Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кріт?

До чого сниться кріт?

Зміст:

Сонник кріт

У геральдиці кріт символізує сили пітьми

Символічні знаки крота в мріях

Крот у снах має двояке значення: це уособлення мізантропа — людини, що зазнає ненависть до людей; це і уособлення Господньої мудрості, даної нерозумному створення у вигляді підсвідомого розуміння і вміння миттєво визначити те, що буде їм на користь, що на шкоду. Інформацію, до чого сниться кріт, знайдемо в сонниках різних років.

Тлумачення минулих років

Колишні тлумачення позиціонують гризуна, як таємного ворога сновидіння.

Сонник Міллера

Довелось бачити уві сні це тварина, яке тільки що спробував вилізти назовні і тут же зник. Це вказує на ворогів, які готуються до відкритої війни.

Якщо зловили звіра, значить здолаєте будь-які зустрічні дії ворогів і займете лідируючу позицію серед оточуючих.

Як вказує сонник, кріт, що сидить на сновидцем, або на кого-то — провісник хвороби, розладів в сім’ї.

Сонник Фрейда

Якщо бачили уві сні крота

Бачити уві сні цього гризуна, означає що ті, хто видає себе за прихильників сновидіння, насправді таємні недоброзичливці.

На думку Фрейда, побачити як ця істота виповзла з своєї нори, це свідчення про зайву безтурботності сновидіння в сексуальних відносинах.

Тлумачення сьогоднішніх днів

Сучасники трактують образ цієї тварини, як щось приховане, потаємне, і до того ж, небезпечне.

Дворянський сонник Гришиной

Даний звірок уві сні є прототипом прихованих, що затаїлися глибоко в свідомості, дум, що порушують спокій і життя сновидіння.

Звірятко, що вилазить з нори, уособлює безпечність сновидіння, який живе, не замислюючись про завтрашній день.

Як вказує сонник, кріт, якого пощастило вбити, обіцяє багатство.

Знайти його нору — наразитися на небезпеку. Зате проганяти його з городу — подолати негаразди.

Сонник Деніз Лінн

Звірятко, побачений у сні, викриває сновидіння в його замкнутому способі життя. Він живе як в норі, приховуючи від оточуючих щось сокровенне.

Кротові сновидіння

Сни, з появою в них кротами, слід розшифровувати з загальних значень. Якщо цей звір приснився, значить це сигнал про появу таємного ворога, який маскується під доброго приятеля. До чого сниться кріт в кожній окремій ситуації, дізнаємося акцентуючи увагу на фрагментах сну:

Якщо вам довелося побачити уві сні, що до вашого помешкання кріт прорив нору, це передрікає низку найбільш негативних неприємностей. Вони будуть пов’язані з хворобами, розбратами, скандалами з сусідами і членами сім’ї.

Якщо після спроб прогнати його, він настирливо лізе знову в житло, сон закликає придивитися до людей, які вхожі в будинок. Можливо від них виходить якась небезпека.

Якщо приснилося, що звірятко вкусив марить, розгадка сну має подвійний сенс. По-перше, коли сновидець відчув біль при укусі, значить труднощі, які уготовані йому найближчим часом, будуть супроводжуватися величезними переживаннями. По-друге, якщо сновидец навіть не помітив, що його вкусив кріт, означає, що неприємності не будуть настільки трагічні.

Примарилося, що він без кінця і краю риє землю? Це свідчить про те, що наяву ви губите час і сили, займаючись марною і монотонної, більш того, безрезультатною роботою. Сновидіння закликає сплячого задуматися над пошуком нової роботи.

Цей сюжет також може вказати на активну підривну діяльність недоброзичливців, які вселяють, що все це відбувається з метою благих намірів.

Коли ви побачили на землі пораненого гризуна в мріях, це уособлення процесів, які відбуваються у вас в душі. Даний образ підкреслює переживання сновидіння про щось.

Внутрішнє спустошення символізує мертвий звір. Якщо сплячого пощастило вбити крота, це гарантія, що він вийде з тривалої глибокої депресії, і почне дуже швидкими темпами відновлюватися, приходячи в норму.

Сталося бачити у снах сюжет, де він виліз з нори, а тому під землю залазити не поспішає. Це відображення ваших пошуків і оптимістичного настрою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: