Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кров місячні?

До чого сниться кров місячні?

Зміст:

Сонник онлайн кров місячні

Кров не є чимось дуже страшним і викликає переляк, особливо коли мова йде про знайомого кожній представниці прекрасної статі менструального циклу. Безумовно, одна справа — наяву переживати менструацію, і, зовсім інше — побачити її уві сні. Вона є дуже сильним символом і без вагомої причини вона не присниться. Необхідно з’ясувати, до чого сниться кров, місячні, і чого очікувати після подібних сновидінь?

Подробиці сну

Якщо сниться кров

Перш ніж розгадати сон, потрібно згадати найдрібніші подробиці вашого бачення. Дуже важливо згадати — яка кількість виділень ви бачили, де і що ви відчували при цьому. Найчастіше бувають такі варіанти сновидінь:

Це найпоширеніші варіанти видінь, і кожен з них має своє тлумачення. Сонники показують, що місячні є символом жіночої енергетики і в той же час її втрати. Важливу роль в тлумаченні снів грають його деталі.

Деталі сну

Місячні — це неминуче і необхідне явище, тому подібних снів не потрібно боятися, але все ж деякі деталі сну можуть попереджати сновидіння про щось дуже важливе і несприятливому. Тому потрібно обов’язково подивитися в сонник.

Фінансові втрати

У вашому сновидінні приснилася непередбачена рясна менструація — це означає, що існує величезний ризик втрати, швидше за все матеріальної.

Менструальна кров є символом потужної енергії і сили, тому поява таких снів попереджає сплячого про ризик втрати віри в себе або втрати якихось важливих відносин.

Якщо вам приснилася кров, що стікає по вашим ногам — будьте вкрай обережні і пильні, це дуже серйозне попередження. Будь необдуманий крок або неправильні дії можуть привести сновидіння до небажаного результату ситуації.

Відсутність менструації в строк в реальному житті — це, безумовно, великий стрес для організму, а її відсутність уві сні вказує на появу складної життєвої ситуації, в якій на допомогу оточуючих вам розраховувати не варто, тому покладайтеся лише на свої сили.

Якщо сон сниться вагітній

Якщо в період вагітності вам сняться місячні — не переживайте, це сприятливий знак. Поява таких снів віщує майбутньої матусі прекрасне здоров’я, легкі пологи і поява на світ дитини з міцним здоров’ям.

Якщо уві сні ви забруднили свій одяг або меблі, значить, незабаром вас чекає ганьба і викриття. Дуже добре подумайте, інакше ваші нехороші думки можуть розкритися не кращим чином.

Як правило, з місячними асоціюються дискомфорт, хворобливі відчуття і різні гігієнічні засоби.

Якщо вам сняться предмети особистої гігієни, наповнені кров’ю — це сигнал про те, що вам варто поводитися гідно і не лізти в справи інших.

Інші тлумачення

Більшість сонників здійснюють тлумачення снів в цілому, не враховуючи дрібних деталей. Потрібно обов’язково звертати свою увагу на передбачення інших сонників, в яких сказано, чому сняться місячні.

Що віщує Міллер?

Згідно прогнозу Міллера, кров є знаком того, що незабаром вам доведеться чимось жертвувати, але не в порожню.

Однак існує ще одне тлумачення провісника, яке порадує жінок.

Менструація, як стверджує психолог, віщує швидку вагітність.

Сонник Ванги

Попереджувальний знак

Віщунка стверджує, що представниця жіночої статі, яка побачила уві сні виділення, зробила або зробить вчинок, про який довгий час буде шкодувати. Якщо вам довелося бачити кров на своєму одязі — це попередження про зраду близької людини.

Східний жіночий сонник

Якщо вірити його твердженнями, то бачити менструацію — до тривалої хвороби, яка істотно виснажить організм або втрати жіночої енергії. В даний період вам необхідно особливу увагу приділити своїй імунній системі, правильному харчуванню та прогулянкам на свіжому повітрі.

Сонник Лонго

Менструальні виділення обіцяють неприємності і перешкоди, з якими впоратися не вдасться. Можливо розставання з близькою людиною.

Сонник Данилової

Бачити менструацію — символізує втрату чогось дуже важливого для вас. Організм на підсвідомому рівні намагається попередити вас про можливе розставання з родичами або з дорогою людиною.

Езотеричний сонник

Несподіваний початок менструації попереджає сновидіння серйозної втрати. Якщо уві сні вам довелося бачити багато крові — це свідчить про те, що ситуація неконтрольована.

Розшифровуючи бачення, необхідно орієнтуватися на фазу менструального циклу. Якщо такі бачення вам сняться перед менструацією — не надавайте їм ніякого значення. Пам’ятайте, якщо в своєму сні ви відчували позитивні емоції, то сновидіння явно віщує радість!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: