Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться крокодил?

До чого сниться крокодил?

Зміст:

Сонник крокодил

Крокодил — це символ небезпеки і злоби, але в той же час він уособлює внутрішню енергію і мудрість людини. Щоб з’ясувати, до чого сниться маленький крокодил, і отримати максимально точне тлумачення, необхідно відтворити сюжет сну і його подробиці.

Побачити алігатора з боку

Якщо приснився крокодил

Якщо вам довелося бачити уві сні крокодила з боку, потрібно згадати, як виглядав він і що робив. Саме ці деталі сновидіння допоможуть зрозуміти, до чого сниться крокодил.

Зустріч з хижаком

Сон, в якому ви контактували з крокодилом, намагається попередити вас про щось дуже важливе. Щоб з’ясувати, до чого сниться крокодил, потрібно згадати події, що відбуваються в баченні.

Поява снів, в яких ви полювали на крокодила, віщує багатство. Сонник Міллера свідчить, що багатство, нажите нечесним чином, ви дуже швидко втратите, і будете лити «крокодилячі сльози».

Якщо ви наступили на тварину — це значить, що вас чекає низка труднощів і проблем, боротися з якими вам доведеться самостійно. Фрейд радить не довіряти малознайомим людям і не приймати їх допомогу.

Поява снів, в яких вам довелося вбити багато тварин, говорить про те, що незабаром ви переможете всіх своїх ворогів.

Наснилося, що крокодил нападає

Якщо в нічних мареннях на вас напав крокодил — це означає, що незабаром ви розчаруєтеся в людині, якого вважали одним.

Є й інше тлумачення, яке говорить, що в найближчому майбутньому ви всі ваші вороги будуть переможені.

Поява снів, в яких ви знімаєте з хижака шкіру, є серйозним попередженням. Можливо, незабаром розкриється якась ваша таємниця, яку ви дуже не хотіли б розголошувати.

Якщо уві сні ви їсте м’ясо тварини — вас чекає довгоочікувана і високооплачувана посаду.

Існує й інше тлумачення, згідно з яким поїдання м’яса віщує несподіваний прибуток.

Фрейд стверджує, що сон, в якому ви годували крокодила, говорить про те, що незабаром ви поладите зі своїм ворогом. Однак будьте обережними, він все ж залишиться недругом для вас.

Незважаючи на те, що сновидіння з алігаторів має несприятливий тлумачення, воно дає сплячому цінні поради і попереджає про невірне кроці.

Тлумачення популярних сонників

Як правило, сни, в яких сняться алігатори, не обіцяють сновидцу нічого хорошого. Хижак віщує сплячому розчарування і проблеми. Щоб зрозуміти, до чого сниться крокодил саме вам, варто заглянути в відомі тлумачі.

Пророцтва Ванги

До чого сниться крокодил? Сонник Ванги стверджує, що бачення, в якому вам вдалося зловити хижака і залишитися при цьому неушкодженим, віщує перемогу над серйозним противником. Якщо ви тікали від пливе у воді алігатора — це значить, що вам потрібно бути готовими до хитрощів ворога.

Бачення, в якому приснився крокодильчик в зоопарку, символізує непереборну жагу влади сплячого. Якщо ви займалися розведенням хижаків — значить, незабаром ви досягнете бажаної мети.

Що віщує Езоп?

Як свідчить сонник, крокодил — це уособлення лицемірного і жорстоку людину.

Якщо крокодил поводиться спокійно і їсть з ваших рук — це значить, що незабаром ви налагодите відносини зі своїми недругами, але ненадовго. Вороги як і раніше будуть намагатися вам нашкодити.

Сон, в якому приснився крокодил, нападник на вас, віщує серйозні сварки і конфлікти з друзями, в результаті яких ви перестанете з ними спілкуватися. Якщо ж вам вдалося вбити його — значить, результат ситуації, що склалася буде благополучним.

Що думає Менегетті?

Сонник Менегетті онлайн стверджує, що крокодил — це символ безвідповідальності і впертості сновидіння. Якщо вам вдасться позбутися від цих якостей, ви зумієте домогтися багато чого.

Поява снів, в яких ви бачили тварину, говорить про те, що ви змушені будете підкоритися своєму ворогові. Якщо вам вдалося вбити нападника алігатора — значить, ви отримаєте перемогу над недоброзичливцем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: