Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кропива?

До чого сниться кропива?

Зміст:

Сонник Крапива

Перша зустріч з зовні необразливими, але палючими при зіткненні стеблинками і листям кропиви трапляється в дитинстві. Дорослі, знаючи про неприємний свербінні і можливої ​​алергії, намагаються максимально знизити безпосередній тактильний контакт з пекучим рослиною. У снах відбитий свідомістю небезпечний спосіб кропиви віщує різні неприємності: від дрібних клопотів до серйозних проблем.

Якщо довелося за сюжетом бачення спостерігати за ростом колючих стебел, то наяву остерігайтеся підступних задумів суперників.

Як запевняє сонник, сниться висока кропива людям, що досягли поваги, визначеного статусу, але шлях до перемоги був прокладений нечесним способом.

Наснилося пекуче рослина

Якщо обпеклися кропивою

Негаразди, труднощі супроводжують персону, яка уві сні обпеклася про листочки кропиви. Якого характеру можуть початися неприємності?

Для підприємців нічні марення з подібним чином натякають на фінансову нестабільність, труднощі з бізнесом, порушення договору партнерами.

Молодим закоханим особам доведеться розчаруватися в другій половинці після снів про зіткненні з колючками.

Перед працівниками виникне необхідність вирішувати неприємні завдання, — тлумачить сонник.

Не варто завчасно турбуватися, опускати руки, оскільки чорна смуга не буде затяжною, після невеликих труднощів удача знову повернеться до сновидцу особою.

Тлумачення Міллера

Подолати перешкоди на роботі без праці, поправити здоров’я, заспокоїтися вийде у людини, шкіра якого не постраждала під час збирання кропиви.

Значення тлумачень психоаналітика сильно різняться. Така особливість аргументована впливом супутніх нічні бачення образів.

Бачити уві сні пухирі від опіків

Сили духу, позитивного настрою, заряду бадьорості і віри в краще буде більш ніж достатньо, щоб пережити ситуацію, що склалася, якщо у снах, торкаючись до колючих стебел, руки не чешуться.

Сучасні значення

Як тлумачить сучасний сонник, кропива — це знак невдачливих людей. Після снів про таку рослину очікуються зміни, які емоційно травмують, змусять хвилюватися, мучитися в здогадках. До чого може привидітися колючий листя?

Зрізати кропиву — до дрібних неприємностей, сушити — до поповнення бюджету, а вживати в їжу — загартовувати силу духу, стати витривалим.

Кілька значень тлумач подає видінь, де кропиву виривають з корінням. Перше значення: мрії натякають на які потребують допомоги батьків. Тлумачення сну з подібним сценарієм подій може мати індивідуальний характер, натякаючи, що настав час покинути рідні краї.

Пекучі зарості наснилися дівчині

Кілке рослина у снах жінок

Для ніжної половини людства сонники надають такі пояснення способу кропиви:

Шлюб буде міцний, а всі члени сім’ї проживуть довге і щасливе життя, якщо за сюжетом збором стеблинок дама займалася разом з об’єктом свого обожнювання, — запевняє тлумач.

Символіка видінь для чоловіків

Розраховувати виключно на себе, приймати доленосні рішення в поодинці належить чоловікові, який уві сні наколов руки кропивою.

Далеко не завжди тлумачення буде негативним. Наприклад, зрізання стебел ототожнюється свідомістю з фінансовими надходженнями. Підприємцю несказанно пощастить, бізнес принесе перший прибуток, а що домоглися успіху чоловіки утримають високу планку, поповнять рахунок кругленькою сумою.

Обережність не завадить при виборі супутниці життя, щоб не потрапити на виверти аферисток, коли у снах після контакту з жалячих рослиною тіло покрилося пухирями.

Якщо довелося збирати кропиву, то весь тягар відповідальності лежить на плечах сновидіння. Слід обміркувати прийняте рішення, адже в разі фіаско всіх собак спустять саме на сплячу особу.

Що розкажуть сонники різних народів

Сприятливо тлумачення, якщо наснилося висока рослина

Світогляд народу формується протягом кількох століть. Народи світу, кожен з яких має унікальний менталітет, тлумачать символ кропиви абсолютно по-різному.

Як тлумачить ісламський сонник, бачити у снах зарості — це знак міцного здоров’я, любові, надійного плеча друга.

Дія і його наслідки

Не обійтися без сонника, коли потрібно зрозуміти, до чого сниться кропива, уві сні з’явився образ колючок. Всі образи, дрібні деталі, сюжетні повороти та інші, можливо, несподівані картини мають величезну вагу при отриманні власного, унікального тлумачення.

Відсутність сил і гарного настрою, аж до депресивного стану, обіцяє тлумач Езопа тим, кому сниться печіння рук, ніг від стебел кропиви.

Нудьга, втома, погіршення загального стану здоров’я переслідують сплячого, коли сняться листочки восени-взимку.

У спекотний літній період бачення розповість про закоханість, яка накриє з головою сплячу персону.

Сниться рослина на своїй ділянці

Збирати кропиву

Що повідає сонник про збір «урожаю» цього жалящего представника флори?

Рослина на дикій галявині натякає на загрозу, що виходить від незнайомця, а вирощування у снах колючих стебел на власній ділянці повідає, що причиною всіх бід стане поведінка сновидіння.

Якщо приснилися висушені листи

Процес побудови довгострокових планів, яким не судилося збутися, символізує бачення з сушінням листя.

Коли довелося сушити зелені листочки в нічних мареннях, то наяву вдасться спростувати наклеп, очистити від пліток власне ім’я.

Кропива може приснитися людям з поганим характером. Темні, висушені листочки — це негативні думки, які спрямовані на оточуючих.

Перемелювати кропиву — добрий знак, оскільки доля піднесе подарунок, людина зазнає почуття щастя, дні стануть безтурботними і радісними.

Інші значення мрій

Якщо довелося варити борщ з щавлю та кропиви — потреба надовго оселиться в будинку.

Жіночий тлумач надає протилежне значення, де зварена листя віщує поповнення сімейства.

Бити себе гілками кропиви — шкодувати про скоєне.

Кропив’янка у снах натякає на захворювання кровоносної системи. Для людей, яких мучать згубні звички, наприклад, вживання спиртних напоїв, таке бачення застерігає про швидку проблеми з функціонуванням внутрішніх органів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: