — саме ця людина вплине на подальше майбутнє.

Сонник Міллера

Міллер негативно розглядав сновидіння, в яких основним символом був кришталь. Вважав, що це знак застою в справах і соціальній сфері. Людина буде роздратований постійними неприємностями і перешкодами на своєму шляху, як підсумок може бути затяжна депресія, зневіра у власних силах.

Для жінки сон, у якому вона знаходиться в красивій вітальні, де на столі один кришталь, є попередженням. Станете сумніватися в щирості вашого обранця.

Сонник мандрівника

Бачити гірський кришталь — до духовного зростання, отримання нових знань, самовдосконалення.

Кришталева посуд — неприємності в сім’ї, склоки, сварки, непорозуміння.

Еротичний сонник

Яку б річ, зроблену з кришталю, ви не побачили уві сні, це до негативу. Незабаром будете мучитися від почуття незадоволення своїм партнером. На тлі цих переживань почнеться депресія.

Для дівчини отримати від коханого подарунок з кришталю — негативний знак. Друга половинка дасть привід сумніватися в його починаннях.

Сонник Смурова

Як вважає даний сонник, кришталь уві сні уособлює крихкість вашого становища. Будь-який невірний крок може коштувати кар’єри чи соціального статусу.

Яскрава і переливається штучка

Щастя, що відчуває сновидец, також примарно. У будь-який момент можете усвідомити, що насправді глибоко нещасні.

Розбити кришталь — не варто так легковажно думати про серйозні речі. Ви не звертаєте на них уваги, але прийде час, і гірко про це пошкодуєте.

Дуже багато що переливається кришталю — ви сповнені надій, але не факт, що хоча б кілька з них збудуться.

Кришталь уві сні на думку психологів

Кришталь — це дуже жорстке, але в той же час крихке речовина. Такий символ характеризує сновидіння як людину жорстку, критичного, різкого. При цьому в душі людина абсолютно не захищений, його може поранити будь-яке сказане невпопад слово. Правда, свої образи він зганяє у вигляді злості та агресії.

При цьому кришталь також говорить про те, що сновидець абсолютно не хоче змінювати свій світогляд і взаємовідношення з людьми. Він повністю розчарувався в житті і не має наміру рухатися вперед, досягати мети.

Подібний символ характеризує сновидіння як консервативного людини, який не бажає йти на поступки.

Тлумачення, які вселяють надію

Незважаючи на те, що більшість сонників негативно розглядає такі бачення, знаходяться і ті, хто вважає, що кришталь — позитивний символ.

Наприклад, Деніз Лінн говорить про те, що коли подібний символ сниться людям, які мають шкідливі звички, то у них з’явиться реальний шанс стати вільними. В цілому кришталь уві сні є тієї людини, яка може похвалитися душевною чистотою і внутрішньою силою.

Ще вважається, що це містичний символ. Якщо у вашому сні було багато кришталю, то вам варто звернути увагу на інші символи, вони будуть мати велике значення.

Світиться люстра

Позитивне тлумачення має кришталева люстра, але тільки в тому випадку, якщо вона яскраво світить. Таке бачення пророкує грандіозне свято, що незабаром прийде в ваш будинок.

Тримати в руках красивий фужер — чекає знайомство з цікавою людиною. Якщо він випав з рук і розбився, то знайдете взаємну любов.

Старовинні келихи — незнайомець запропонує вам вигідну угоду. Чарка сниться до слави і шанування.

Будьте уважні

Тим не менш, як правило, сновидіння про кришталі є застереженнями. Після таких снів необхідно бути більш уважним і обережним.

Якщо ви бачите келих, який злегка тріснуть, то завдяки своїй спостережливості і інтуїції зумієте вирахувати людину, що розпускаються брудні чутки.

До чого сниться кришталь в сучасній обробці ? Один чоловік нав’язує вам своє суспільство, чому ви відчуваєте масу неприємних відчуттів. Постарайтеся обмежити його вплив.

Битий кришталь застерігає вас: не беріться за все і відразу. Вам варто стримати свої бажання, всьому свій час.

Порізатися про осколок — близька людина надійде неправильно, доставивши тим самим вам душевні страждання.

Ставити квіти в вазу — не варто бути настільки довірливими з оточуючими людьми, не всі бажають вам добра.

Милуватися кришталем уві сні — обіцянки, дані вам, що не виконаються.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: